Dodaj do ulubionych

Materiały budowalne

05.10.13, 14:17
Posiadasz materiały budowlane na sprzedaż? Prowadzisz firmę? Zareklamuj się za darmo! Dodaj bezpłatne ogłoszenia drobne na nowym portalu ogłoszeniowym!
Obserwuj wątek
    • cytrynowabeza Re: Materiały budowalne 16.03.20, 16:36
      Jeśli chodzi oz zakup materiałów budowlanych to polecam skład Gut But - www.budowlanematerialyraszyn.pl/ . Mają wszystko co potrzebne do remontu, czy budowy domu. Kupicie u nich styropian, tarcice, wełnę mineralną, cement, wapno, kleje itd. Mają materiały najlepszych producentów w dobrych cenach. W dodatku też chętnie doradzają co w danej sytuacji się najlepiej sprawdzi.
    • hubek73 Re: Materiały budowalne 06.04.20, 09:09
      Duży wybór materiałów wykończeniowych ma też firma Cerpol z Opola (sklep.cerpol.pl). Teraz w marcu uruchomili oni sklep internetowy i można, bez wychodzenia z domu, zamówić różne rodzaje płytek ściennych, klejów, lamp, brodzików czy nawet mebli. Wiem, gdyż pzrez tego wirusa utknąłem z remontem łazienki i musiałem w sieci zamawiać. ;-)
    • barylanka Re: Materiały budowalne 02.07.20, 15:49
      Na swoim dachu mam pokrycie, w postaci paneli dachowych, z firmy Regamet. Wygląda bardzo nowocześnie i atrakcyjnie, a jednocześnie tego typu pokrycie nie ma swoich odpowiedników w postaci innych materiałów. Więc jeśli ktoś też jest zainteresowany właśnie czymś takim, to tego producenta zdecydowanie wszystkim polecam :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka