Gość: krysiaroz
IP: *.grudziadz.sdi.tpnet.pl
22.08.03, 22:36
Tak nie moze byc ,zeby nikt dzisiaj nie powiedzial DOBRANOC, no moge byc to
ja.Parkowy pewnie u rodzinki po dobrej kolacji a moze i czyms jeszcze, Chetor
sie stroi na jutro a Naata sie nie odzywa, trudno Pozdrawiam