Gość: Maja
IP: 80.50.165.*
07.12.04, 09:09
W tym roku skończyłam studia , mieszkam na pograniczu trzech
powiatów:siradzkiego, tureckiego i kaliskiego. Ten ostatni jest mi
szczególnie bliski. Dlatego planóje zamieszkać niebawem w Kaliszu, a teraz
szukam tam pracy. Jestem po wydziale prawa o kierunku administracja
publiczna, może jest jakaś Dobra Dusza, która wie gdzie można złozyć papiery
do pracy i gdzie zostanie sie poważnie potraktowanym. Oczywiście nawet nie
marzy mi sie praca w urzędzie ale każda nawet na stanowisku produkcyjnym.
Będę wdzięczna za każde wsakówki i rady