Gość: KSX IP: *.dolsat.pl 08.06.05, 16:44 CZy ktos wie jak jest w Cezexie, oddział Kraków, jak zarobki, ludzie,atomosfera pracy?? Bede wdzieczna za info Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: leszek Re: Cezex w KRAKOWIE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.05, 23:39 była już dyskusja wcześniej poszukaj Odpowiedz Link Zgłoś