Dodaj do ulubionych

suszarka jonowa

10.12.03, 11:17
Kupilam dwa nowe produkty: suszarke 1800 W oraz szczotke elektryczna Revlonu
wytwarzajace jony ujemne i... jestem bardzo bardzo zadowolona! Suszy szybciej
i wlosy sa rzeczywiscie bardziej miekkie, bardziej lsniace, mniej
przesuszone! Polecam wszystkim!
Obserwuj wątek
    • maggie-c Re: suszarka jonowa pewnie nie w PL? 12.12.03, 11:38
      Widze ze zadna z Was nie odpowiedziala wiec wnioskuje z tego ze w Polsce nie sa
      te suszarki jeszcze dostepne? Jesli tak to zapiszcie sobie w pamieci na
      przyszlosc ze jest to rewelacja. Dzisiaj znowu suszylam umyte wlosy a potem
      ukladalam suszrko-szczotka jonowa i wlosy sa super, miekkie, nie pusza sie,
      lsniace, gladkie i absolutnie nie sa przesuszone. Uzylam minimum olejku do nich
      wiec to wszystko zasluga wytwarzanych jonow ujemnych. Ponoc one rozdrabniaja
      czastki wody i dzieki temu wlosy susza sie szybciej i pozostaja lepiej
      nawilzone. To jest moj zakup roku w kwestii wlosow!
      • Gość: aga Re: suszarka jonowa pewnie nie w PL? IP: *.chello.pl 12.12.03, 14:57
        Ja marzę o tej suszarce od kiedy przeczytałam o niej w jednej z gazet, niestety
        w Polsce jeszcze ich nie ma (podobno nigdzie indziej poza Japonią)ale z tego co
        piszesz jest już w Europie(chyba z Włoch piszesz?:) Więc napisz mi proszę jaka
        firma produkuje te suszarki, żebym wiedziała (jak już będą w RP)i troszkę opisz
        tą szczotkę Revlon(ona jest na baterię? czy z prawdziwego włosia, czy coś
        sztucznego;)Pozdrawiam i troszkę zazdroszczę:)
        • Gość: maggie-c Re: suszarka jonowa pewnie nie w PL? IP: *.27-151.libero.it 12.12.03, 16:40
          Ciao Aga! Tak pisze z Wloch! Tutaj strasznie reklamuja teraz te suszarki a ja
          kupilam ja marki Revlon. Ale wloskie firmy rowniez je produkuja, np. Imetec i
          Girmi oraz Parlux ale ta ostatnia to profesjonalna.
          Szczotka to po prostu taka elekryczna chyba 800W z wymienianymi koncowkami
          (jest ich chyba 4 czy 5 roznych w tym dwie z wlosia) tylko dodatkowo ma emisje
          jonow.
          Na pewno wkrotce pojawia sie i w Polsce! To jest na pewno zakup ktorego nie
          mozna zalowac. Ja nie moge sie nacieszyc moimi miekkimi wlosami, nigdy takie
          nie byly choc staram sie o nie bardzo dbac.
      • fitnik Re: suszarka jonowa 12.12.03, 22:11
        Oczywiście, że są suszarki jonowe w Polsce! (dajcie spokój, nie jesteśmy aż
        tak zacofani,a to nie jest aż taka nowość :))
        Widziałam w Media Markt chybaze 2 czy 3 modele.
        W cenie normelnej dobrej suszarki.
        • Gość: Aga Re: suszarka jonowa IP: *.chrzastkowice.sdi.tpnet.pl 12.12.03, 22:25
          1.Jakiej firmy można te suszarki dostać w Polsce ?
          2.Na czym polega działanie tej suszarki jonowej-czym sie rozni od zwylej?
          3.Jak ja odroznic w sklepie od zwyklej?
          4.Czy suszarka i szczotka są w jednym czy to 2 osobne rzeczy?
          5.Ile kosztowala ta suszarka Revlona?

Z gory dziekuje za odpowiedzi.Jestem własnie na etapie kupowania suszarki
          (wlasciwie chce sobie zazyczyc pod chionke;) ),nie wiedzialam ze jest takie
          cudo.brzmi super.pozdrawiam.
          • maggie-c Re: suszarka jonowa 13.12.03, 00:00
            Aga, jesli chodzi o dzialanie to tlumacze Ci co jest napisane na opakowaniu
            mojej suszarki (sorry za bledy, ale robie to szybko):

'Atmosfera zawiera czastki o ladunku pozytywnym i negatywnym - tzw. jony. W
            gorach lub miejscach gdzie powietrze jest czyste atmosfera przeniknieta jest
            jonami o ladunku negatywnym. Jednak wiekszosc z nas zyje w przestrzeniach
            naladowanych pozytywnie, ktore zatrzymuja czastki dymu, kurzu i
            zanieczyszczonego powietrza.W tych warunkach wlosy maja tendencje do
            lamania sie, bycia matowymi i bez zycia.
            Generator jonow produkuje obieg oczyszczajacych jonow negatywnych ktory
            powleka i chroni wlos neutralizujac niszczace jony pozytywne w powietrzu.
            Redukuje elektrycznosc statyczna, wygladza powierzchnie wlosa izapobiega
            formowaniu sie zniszczonych, podwojnych koncowek. Sprawia ze wlosy sa
            lsniace i blyszczace, przyjemne w widoku i miekkie w dotyku.
            Poza tym jony rozdrabniaja w malenkie czasteczki molekuly wody, w ten
            sposob wilgotnosc jest bardziej jednolita a suszenie mniej stresujace dla wlosa.'

Moja ma taki dodatkowy otwor pod spodem, dodatkowy przycisk aby wlaczyc
            wytwarzacz jonow (ale szczotka juz tej mozliwosci nie ma, po prostu jest na
            jony i juz), zielone swiatelko sygnalizujace ze dzialaja jony, poza tym jest
            napisane wszedzie ionic system i na pewno wszystkie te modele maja to
            wyraznie napisane bo to przeciez nowosc. AHa, czuc zapach jonow gdy to
            wlaczysz!
            Suszarka to jedno, suszarko-szczotka z koncowkami to drugie choc tez suszy
            ale mniejsza moc.

Ja zaplacilam 30 Euro za szczotke i 36 za suszarke w promocji, ale mysle ze to
            jedna z tanszych. Juz Girmi kosztuje jakies 60 lub wiecej.

Przeszukalam net i okazuje sie ze w Italii sprzedaja jako Revlon ale w innych
            krajach ten sam model to BabyLiss (chociaz we Wloszech tez jest Babyliss)

zdjecie suszarki:
            www.comet.co.uk/comet/html/cache/841202.html
            recenzja suszarki (ang):
            www.ciao.co.uk/BABYLISS_5385_Dry_Shine_Ionic_Hairdryer__Review_5318342

zdjecie szczotki/stylera:
            www.produkt-line.com/product_info.php/cPath/68_70/products_id/522
            recenzja stylera (ang):
            www.ciao.co.uk/Babyliss_Style_and_Shine__Review_5315180
            Mozesz kupic w internecie! poszukaj najmniej chyba kosztuja w Niemczech.

A z nowosci odkrylam (tez babyliss) prostownice ceramiczna!! wow, chyba
            nastepny zakup... :-)))
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka