gazela100 10.04.08, 14:59 możecie polecić krem z filtrem który można stosowac pod makijaż (żeby nie osłabił działania filtru)????/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
justa_79 Re: filtr pod makijaż 11.04.08, 10:02 wszystkie filtry Avene i Klorane nie zawierają Parsolu, więc kolorówka ich nie destabilizuje. z kolei jeżeli chcesz używać dowolnych filtrów, to wtedy szukasz kolorówki, która nie destabilizuje - lista na Wizażu. Odpowiedz Link Zgłoś
mgielka83 Re: filtr pod makijaż 11.04.08, 14:55 po raz wtóry polecam - jak ma byc makijaz i ma wygladac dobrze, to polecam bazę 50+ MAC-a. wsciekle droga w stosunku do poemnosci, ale na specjalne okazje to najlepsza rzecz. Odpowiedz Link Zgłoś
gazela100 Re: filtr pod makijaż 12.04.08, 11:07 szukałam ostatnio w aptekach klorane enfant (którego do tej pory używałam) ale w tej chwili go nie ma; dlatego chcę kupić avene z filtrem, ale nie wiem który - mam tłustą skórę czy można używać do twarzy krem do ciała avene z filtrem, gdzieś tutaj o tym czytałam,a le teraz nie mogę tego znaleść, możesz mi podać nazwę? Odpowiedz Link Zgłoś
justa_79 Re: filtr pod makijaż 12.04.08, 22:06 można, jest np. Avene dla dzieci i ma dobre opinie, mleczko i spray SPF 40, możesz też wypróbować emulsję do twarzy SPF 50+. Odpowiedz Link Zgłoś
gazela100 Re: filtr pod makijaż 17.04.08, 21:56 no dobrze, a krem do ciała który można wykorzystać do twarzy i wychodzi taniej, nazwa? Odpowiedz Link Zgłoś
gazela100 Re: filtr pod makijaż 18.04.08, 07:30 mam ulotkę z produktami avene i nie ma w niej żadnego balsamu z filtrem dlatego pytam o nazwę Odpowiedz Link Zgłoś
justa_79 Re: filtr pod makijaż 18.04.08, 10:43 ja nie patrzę, co jest napisane na produkcie, wszystkiego używam do twarzy... może inaczej: wszystkich produktów z tej ulotki możesz używać do twarzy. do ciała są przeznaczone zwykle te, które mają pojemność 100 czy 200 ml i możesz ich używać do twarzy. Odpowiedz Link Zgłoś
gazela100 nie ma 18.04.08, 15:22 przecież nie ma tam innego produktu z ochrony przeciewsłonecznej poza produktami do twarzy i nie ma innego produktu z ochrony przeciwsłonecznej o pojemności 100 czy wiecej ml, więc dlatego pozwoliłam sobie kolejny raz spytać o nazwę. Odpowiedz Link Zgłoś
justa_79 Re: nie ma 18.04.08, 19:23 a skąd ja mam wiedzieć, że masz ulotkę z samymi produktami do twarzy? nawet nie wiedziałam, że takie ulotki zrobili... wszystkie produkty mają 50 ml? tych produktów o poj. 100 i więcej ml jest sporo, nie znam wszystkich na pamięć. pogooglaj trochę albo po prostu wejdź na stronę Avene, to znajdziesz. Odpowiedz Link Zgłoś
gazela100 Re: nie ma 18.04.08, 23:47 używa któras z was kremu z filtrem przeznaczonego do ciała na twarz z avene? Odpowiedz Link Zgłoś
justa_79 Re: nie ma 20.04.08, 00:04 :D używałam mleczka dla dzieci SPF 40... jeżeli nie potrafisz sobie sama znaleźć nazw w internecie, to w ofercie Avene jest jeszcze spray SPF 40, spray SPF 50+ oraz spray dla dzieci SPF 40. Odpowiedz Link Zgłoś
dzikoozka Osświeżam temat 29.04.08, 10:01 bo słonko coraz mocniej świeci Zakupiłam LRP Anthelios XL mleczko 125 ml w sprayu "face & body" wchlania sie szybko, nie powoduje swiecenia twarzy, skóa sie nie swieci, make up nie spływa jestem naprawde zadowolona z tego mleczka, poelcam tłustoskórym i mieszanym Odpowiedz Link Zgłoś
nas-daq Re: filtr pod makijaż 29.04.08, 13:28 Dziewczyny a gdzie jest ta lista na wizażu z kolorówką, którą można stosować łącznie z Parsolem? Nie umiem tego znależć, dajcie linka, proszę. Stosuję Antheliosa i na to skrobię kukurydzianą, a czasem też puder Manhattan albo Rimmel. Czy tak można? Czy graniczyć sie do samej skrobi? Odpowiedz Link Zgłoś
justa_79 Re: filtr pod makijaż 29.04.08, 13:34 www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115134 skrobia stanowi pewną warstwę oddzielającą Twoje pudry od filtrów, więc ew. może być, w wersji ortodoksyjnej powinna być sama skrobia albo wręcz same filtry ;) ale trzeba też jakoś wyglądać. Odpowiedz Link Zgłoś
nas-daq Re: filtr pod makijaż 29.04.08, 13:40 Dzięki bardzo, tego szukałam:-). Pudrować się muszę, niestety. Odpowiedz Link Zgłoś
nas-daq Re: filtr pod makijaż 29.04.08, 13:42 A widzę wśród podkładów Citi matt:-) A ja go właśnie odstawiłąm:-) Odpowiedz Link Zgłoś