Dodaj do ulubionych

GINEKOLOG-ENELMED

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.01.05, 13:44
Bardzo proszę o opinię; czy polecacie któregoś z tamtejszych lekarzy? mam
kłopoty z nadżerką, pani gin. do której chodziłam stwierdziła, ze jedynym
wyjściem jest wypalanie (o innych metodach jak np. wymrażanie nie chciała
słyszeć), także szukam dobrego lekarza, do którego mogłabym się udać na
konsultację. będę wdzięczna za info
Obserwuj wątek
    • Gość: Kat Re: GINEKOLOG-ENELMED IP: *.ec.pl / *.ec.pl 21.01.05, 23:09
      Jeśli chodzi o ELMED w Szyczytnie to polecam dr Kaczora. Miałam 5 lekarzy ale
      tego na pewno już nie zmienię. Zrobił mi wymrażanie bez problemu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka