Dodaj do ulubionych

kondratowicz.b - jestem gotowa...

19.10.07, 17:18
... przekopać Ci tunel pod Kolejową, tylko odp... się od tego wału!

Szyszko poległ, Rospuda poległa a Ty z uporem maniaka Swoje?

Nikt nie zaakceptuje Twoich (Waszych) pomysłów. Ze strachu
oczywiście, ale to ma najmniejsze znaczenie!

My chcemy jeździć do pracy we wmiarę ucywilizowany sposób!!!

Twoje boje - straty moje.

Pokój z Tobą uparciuchu! :(

Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka