Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Agencje rosną w siłę

    IP: *.nics.nxp.com 04.10.11, 10:42
    W Polsce stawki są za niskie zeby agencjom się opłacało. Rozmawiałem kiedyś z angielską agencją czy mają coś w Polsce. Powiedzieli, że kiedyś mieli. z;e stawki były taka niskie, że nawet polaków na te stawki do Polski się nie ściągnie. Nie mówiąc już o zarobku dla agencji.
    Obserwuj wątek
      • Gość: poziom.gazwybu Re: Agencje rosną w siłę IP: *.adsl.inetia.pl 04.10.11, 10:57
        "Nad Wisłą tylko jeden na 500 pracowników (0,5 proc.) " - po takim wstępie odechciało mi się czytać.

        Humani z gazety:

        1/500 = 0,002 = 0,2%
        • Gość: ;-) Re: Agencje rosną w siłę IP: *.dsl.telepac.pt 04.10.11, 12:08
          ;-)
      • Gość: Karol Agencje rosną w siłę- Naszym kosztem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.11, 12:27
        Stronniczość korporacyjną autorów widać zdaje mi się na pierwszy rzut oka. No ale to już na inny temat.
        Co boli mnie najbardziej, nie została poruszona kwestia wysokości zarobków takich agend, które to dorabiają się olbrzymich pieniędzy, co trzeba zaznaczyć, naszym kosztem, czyli tych którzy dzięki nim pracują. I ZAMIAST WZIĄĆ PIENIĄDZE JEDNORAZOWO, BIORĄ JE ZA KAŻDYM MOŻLIWYM RAZEM, PRZY KAŻDEJ WYPŁACIE!!!!!!!!! ZŁODZIEJE?
        Aby bardziej to zilustrować, zamiast otrzymywać wszystkie te pieniądze, które Ci się należą, oddajesz je temu kto ma informację. Ok, niby oliwa sprawiedliwa, wszakże info jest w cenie, ale te wspaniałomyślne, cudowne instytucje odliczają pieniądze od swoich pracowników z każdej wypłaty.
        Co do PRACY, nie ma to jak TYMCZASOWA, każdy z nas przecież ma ochotę szukać tej pracy co jakiś czas. Nikt z nas nie ma ochoty na STABILIZACJĘ ŻYCIOWĄ, NIKT!!!!!!
      • rosomak666 Agencje rosną w siłę 04.10.11, 12:46
        Róbcie dzieci, agencje potrzebują nowych niewolników.
        • Gość: karol Re: Agencje rosną w siłę - Twoim kosztem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.11, 00:38
          Może słowem uwagi, to nie chodzi przecież o rodowitych pracowników, lecz tych przyjezdnych. My pracujemy w Anglii u nas Ukraińcy i tak to leci...Z czasem, w kraju pozostają nieszczęśliwi(zapracowani bez własnego życia), pracujący na kilku etatach(czyt. spłacający wysoki kredyt za mieszkanie) lub żyjący z dnia na dzień wyzwoleni seksualnie, popijający "europejczycy".
          Dużo tych dzieci, oj dużo może uda wyżyć się z zasiłków i zapomóg....
          Istny czeski film...
      • Gość: gosc Agencje rosną w siłę IP: 62.233.228.* 07.10.11, 07:49
        Kolejne tworzenie rzeczywistości gazetowej. Agencja zarabia na prowizji od pracownika i przy nędznych polskich zarobkach sama zarabia grosze, a pracownikowi proponuje ostatki z pańskiego stołu, na które nawet muchy nie polecą. W dodatku nie ma mowy o zatrudnieniu na warunkach porównywalnych z tymi na zachodzie, bo nie potrafią zapewnić ciągłości więc czasownicy są na umowach smieciowych albo na bardzo krótki termin.
        O zatrudnianiu księgowych, czy jakichkolwiek specjalistów, to sobie mogą tylko pomarzyć. Jesli wchodzą już w sektor prywatnej opieki socjalnej i obsługi urzedów, to świadczy o tym, że rynek się im kurczy i próbują wykonać ostatnie desperackie ruchy.
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka