Dodaj do ulubionych

NORMADERM VICHY...

IP: CLISPROXY* / *.w193-251.abo.wanadoo.fr 11.09.03, 12:23
Czy ktos już stosował to nowe cudo??
Jeśli tak...czekam na opinie...
Dzięki.
Obserwuj wątek
    • Gość: tinurek Re: NORMADERM VICHY... IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 11.09.03, 13:21
      też bym chciała cos o tym się dowiedziec
      mam takie straszne problemy.....
      • Gość: XXX Re: NORMADERM VICHY... IP: 81.210.22.* 11.09.03, 17:56
        ja uzywam ale dopiero tydzien
        wiec nie widze jeszcze zmian
        choc matuje ladnie...
    • julienne Re: NORMADERM VICHY... 14.09.03, 12:49
      ... podciągam.
      Reklama wygląda zachęcająco, ale jak sprawuje sie kremik???
    • Gość: jaslanka Re: NORMADERM VICHY... IP: *.gimsat.pl 14.09.03, 13:58
      ja nie stosowalam, szukam informacji, ten wątek juz byl, poszukajcie przy
      pomocy wyszukiwarki

      pzdr.
      jaslanka
    • Gość: dziewczynka Re: NORMADERM VICHY... IP: *.zgora.dialog.net.pl 14.09.03, 15:47
      stosowalam zel do mycia twarzy- strasznie wysuszajacy (mam cere mieszana), krem
      calkiem dobry ale takze slabo nawilza, trzeba go sporo nalozyc
      bardzo dobry jest natomiast korektor
      a jesli chodzi o zel i krem to polecam la roche-posay
      zmienilam i jestem zadowolona z tej zmiany a ceny podobne
    • Gość: ola s. Re: NORMADERM VICHY... IP: *.katowice.sdi.tpnet.pl 14.09.03, 17:58
      Mam cere mieszana, jestem alergiczka i ostatnio probowalam tego kremu, ale mi
      zupelnie nie posluzyl. Po posmarowaniu strasznie sciagnal mi skore na twarzy i
      w ogole nic a nic nie nawilzyl. Probowalam dac podklad na niego, ale sie
      strasznie walkowal, w ogole "nie chcial sie trzymac tego kremu", dla mnie
      porazka.
      • Gość: justy Re: NORMADERM VICHY... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 15.09.03, 09:49
        nic dziwnego, ze nie jesteś zadowolona. trudno znaleść alergiczną cerę, której
        się spodoba kombinacja alkoholu i dwóch kwasów...
        to nie są kosmetyki dla cery wrażliwej.
        • Gość: ola s. Re: NORMADERM VICHY... IP: *.katowice.sdi.tpnet.pl 15.09.03, 11:05
          ale jakos tak wydawalo mi sie, ze kosmetyki vichy sa 'kosmetykami aptecznymi' z
          tego wzgledu, ze sa dla skor nietypowych :), alergicznych i wrazliwych.
          wszystkim takim jak ja polecam kremy z AA.
          • Gość: justy Re: NORMADERM VICHY... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 15.09.03, 11:35
            Vichy jest dla skóry "zdrowej", ewentualnie pryszczatej, ale nie nadwrażliwej.
            to, że jest tylko w aptekach, to kwestia marketingu. do cery nadwrażliwej,
            alergicznej, naczynkowej itp istnieją lepsze specyfiki.
    • pulcheriaa Re: NORMADERM VICHY... 15.09.03, 08:51
      Z tej serii używałam tylko plasterków-kropeczek stosowanych miejscowo na
      wypryski. Niestety, bez powodzenia.
    • mantha Re: NORMADERM VICHY... 15.09.03, 11:40
      Okropny, sciagnal skore, swedzialo, piekło, co prawda musze przyznac, ze skora
      byla matowa, ale dziekuje uprzejmie za takie specyfiki. wole ziaje za 7 zl.
      • Gość: meg Re: NORMADERM VICHY... IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 15.09.03, 19:56
        Trzeba czytać skład kosmetyków. Ja osobiście nie nakładam na twarz niczego, co
        zawiera alkohol, bo na dłuższą metę przyniesie to tylko odwrotny skutek.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka