Dodaj do ulubionych

Carrefour Grudziądz

23.01.15, 11:10
Tak się zastanawiam, czy tylko w Carrefour Grudziądz sklep 139 są takie sytuacje, a mianowicie. Piszę o tym tutaj, ponieważ dłużej już nie mogę wytrzymać tego co dzieje się na PFT pod kierownictwem seniora menagera p. Marcina M. Jego zachowanie do pracowników pracujących na działaj jemu poległych jest nie do przyjęcia. Zamiast stwarzać przyjemną atmosferę w pracy, terroryzuje nas chorymi zadaniami. Wymyśla prace, które utrudniają nam normalna obsługę klientów. zamiast motywować w sposób pozytywny do pracy to gani za błahe sprawy. Jeśli już wykonamy to co nam zleci, nigdy nie pochwali, nawet jak zrobimy coś najlepiej, tylko będzie szukał błędów. Jeśli pan dyrektor jest w sklepie, on wtedy udaje jak to jest wszechmogący i normalnie z nami rozmawia, ale jeśli nie ma w zasięgu swojego przełożonego zaczyna się gehenna. Mam wrażenia, że czasami chce zrobić na swoim dziale obóz pracy. Często potrafi tak zwrócić uwagę, że nie jedna z nas potrafi się popłakać.Zwraca uwagę przy klientach wytykając nam błędy. i kpiąc przy tym z szyderczym uśmiechem. To nie jest metoda menagera. Wszystkie nie powodzenia związane ze sprzedażą , lub stratami przelewa na pracowników najniższego szczebla, gdzie my wykonujemy tylko zadania. Udaje wszech wiedzącego, ale tak naprawdę nie wie nic co się dzieje na jego działach. Dlatego wyrywa się z absurdalnymi pretensjami, i nawet nie da sobie przestawić naszych racji. Jego zachowanie jest aroganckie, fałszywe, nie ludzkie, czasami nawet prymitywne. Nie tylko moim, ale większości pracowników PFT ten pan mija się ze swoim charakterem i metodami pracy. Nie jest odpowiedni na to stanowisko. Niech może dyrekcja centrali, dyrektor regionalny, i może pan dyrektor hipermarketu zainteresuje się metodami pracy tego pana. I niech się zastanowią kto tak naprawdę odpowiada za niepowodzenia na tych działach.Na pewno nie my , nie liderzy.Dużo mogłabym pisać o zachowaniu tego pana, ale mam nadzieje, że coś się zmieni i nie będę musiała.Zaznaczam, że nie są to pomówienia, tylko stwierdzenia faktów. Nie powiem tego wprost , bo boje się , że będę szykanowana. Może pod tym wpisem, ktoś z nas przyzna mi rację. Carrefour Grudziądz sklep. 139
Obserwuj wątek
  • becia1888 Re: Carrefour Grudziądz 24.01.15, 09:27
   Ja potwierdzam, zgadzam się z Tobą . Ten pan ma czasami przerost formy nad treścią. Nie wiem czym sie kieruje zarządzając swoją kadrą.Skąd u niego tyle jadu i chęci wywyższania . Może to jest tylko udawane, aby ukryć pewne kompleksy niewiedzy i braku niekompetencji. Agresja jest najlepszym atakiem...
  • irmina337 Re: Carrefour Grudziądz 24.01.15, 10:35
   W końcu ktos miał odwage powiedziec, to otwarcie. Kazdy z nas drży o prace, ale sa granice tolerancji i wytrzymalosci. Panie Marcinie odpusci pan nam troche, to stnie sie pan szczesliwszym czlowiekiem. ja prze pana nie chce płakac, a zdarzylo mi sie to co najmniej 2 razy.
  • uthark Re: Carrefour Grudziądz 26.01.15, 21:19
   Z Twojego opisu wynika, że ten pan nie nadaje się na kierownika. Ciekawe, jakie są kryteria na zostanie tam kierownikiem.

   W mojej firmie przyszedł z zewnątrz kierownik-zamordysta. Po 2 tygodniach już nim nie był - ludzie się zbuntowali.

   Napiszcie do dyrekcji list, opiszcie "metody pracy" tego pana, podpiszcie się pod nim wszyscy. Jeśli możliwe, to nagrajcie go. Łatwiej wymienić kierownika niż cały zespół.
  • mrlusiek Re: Carrefour Grudziądz 03.01.16, 15:52
   "laksygen" w kawie pomaga
  • telewizor_sony Re: Carrefour Grudziądz 27.04.16, 08:04
   Odnosząc się do wypowiedzi powyżej , myśle , ze wszyscy to widza , ze Marcinek cały czas się ślizga , od samego początku zatrudnienia w Carrefour , przydupas Naporskiego. Na briefingu zawsze chciał dużo powiedzieć , niestety nie potrafił nigdy złożyć zdania . Jego zachowanie zawsze było takie samo, ludzi miał za nic , tylko jak w pobliżu widział Dyrektora to na chwile zmieniał twarz w stosunku do ludzi i stawał się dziwnie miły. Swoim chamskim zachowaniem próbuje tuszować brak kompetencji i wiedzy. Dużo można tu napisać , niestety i tak w niczym nie pomoże ,zero zawsze będzie zerem. Ciekawe czy żonę traktuje w ten sam sposób ? Te kobiety , do których w taki sposób się odnosi tez są żonami i matkami , musza to znosić , bo chcą pracować .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka