Dodaj do ulubionych

Wzór ułożenia parkietu

IP: *.spedimex.pl 10.01.06, 09:56
Zastananawiam się czy w cegiełkę, czy w jodełkę.Który sposób jest teraz
bardziej na czsie? Podobają mi się obydwa sposoby, więc może ktoś z
parkieciarzy mi podpowie, jaki wzór częściej wybierają klienci.

Mariola
Obserwuj wątek
    • Gość: menda Re: Wzór ułożenia parkietu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.06, 10:09
      Gość portalu: Mariola napisał(a):

> Zastananawiam się czy w cegiełkę, czy w jodełkę.Który sposób jest teraz
      > bardziej na czsie? Podobają mi się obydwa sposoby, więc może ktoś z
      > parkieciarzy mi podpowie, jaki wzór częściej wybierają klienci.
      >
      > Mariola

:)))) Jaaaaasne, jak się znudzi i moda przeminie, to za rok można położyć nowy,
      który będzie na czasie i najczęściej wybierany przez klientów. A co - że tak
      nieśmiało zapytam - z własnym poczuciem estetyki? :)))
      • Gość: Mariola Re: Wzór ułożenia parkietu IP: *.spedimex.pl 10.01.06, 10:33
        Przyznam ,że bałam się zadać to pytanie, bo bałam się zgryźliwości niektórych
        forumowiczów i niestety miałam rację. Jeżeli ktoś ma tylko tyle do powiedzenia,
        to raczej szkoda marnować czasu na odpowiedzi.
        Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
        • Gość: mif Re: Wzór ułożenia parkietu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.06, 10:35
          Jodełka jest klasyką.
        • Gość: menda Re: Wzór ułożenia parkietu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.06, 10:48
          To nie zgryźliwość tylko przestroga :) Wydawało mi się, że ostatecznym i
          decydujacym kryterium wyboru rodzaju ułozenia parkietu powinny byc własne
          odczucia i potrzeby. Ale to mi sie tylko wydawało. Również pozdrawiam.
    • Gość: monikakum Re: Wzór ułożenia parkietu IP: *.bphleasing.pl 10.01.06, 11:32
      Nam kładzono parkiet w paździeniku 2005, wybraliśmy podwójną jodełkę, ale
      układaną poziomo, nie pionowo. Bardzo ładnie wygląda.
    • Gość: pema Re: Wzór ułożenia parkietu IP: 81.210.71.* 11.01.06, 15:17
      Witam
      u siebie mam parkiet od lipca 2005, ulozony w podwojna jodelke na skos, wyglada
      super, pamietaj rowniez o tym ze parkiet pracuje,a wzor jodelka jest ponoc
      bardzo dobry jezeli chodzi o tzw. prace parkietu.
      pozdrawiam
      pema
      • horpyna4 Re: Wzór ułożenia parkietu 11.01.06, 16:58
        Myślę, że wybór właściwego wzoru nie jest możliwy w oderwaniu od konkretnego
        wnętrza. Ale to moje prywatne zdanie. I nie denerwuj się, że ktoś pisze o
        bezsensowności stosowania się do aktualnej mody, bo trzeba by co roku zmieniać
        parkiet. Po prostu istnieje taka zasada, że to jest właściwe, co się dobrze
        komponuje z resztą, bo inaczej zaczyna przeszkadzać, drażnić i denerwować.
        Jeżeli wybiera się coś bardzo modnego, to szybko staje się bardzo niemodne.
        To samo przecież jest z ubraniami, tylko że ubranie łatwiej zmienić.
    • Gość: Robert Re: Wzór ułożenia parkietu IP: *.aster.pl / *.aster.pl 11.01.06, 20:45
      "Pokładówka" ponadczasowa

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka