ansad3 05.10.05, 22:03 panie Kalukin, Jaki to kodeks? O czym Pan piszesz? Pisz Pan wyraźniej. pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
elfhelm Panie Rafale - proszę się nie kompromitować!!! 05.10.05, 22:53 "T już zresztą jedyny obowiązujący w Polsce kodeks sprzed 1989 r." A Kodeks post. cywilnego? Kodeks cywilny? Kodeks Rodz. i Opiekuńczy? Kodeks post. administracyjnego? Wszystkie sprzed 1989... Odpowiedz Link Zgłoś
recber Re: Panie Rafale - proszę się nie kompromitować!! 06.10.05, 08:30 "To już zresztą jedyny obowiązujący w Polsce kodeks sprzed 1989 r. " Zabawne - w tym samym numerze gazety mozna znaleźć informacje, że kodeks wykroczeń pochodzi z 1969 roku. sport.gazeta.pl/sport3/1,35335,2954303.html I ta informacja też jest błędna, bo k.w. pochodzi z 1971 roku.... Wstyd, gazeto. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: malgosia Re: Panie Rafale - proszę się nie kompromitować!! IP: *.aster.pl 06.10.05, 16:14 po prostu, p. Kalukin wszystkich ma za idiotów. też mnie to rzuciło pod sufit. M Odpowiedz Link Zgłoś
andrzy Kodeks pracy? 05.10.05, 23:24 A po co to komu? Przecież to jeden z czynników, który wpływa na bezrobocie. Zlikwidować kodes pracy w ogóle! obraza.bo.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacobs Re: Kodeks pracy? IP: *.brda.net 10.10.05, 11:32 To może od razu dać każdemu kbkAK 47 i niech ludzie ustalają swoje sprawy :-)). Przede wszystkim kodeks powinien _porządnie_ karać nieuczciwych pracowników i nieuczciwych pracodawców, bo jeśli kar nie będzie, to będzie tak, jak ze stacjami benzynowymi handlującymi złej jakości paliwem. ,,Wszyscy zgadzają się ze sobą, a będzie nadal tak, jak jest." Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stan Re: Nowy kodeks pracy na horyzoncie IP: *.ols.vectranet.pl / 62.29.133.* 06.10.05, 09:11 Jeżeli coś wymyślą profesory to jest to nie do przyjęcia,bo profesory w USA są na usługach wielkiego biznesu w każdej dziedzinie.Nie kierują się dobrem społeczeństw tylko mają za zadanie prowadzić badania i wdrażać je dla maksymalizacji zysków koncernów, nie pomijając rozwiązań siłowych w skali międzynarodowej.I u nas profesory nie kierują sie dobrem narodu i społeczeństwa, a dobrem wielkiego biznesu.Moim zdaniem zasada "maksymalizacji zysku" jest błędna i jej stosowanie powinno być wyeliminowane. Odpowiedz Link Zgłoś