Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Nowy kodeks pracy na horyzoncie

    05.10.05, 22:03
    panie Kalukin,
    Jaki to kodeks? O czym Pan piszesz?
    Pisz Pan wyraźniej.
    pzdr.
    Obserwuj wątek
      • elfhelm Panie Rafale - proszę się nie kompromitować!!! 05.10.05, 22:53
        "T już zresztą jedyny obowiązujący w Polsce kodeks sprzed 1989 r."

        A Kodeks post. cywilnego? Kodeks cywilny? Kodeks Rodz. i Opiekuńczy? Kodeks
        post. administracyjnego?
        Wszystkie sprzed 1989...

        • recber Re: Panie Rafale - proszę się nie kompromitować!! 06.10.05, 08:30
          "To już zresztą jedyny obowiązujący w Polsce kodeks sprzed 1989 r. "

          Zabawne - w tym samym numerze gazety mozna znaleźć informacje, że kodeks
          wykroczeń pochodzi z 1969 roku.
          sport.gazeta.pl/sport3/1,35335,2954303.html
          I ta informacja też jest błędna, bo k.w. pochodzi z 1971 roku....
          Wstyd, gazeto.

        • Gość: malgosia Re: Panie Rafale - proszę się nie kompromitować!! IP: *.aster.pl 06.10.05, 16:14
          po prostu, p. Kalukin wszystkich ma za idiotów. też mnie to rzuciło pod sufit. M
      • andrzy Kodeks pracy? 05.10.05, 23:24
        A po co to komu?

        Przecież to jeden z czynników, który wpływa na bezrobocie. Zlikwidować kodes pracy w ogóle!

        obraza.bo.pl
        • Gość: jacobs Re: Kodeks pracy? IP: *.brda.net 10.10.05, 11:32
          To może od razu dać każdemu kbkAK 47 i niech ludzie ustalają swoje sprawy :-)).
          Przede wszystkim kodeks powinien _porządnie_ karać nieuczciwych pracowników i
          nieuczciwych pracodawców, bo jeśli kar nie będzie, to będzie tak, jak ze
          stacjami benzynowymi handlującymi złej jakości paliwem. ,,Wszyscy zgadzają się
          ze sobą, a będzie nadal tak, jak jest."
      • Gość: Stan Re: Nowy kodeks pracy na horyzoncie IP: *.ols.vectranet.pl / 62.29.133.* 06.10.05, 09:11
        Jeżeli coś wymyślą profesory to jest to nie do przyjęcia,bo profesory w USA są
        na usługach wielkiego biznesu w każdej dziedzinie.Nie kierują się dobrem
        społeczeństw tylko mają za zadanie prowadzić badania i wdrażać je dla
        maksymalizacji zysków koncernów, nie pomijając rozwiązań siłowych w skali
        międzynarodowej.I u nas profesory nie kierują sie dobrem narodu i
        społeczeństwa, a dobrem wielkiego biznesu.Moim zdaniem zasada "maksymalizacji
        zysku" jest błędna i jej stosowanie powinno być wyeliminowane.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka