Forum Praca Praca
ZMIEŃ
  Dodaj do ulubionych

  Noris Sp Zoo - wózki widłowe

  IP: *.icpnet.pl 24.04.10, 03:01
  Firma Noris ogłasza się ciągle , ze szuka telemarketera/ki . Na rozmowie możesz mówić ile chcesz zarabiać; na umowie dostajesz najniższa krajową (1300brutto) i umowa na 2 miesiące okresu próbnego. Podczas rozmowy mydlą Ci oczy jaki to ni mają dobry produkt i w ogóle jak im konkurencja zazdrości i jakie wysokie są prowizje. Ogólnie PORAŻKA!!!
  Nie myślałem , że firmy jeszcze za tyle zatrudniają ludzi!!!!
  Obserwuj wątek
   • Gość: Łukasz Re: Noris Sp Zoo - wózki widłowe IP: *.icpnet.pl 09.07.10, 10:27
    Miałem przyjemność pracować w firmie Noris Wózki Widłowe i z całym przekonaniem mogę powiedzieć, że to jest bardzo solidny pracodawca. W firmie panuje bardzo miła,partnerska atmosfera.
    Bardzo dobrze wspomianam czas , który przepracowałem w Firmie Noris Wózki widłowe.
    Ludzie pracują w różnych firmrach, mają różne doświadczenia i wymagania. Wypowiedzieź jak wpis powyżej- Patrzenie na firme przez pryzmat proponwanych warunków na okresie próbnym nie może być wyznacznikiem do osądzania firmy całościowo , bo jest to wypowiedź bardzo ogólnikowa.System wynagrodzenia w firmie jest jasno określony.Jest podstawa i prowizja od sprzedaży .Pan Prezes jest osobą (solidną) uczciwą i to co zostanie ustalone na rozmowie o pracę , tak jest w rzeczywistości, powiem tak :czasem można się miło zaskoczyć:)
    Pan Prezes jest bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem , bardzo dobrym partnerem w interesach , ogólnie warto go poznać i z nim współpracować. Kierownicy w firmie to też osoby konkretne, posiadające bardzo duże kompetencje i zawsze służące pomocą -można na nich polegać.
    Jeżli ktoś będzie miał możliwość propozycje pracy na stanowisku telemarketera w firmie Noris wózki widłowe to naprawdę polecam!
    • Gość: Pawel Re: Noris Sp Zoo - wózki widłowe IP: 212.160.159.* 15.08.10, 01:04
     Firma Noris sp zoo to typowy KRZAK. Miesci sie w domu u tzw. prezesa.
     W firmie panuje ogolnie chaos. Nikt nic nie wie. Decyzyzjnosc i zarzadzanie na
     poziomie zera. Praca na starych przestarzalych komputerach.Firma sprzedaje tzw.
     Wozki widolowe. To sa chinskie wozki widlowe bardzo niskiej jakosci wykonania.
     Dla zainteresowanych zakupem tego wozka prosze zapytac czy moga sie pochwalic
     klientem co uzywa tego wozka od 10 lat. Nie ma takiego klienta bo raz ze firma
     noris handluje tymi wozkami od 2 lat, a poza tzm zywotnosc takiego wozka jest na
     poziomie 3,4 lat.Totalna Kicha
    • losiu4 Re: Noris Sp Zoo - wózki widłowe 29.09.10, 11:30
     Gość portalu: Łukasz napisał(a):

     > Miałem przyjemność pracować w firmie Noris Wózki Widłowe i z całym przekonaniem
     > mogę powiedzieć, że to jest bardzo solidny pracodawca. W firmie panuje bardzo
     > miła,partnerska atmosfera.
     > Bardzo dobrze wspomianam czas , który przepracowałem w Firmie Noris Wózki widło
     > we.

     wiesz co mi Twój wpis przypomina? Słynną scenę z Misia: łubu dubu łubu dubu niech zyje nam prezes naszego klubu, niech zyje nam... a poza tym wcale nie padało ;)

     To mówiłem ja, łosiu znaczy :)

     Nie wiem czy na takim efekcie Ci zalezało i czy to co piszesz jest prawdą (bo w watku są głosy ewidentnie sceptyczne) ale podejrzewam że odbiór Twojej wypowiedzi u większosci ludzi będzie właśnie taki.
     Pozdrawiam

     Losiu
   • Gość: Dorota Re: Noris Sp Zoo - wózki widłowe IP: *.formlessnetworking.net 22.09.10, 01:23
    2 miesiące mijają i Firma Noris Sp Zoo wózki widłowe po raz koljeny szuka nowych pracowników SEKRETARKA / ASYSTENTKA. A przecież to światowy i wyłączny przedstawiciel CHIŃSKICH WÓZKÓW WIDŁOWYCH-GOODSENSE .
    Firma Noris Sp Zoo wózki widłowe co 2 miesiące szuka ELEKTROMECHANIKA-MECHANIKA WÓZKÓW WIDŁOWYCH, ale przecież to światowy i wyłączny przedstawiciel Chińskich wózków widłowych GOODSENSE- serwis dość miernej jakości , skoro co 2 miesiące pojawiają się ogłoszenia o pracę.
    Co 2 miesiące Firma Noris Sp Zoo wózki widłowe szuka TELEMARKETERÓW - płaca za najniższą krajową, chyba nie każdy potrafi utrzymać się z takich pieniędzy.
    Nie dajcie się oszukać klienci - wózkami widłowymi GOODSENSE proponowanymi przez Noris Sp zoo-słaba jakość wykonania, mierny serwis , fatalna obsługa posprzedażowa.Pracownicy-zarobki to najniższa krajowa, firma bez polotu,ambicji-brak rozwoju.Typowy krzak:)Szkoda czasu dla takich firm, nie warto pchać się w takie dno !
     • Gość: Gość Noris - Zdecydowanie polecam! IP: 95.108.24.* 28.09.10, 23:57
      Jako pracownik firmy Noris, czytając część powyższych komentarzy, dziwię się, jak bardzo niektórzy potrafią swoją nieudolność i frustrację przerzucać na innych, np. na solidnego pracodawcę. Zważywszy, że wszystkie powyższe negatywne komentarze zawierają identyczne błędy stylistyczne, gramatyczne i ortograficzne, zakładam, że wystawia je ta sama osoba z różnych komputerów i IP. Jest to na pewno osoba, która miała przyjemność pracować w firmie Noris, ale niestety nie może pogodzić się z odejściem, bo miała szansę, której nie wykorzystała. Inaczej po co zawracałaby sobie głowę na forum.

      Jestem pracownikiem Noris od ponad roku, a w firmie wiele osób pracuje o wiele dłużej ode mnie i są to pracownicy zadowoleni zarówno z samego pracodawcy, jak i jakości zarządzania poszczególnych kierowników. To prawda, że firma zatrudnia osoby z różnymi kwalifikacjami, ponieważ wymaga tego rynek. Firma cały czas się rozwija, dlatego zatrudnia coraz większą kadrę. Zjawisko rotacji istnieje, ale tylko wobec najmniej efektywnych pracowników – jak w każdej profesjonalnej firmie handlowej stawiającej na zyski. Firma zatrudnia zarówno osoby z doświadczeniem w branży, jak i osoby młode bez kwalifikacji, za to zdolne i ambitne. Niestety wielu zwłaszcza młodych i niedoświadczonych pracowników, skutecznie umie przejść przez sito rekrutacji do firmy, podając zawyżone umiejętności, aby tylko jak najdłużej „przezimować”. Na szczęście w naszej firmie brak umiejętności szybko ujawnia się w praktyce, dlatego nie każdy może liczyć na przywileje związane z dłuższą pracą w tej spółce. Innymi słowy takich pracowników, którzy wymagają wiele od innych i nic od siebie, jest pełno na rynku i szkoda na nich czasu. Jeśli specyfika działności kogoś przerasta, to przecież nic na siłę. Nie szukamy amatorów, tylko ludzi z charakterem. Przedmówcy pomylił się chyba handel, z domowym przedszkolem.

      Ale to chyba wyjątek, bo atmosfera w firmie jest bardzo przyjazna, tymbardziej, że wszyscy pracują na wspólny sukces. Firma ma potencjał i kooperuje nie tylko na rynku polskim. Rzeczywiście oferowane obecnie produkty są na rynku niecałe 3 lata, ale dlatego że to firma Noris wprowadziła je do sprzedaży na terenie kraju. Firma stale udoskonala swoją wiedzę i umiejętności, a chcąc podnosząc jakość swoich usług wprowadza systematycznie nowe produkty. Firma istnieje na rynku od 1992 roku, natomiast w branży wózków zyskuje sympatię klientów od ponad 5 lat. Rzeczywiście Noris ma w swojej ofercie tańsze produkty, pochodzące np. z Chin, ponieważ targetem podstawowym firmy są małe i średnie przedsiębiorstwa, które nie inwestują w drogie wózki - tylko z nazwy lepsze. W ostatecznym rozrachunku nawet maszyny drogie z nazwy markowe, proponowane przez inne przedsiębiorstwa o podobnej działalności, są przecież składane w fabrykach w Chinach. Zakładam, że to właśnie brak nawet podstawowej wiedzy z zakresu transportu wewnętrznego i branży intralogistycznej skłania przedmówcę do tak abstrakcyjnych komentarzy. Osoby, które chcą coś osiągnąć w swoim życiu zawodowym mają możliwości awansu nie tylko społecznego, ale i zarobkowego. Jak w każdej profesjonalnej firmie pracownik zatrudniany jest na okres próbny, ale zjawisko minimalnej krajowej nie istnieje, ponieważ Noris oferuje różnego rodzaju premie i prowizje. System szkoleń w firmie oparty jest zarówno o zdobywanie wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej, przez co nawet mało wykwalifikowany pracownik ma szansę szybko wdrążyć się w podstawy panujące na rynku.

      Przedmówca popełnia błędy w pisowni i jak widać nie ma umiejętności obsługi komputera, co jest niezbędne w pracy w naszej firmie, a więc to na pewno kolejne czynniki, które musiały go wyeliminować. Jeśli ktoś uważa, że w firmie panuje chaos, to widocznie panujące normy go po prostu przerastają, bo być może do tej pory jego doświadczenie opierało się o z całym szacunkiem mniej wymagającą umysłowo pracę, np. w markecie. W firmie dużo się dzieje i nawet jeśli nie każdy ma predyspozycje do uczestniczenia w przedsięwzięciach firmy, ma przynajmniej możliwość zdobycia praktyki z zakresu działania firmy handlowej.

      Zarzuty wobec siedziby firmy też wynikają z ignorancji, ponieważ Noris ma wiele oddziałów – mniejszych i większych w kilku województwach. Niepodważalnym faktem jest, że roczne obroty spółki przekraczają ponad 10 milionów złotych, co w zestawieniu z panującym kryzysem finansowym można uznać za bardzo dobry wynik. Użytkownikami naszych wózków są wspomniane małe i średnie przedsiębiorstwa, ale wśród klientów firmy są też największe korporacje i przedsiębiorstwa w Polsce. Wśród naszych klientów są nawet instytuty badawcze, gdzie wózki widłowe pracują w komorach laserowych. Zresztą posprzedażowa obsługa klienta też utrzymana jest na przyzwoitym poziomie, skoro klienci zakupują ponownie nasze produkty.

      Firma rzeczywiście stale poszukuje nowych pracowników, np. na stanowisku elektromechanika, ponieważ rosnąca liczba klientów, wymaga coraz większej ilości serwisowania i konserwacji maszyn w oparciu nie tylko o gwarancję, ale i części zamienne w czasie pogwarancyjnym. Czytając natomiast negatywne opinie o kadrze kierowniczej, zastanawiam się, gdzie mieści się granica ludzkiej wyobraźni i podłości. W Noris to właśnie zarządzający działem sprzedaży wspierają początkujących pracowników i umożliwiają im pracę na najwyższym poziomie. Rzeczywiście w niektórych oddziałach jest zdecydowana przewaga kobiet, ale to chyba dobrze, bo jest wyższa kultura pracy i lepsza prezentacja.

      Natomiast zarzut odnośnie zawierania przyjaźni jest dla mnie totalnie nie zrozumiały. Jeśli ktoś chce pracować tylko po to, by mieć nowych kolegów i zamiast sumiennie wykonywać obowiązki, oddaje się plotkowaniu, to rzeczywiście pomylił zawód. Dla największych frustratów w tej kwestii wymyślono przecież internetowe portale społecznościowe. Zresztą braki towarzyskie zawsze można nadrobić na weekend, bo praca w Noris to standardowe 5 dni po 8 ustawowych godzin.

      Innych zarzutów już nie komentuję, ponieważ jest to portal głównie dla ludzi poszukujących pracę. Skoro przedmówca mówi, że ma już pracę, to dlaczego wciąż zalega na tym forum. Poznawszy jego umiejętności i kulturę osobistą w sumie się nie dziwię, że ma problemy ze znalezieniem stanowiska. Natomiast osobom, które mają większe pojęcie o biznesie, firmę zdecydowanie polecam.
     • Gość: Agnieszka Super firma - godna polecenia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.09.10, 00:27
      Pracuję w tej firmie od 3 lat - nie słuchajcie tych bzdur !!!!!
      o których pisze sfrustrowana I..........ka, idź się powieś zrobisz przysługę społeczeństwu!!!!
      Tutaj jest idealnie dla osób , które chcą coś zrobić w życiu a nie siedzieć na gadu gadu lub na innych stronach nie często o treści erotycznej !!!
      Jesteś hamska, więc trochę Ci się należy za wypisywane kłamstwa.
      Kanał to ty masz po tych pornolach !!!!!, które oglądałaś podczas pracy !!!
      I nie pisze się kanała tylko kanał !!!!
      a może ty masz kanała ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha
      • Gość: Marlena Re: Noris Wózki widłowe firma godna odradzenia IP: *.formlessnetworking.net 03.10.10, 19:13
       Rozumiem ,że dobre wpisy na temt Noris Wózki widłowe ludzi którzy się tu wypowiadają i próbują ratować wizerunek firmy tylko się pogrążają :D ubaw po pachy :D
       właśnie tacy ludzie pracują w Noris Wózki widłowe - z pogardą dla nowicjuszy którzy jeszcze studiują i w poprzedniej pracy "podawali pomidory w zieleniaku czy ciuchy w sklepie". Byłam świadkiem tego jak młodziutkim osobom wbijało się do głowy że dzięki Noris Wózki widłowe świat leży u ich stóp, że nigdzie się tak nie sprawdzą jak tu a potem za średnie wyniki,jeszcze na okresie próbnym,powietrze gęstniało od pogardy.
       ile razy można powtarzać, że nie chodzi tu o sprzedaż? jedynym argumentem obrońców Noris Wózki widłowe jest to że jak ktoś się nie sprawdził w tej roli tzn że jest nieudacznikiem... a rzeczywistość jest taka że ludzie uciekają z tej roboty aż się kurzy i odnoszą sukcesy w innych miejscach. Ale widać dla niektórych Noris Wózki widłowe jest całym światem a wszystko poza to tylko slumsy pełne biedaków i ułomnych ludzi.
       Cały problem dotyczy osób które tam pracują i zarządzają pracownikami i nie ważne jaka to jest branża, bo jak słyszę że nikt nie może wziąć urlopu na żądanie "bo nie!" to ręce opadają!
       Ja już tam nie pracuję bo NIE CHCIAŁAM tam zostawać, nie dlatego bo mi nie wyszło.

       PS. Pozytywne wpisy z tego samego IP - co zbieg okoliczności:) Normalnie przypadek:)
       • Gość: Wary Marcin Re: Noris Sp zoo Wózki widłowe IP: *.ellerot.se 04.10.10, 01:40
        Firma zajmuje się sprzedażą wózków widłowych z Chin. Swoich potencjalnych klientów pozyskuje intensywnym telemarketingiem, następnie wprowadza ich w błąd twierdząc, że są "składane w technologii lub na podzespołach Nissana" co jest nieprawdą. Za wyjątkiem silnika (watpliwego zresztą autentyzmu) wszystko w nich jest chińskie. Wiem, bo sam się naciołem
        • Gość: Rafał Kaczmarski Re: Noris Sp zoo Wózki widłowe IP: 137.56.163.* 04.10.10, 08:03
         Takie firmy jak te radze omijać z daleka. Wydzwaniają do mnie co 2-3 tygodnie, przysyłają reklamówki typu: „wyłączny przedstawiciel światowych producentów wózków widłowych marki Goodsense”.. Dzisiaj wyłączność nie jest atutem ale słabością. Raz ich pytam: Goodsense???! - ile tych wózków sprzedaliście w ostatnim dziesięcioleciu,... Zamilkło po drugiej stronie.... Troche w wózkach siedze i takie unikaty w Polsce może sa ze 3. Wózek widłowy to nie Maybach. Ma pracowac a nie paradować.
         • Gość: były pracownik Re: Noris Sp zoo Wózki widłowe IP: *.icpnet.pl 06.10.10, 16:36
          Noris Sp zoo Wózki widłowe to jeden wielki KRZAK!!!!Ogromna rotacja ludzi. Nie radzę nawet myśleć o pracy w tej firmie. Na rozmowie obiecują prowizję, której i tak nie zobaczysz. Pracowałem tam krótko i nie wiem nawet czy mi ZUS
          płacili. Nie przedstawią ci zakresu obowiązków, także robią z tobą co chcą. Serwis
          nie profesjonalny. Samochody to złomy. Po za tym PAN PREZES sprowadza auta, które karze serwisantom wózków naprawiać. Żal mi tylko tych ludzi, którzy muszą tam pracować. Mam nadzieję że znajdą sobie szybko
          normalną pracę, a tym którzy mają zamiar tam pracować radzę nie popełniać tego błędu. Szkoda Waszego czasu. Napisałem to, ponieważ uważam że takie opinie są potrzebne ludziom. Takie firmy odpowiednie organy powinny ścigać i zamykać!!!

  Popularne wątki

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

  Nakarm Pajacyka