Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

zawód Kierowca

27.11.12, 15:44
    płaca, warunki pracy itp czy ktoś może podzielić się swoimi albo czyimiś doświadczeniami?
    Obserwuj wątek
      • Gość: Kierowniksamochodu Re: zawód Kierowca IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 27.11.12, 18:01
        Nie wiem dlaczego mi się chciało napisać ale może kolego określ się, o co ci chodzi?Bo odpowiedzieć obecnie mogę ci tak
        -płaca od 1000zł do 10000zł,a i więcej też może być
        -warunki - od umowy zlecenia do umowy o pracę,od 8 godzin dziennie do 24/h:)

Podpowiem ci ,kierowca czego/kogo to ma być? Kierowca prezesa,kierowca śmieciarki,autobusu,busa,skutera,czołgu??Będzie jeździł po mieście,w trasy,za granicę,po poligonie??
          • Gość: drajwer Re: zawód Kierowca IP: *.tvk.torun.pl 27.11.12, 19:20
            Jak będe miał syna to zrobie wszystko żeby tylko nie był kierowcą....
            Praca w tym poyyyebanym kraju u polaczka to gorzej niz obóz pracy...Za jazde po kraju dostaniesz 1000 do góra 2000zł...Zagranica teoretycznie 3000-5000zł ale to za 744h pracy w każdym miesiącu...Po kraju jak bardzo dobrze trafisz to bedziesz spedzał weekend(albo każdy albo 1 w miesiacu)w domu,lecz czesto np.Mieszkasz w Gdyni,robote kończysz w piatek o 23:33 w Przemyślu i szef mówi---masz WOLNY WEEKEND!!!!!!!Tylko pamietaj w poniedziałek o 2:30 w nocy masz załadunek....Zagranica to dobra jak jesteś bezdomnym--jak jesteś juz dobry i obtrzaskany to i roboty masz sporo wiec możesz niewychodzić z tira LATAMI--DOSŁOWNIE,znam kolesia co po rozwodzie(norma wśród miedzynarodówki)jedno mieszkanie wieksze musial oddac dzieciom i żone a drugie dla siebie---wynajmował je 5 lat i cały czas spał w tym"tirze"Tak był ustawiony że cały czas miał robote--o tym ze w wieku 40lat wyglądał na 68 to tez wspomnę....
            Zaczynasz prace miedzy 1 w nocy a 6 rano a konczysz też w tych godzinach(to jak codziennie jestes w domu i pracujesz na zmiany czyli 1 zmiana zaczyna sie w srodku nocy zeby cos rozwiesc po sklepach a druga zabierasz fanty za dnia i noca zawozisz do magazynu...ŻYCIA niema wogóle, oficjalnie zarabiasz najniższą i od tego płacą zus(jak placa bo czesto n a czarno dymasz lub co gorsza o dzieło lub zlecenie)....
            Na zachodzie jak dostaniesz prace to jest nieźle ale teraz jak niemasz doświadczenia(np.po UK 3 lata to teraz minimum)i języka na poziomie
            " fluent"czyli płynny to nie masz żadnych szans..
            Możez też dymać w lokalnym PKS,ale zarobki to tragedia 1200 do max 1400,lub miejskie autobusy tu zależy od miasta ale od 1300 do 2000 w najlepszych miastach...
            Także jak nie chcesz forsy,nienawidzisz ludzi i nienawidzisz mieć wolnego czasu,nianawidzisz świat,weekendów,urlopów,imprez i wyjazdów TO JESTO IDEALNA PRACA DLA CIEBIE....
            • Gość: Kierowniksamochodu Re: zawód Kierowca IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 28.11.12, 18:18
              Kolego drajwer,"trochę" cię poniosło albo baaardzo źle trafiłeś.W Toruniu tak mało płacą?Podaję tobie/wam stawki znane mi z mojego miasta (Olsztyn-notabene najbiedniejszy region kraju)Zarobki w MPK około 2tys. netto (wszystko będę podawał na rękę)na początek.Ciężarowy i to jazda po mieście i okolicach!! 2500 w górę i to mój kolega nie mógł znaleźć chętnego.Co prawda oprócz jazdy,trzeba rozładować towar po sklepach ale płacił do 3tys. i codziennie jesteś w domu,weekendy wolne (dokładniej w soboty się pracuje ale krócej,za to poniedziałki wolne).Wszędzie umowy o pracę,fakt,mniej na umowie niż w rzeczywistości płacone.Międzynarodówka,znam tylko 1 firmę.Do 8tys,z tym,że jest się 7dni w kraju,23dni w trasie,więc chyba nie tak strasznie

P/S 2tys. to u nas kurier zarabia na busiku,u mnie 1100-1200 ale......pracuje małym pick-upem i pracuje max.5 godzin dziennie
    Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka