Dodaj do ulubionych

Rolety okienne

02.06.20, 10:50
Witajcie, niedawno dokonałem super inwestycji jaką są rolety w domu. Długo myślałem nad ich zamontowaniem, ponieważ bezpieczeństwo jest bardzo ważne. W końcu zdecydowałem się na rolety z firmy ODB Kielce, która także te rolety zamontowała. Oprócz tego, że mam pewność, że nikt nie wkradnie się do domu pod moją nieobecność, to także rolety izolują i chronią przed nagżaniem. Bardzo się cieszę, że zaufalem firmie ODB bo wykonali kawał dobrej roboty w całkiem atrakcyjnej cenie. Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę i ich usługi każdemu!
Obserwuj wątek
    • anczykwawa Re: Rolety okienne 03.06.20, 21:56
      Jeśli te rolety chronią przed "nagżaniem" to zdecydowanie bardziej polecam rolety oraz żaluzje w warszawie od sprawdzonej ekipy - Pliss&Roll, które chronią przed nagrzaniem :)
    • a_ga_90 Re: Rolety okienne 18.08.20, 13:26
      Rolety zewnętrzne fantastycznie chronią przed upałami! Jeżeli byliście kiedyś np. na południu Włoch to pewnie mogliście zauważyć, że większość mieszkań ma je zasłonięte. Ja miałam okazję skorzystać z tego rozwiązania właśnie będąc na wakacjach w zeszłym roku, faktycznie przy temperaturze 37st. w pomieszczeniu bez klimatyzacji różnica była odczuwalna przed i po zasłonięciu rolet. Dodatkowo rolety zewnętrzne mają jeszcze parę innych zalet: eurocolor.com.pl/blog/rolety-zewnetrzne-sposob-na-upaly/
    • franciszka01 Re: Rolety okienne 20.01.21, 13:40
      Mi sporo ułatwiło czytanie artykułów, blogów, tu można sporo poczytać o roletach wewnętrznych i zewnętrznych : renowa24.pl/blog-rolety-wewnetrzne-i-zewnetrzne-bloglist-pol-25.html - może to pozwoli odpowiedzieć na wiele pytań i wątpliwości. Mi osobiście pomogło :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka