Gość: kierowca 2
IP: *.chello.pl
09.07.05, 19:39
Jest sezon wszyscy pięknie mówią o bezpieczeństwie wożonych dzieci
autobusami,a kto myśli o dorosłych,polska wyjeżdża do anglii szefowie firm
przewozowych zgarniają kasę,a my kierowcy od tygodnia nie wychodzimy z
autobusu,jazda do Londynu wysiadka i szybko wracać na pusto bo na 8 trzeba
być po nastepnych pasażerow.I gdzie są nasze kochane służby kontrolne które
potrafią tylko mandat za przekroczenie prędkość wlepić.