Dodaj do ulubionych

Adaptacja poddasza koszty

18.07.20, 10:36
Cześć, przychodzę z pytaniem, wiem że bardzo bardzo ogólnym ale może ktoś mi coś podpowie. Chciałabym zaadaptować poddasze domu na cele mieszkalne ale nie potrafię określić kosztów i nie.wiem czy jest realne pchać się w kredyt. Poddasze 100m2, dach dwu spadowy, strych goły i wesoły. Odpadły by mi.koszty wymiany dachu ale.nie wiem ile będzie kosztować reszta, tj. Okna dachowe, izolacja dachu, podciągnięcie mediów (prawdopodobnie wymiana pieca), podłogi, ściany dzwi okna i cała łazenka, schody (wejście już jest)- do takiego stanu że można urządzać. Część robót wykona mi ktoś po znajmomości, typu zalożenie wełny, drzwi czy okna. Reszta firm. Maksymalnie dostane kredyt 80 000 tys. Czy jest w ogóle szansa żeby w tej cenie to.ogarnąć czy mam.zapomnieć?
Obserwuj wątek
      • jarecki_2 Re: Adaptacja poddasza koszty 01.08.20, 12:34
        ciężko jest odpowiedzieć, remont generalny lokalu to koszt 500 zł/m2, około oczywiście. Adaptacja poddasza będzie nieco droższa, chociażby ze względu na izolacje dachu i jego wykończenie, ale kwota przytoczona powinna być wystarczająca jeśli nie robimy wodotrysków.
    • guodzilla Re: Adaptacja poddasza koszty 07.08.20, 21:51
      Mało kto poda konkretną cenę, choć widełki może już tak, najlepiej podzwonić i popytać w sojej okolicy, bo zależnie od regionu ceny na kompleksowe <a href="uslugibudowlane.radom.pl" >usługi wykończeniowe, remontowo budowlane</a> mogą się mocno różnić

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka