Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Cezex w KRAKOWIE

    IP: *.dolsat.pl 08.06.05, 16:44
    CZy ktos wie jak jest w Cezexie, oddział Kraków, jak zarobki,
    ludzie,atomosfera pracy??
    Bede wdzieczna za info
    Obserwuj wątek
      • Gość: leszek Re: Cezex w KRAKOWIE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.05, 23:39
        była już dyskusja wcześniej poszukaj

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka