Gość: Bob
IP: *.pl
26.09.01, 00:14
W dobrze prosperujacym duzym biurze projektowym w W.(wazne - biuro prdukuje
dokumentacje techniczna) w ramach oszczednosci od zawsze nie kupuje sie
pracownikom edytorow tekstu.Kazdy ma komputer ale edytor jest w 1 na 5-6.:))
Zeby admin. zainstalowal edytor nalezy zlozyc podanie do Departamentu
Informatyki ( w biurze pracuje 40 osob) i miec nadzieje.