Dodaj do ulubionych

Ból brzucha przy oddychaniu :(

IP: 62.233.192.* / *.internetdsl.tpnet.pl 29.07.04, 17:51
Niech mi ktoś mądry powie, doradzi co to może być - rano pojawił się nagły
ból w prawym boku, nie był długi ok. 10 minut. Teraz mam problemy, tzn. przy
głębszym wdechu boli mnie cały brzuch :((( Nigdzie się nie przeforsowałam,
nie mam nudności, ani wymiotów, trochę mnie to męczy, a nie chce z
każdą "pierdółką" lecieć do lekarza. Pewnie to błahostka, ale mogło by juz
przestąc bolec - czy ktoś coś poradzi/miał coś podobnego?
Obserwuj wątek
    • Gość: kinga up!!:( IP: 212.160.172.* 30.07.04, 11:42
      Dziś boli takze z tyłu..naprawdę nikt nie wie??????????????????????/
      • Gość: JS Re: up!!:( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.04, 11:57
        Poszukaj w internecie.
        Poradnik medyczny - i np. ból brzucha
        Moze trafisz na zestaw pytan i odpowiedzi ktory zdiagnozuje problem.
      • Gość: Majka Re: up!!:( IP: *.wroclaw.mm.pl 30.07.04, 11:59
        Ból w prawym boku promieniujący do pleców to kojarzy mi się z woreczkiem
        żółciowym. Ja miałam raz taki ból ale był on na tyle ostry i nieprzyjemny, ze
        wylądowałam w szpitalu z podejrzeniem niedotlenienia mięśnia sercowego. Okazało
        się, że to od woreczka pełnego niewielkich kamieni.
        Ale powodów bólu brzucha może byc tak wiele, ze akurat u Ciebie może to być z
        całkiem innej przyczyny.
        Może połknij sobie tabletkę No-spa, która działa rozkurczowo i zobacz co będzie
        dalej.
        Pozdrawiam.
    • Gość: kro_pelka Re: Ból brzucha przy oddychaniu :( IP: *.chello.pl 30.07.04, 12:06
      a mnie sie kojarzy z wyrostkiem robaczkowym... kiedys mi wycieli, i wcale nie
      mialam nudnosci tylko bol brzucha, najpierw calego, potem szczegolnie z prawej
      strony, proponuje jak najszybciej do lekarza jednak..
    • izado Re: Ból brzucha przy oddychaniu :( 30.07.04, 13:20
      oprócz wymienionych powodów przyczyna może jeszcze tkwić w nerkach, moczowodach
      lub pęcherzu moczowym - jakiś stan zapalny lub kamica.

      Mysle, ze nie powiem nic odkrywczego ale powinnas pojsc do lekarza.

      Iza

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka