Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    JESTEŚMY KAMIKADZE

    IP: *.chello.pl 09.07.05, 19:39
    Jest sezon wszyscy pięknie mówią o bezpieczeństwie wożonych dzieci
    autobusami,a kto myśli o dorosłych,polska wyjeżdża do anglii szefowie firm
    przewozowych zgarniają kasę,a my kierowcy od tygodnia nie wychodzimy z
    autobusu,jazda do Londynu wysiadka i szybko wracać na pusto bo na 8 trzeba
    być po nastepnych pasażerow.I gdzie są nasze kochane służby kontrolne które
    potrafią tylko mandat za przekroczenie prędkość wlepić.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka