m.szlachetka
22.04.05, 20:49
Mam pytanie, kupiłem mieszkanie w bloku od osoby prywatnej, czy prawdą jest,
że nie mogę odliczyć odsetek od kredytu zaciągniętego na zakup tego
mieszkania? Mieszkanie zakupione bylo w roku 2003 i miało status
własnościowego spółdzielcze.