Gość: ed
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
20.01.05, 13:44
Bardzo proszę o opinię; czy polecacie któregoś z tamtejszych lekarzy? mam
kłopoty z nadżerką, pani gin. do której chodziłam stwierdziła, ze jedynym
wyjściem jest wypalanie (o innych metodach jak np. wymrażanie nie chciała
słyszeć), także szukam dobrego lekarza, do którego mogłabym się udać na
konsultację. będę wdzięczna za info