Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Oszczednosci

    IP: *.pl 26.09.01, 00:14
    W dobrze prosperujacym duzym biurze projektowym w W.(wazne - biuro prdukuje
    dokumentacje techniczna) w ramach oszczednosci od zawsze nie kupuje sie
    pracownikom edytorow tekstu.Kazdy ma komputer ale edytor jest w 1 na 5-6.:))
    Zeby admin. zainstalowal edytor nalezy zlozyc podanie do Departamentu
    Informatyki ( w biurze pracuje 40 osob) i miec nadzieje.
    Obserwuj wątek
      • Gość: pingu Re: Oszczednosci IP: *.customer.be.colt.net 26.09.01, 11:27
        Dla mnie bomba. Najlepszy pomysl jak dotad. A nikt nie wpadl na to, ze
        wystarczy kupic MS Office i tam znajduje sie edytor na wyposazeniu ? I w czym
        Wy te dokumentacje produkujecie ?
        Na pocieszenie: moja kolezanka musiala sie ostatnio gesto tlumaczyc swojej
        dyrekcji dlaczego potrzebuje wiecej pieniedzy na znaczki (firma wysyla dosc
        sporo korespondencji - taka jej specyfika). Dyrekcja nie chciala przyjac do
        wiadomosci, ze poczta podniosla ceny - tyle bylo w zalozeniach i tyle ma byc.
        Co sie biedaczka musiala nawyklocac i natlumaczyc, ze z poczta nie lacza ja
        zadne tajne uklady !
        • caerme Re: Oszczednosci 26.09.01, 19:52
          jakby co to polecam jedna metode: poprosic dyrekcje o 40zl [albo sciepka po
          zlociszu od lba] isc na bazar dziesieciolecia i kupic jedna plytke z kilkoma
          edytorami wraz z kejem i poinstalowac:)
          • Gość: Pulbek Re: Oszczednosci IP: *.daimi.au.dk 27.09.01, 10:33
            Ale wczesniej upewnic sie, ze ktos z tego Departamentu
            Informatyki ma w zakresie obowiazkow 'dopilnowanie, aby
            w sieci nie pojawialo sie pirackie oprogramowanie'.
            Wtedy jestescie nie do ruszenia!
      • Gość: pipin Re: Oszczednosci IP: *.gdanet.pl 27.09.01, 13:46

        Gość portalu: Bob napisał(a):

        >....Kazdy ma komputer ale edytor jest w 1 na 5-6.:))
        A napisz, proszę, co jest na tych komputerach?
        pozdr
        • Gość: Bob Re: Oszczednosci IP: *.pl 29.09.01, 15:14
          Gość portalu: pipin napisał(a):

          >
          > Gość portalu: Bob napisał(a):
          >
          > >....Kazdy ma komputer ale edytor jest w 1 na 5-6.:))
          > A napisz, proszę, co jest na tych komputerach?
          > pozdr

          :))
          Polityka jest taka:
          1. Oprogramowanie ma byc legalne - dlatego oszczedzaja na Wordzie,
          a nie chca wgrac Star Office'a bo MA BYC WORD I TYLE. :)
          2. W kazdym kompie jest zainst. system + program do tworzenia rysunkow
          technicznych

          Sek w tym ze dokumentacja sklada sie z opisow - w 90% i wymaga
          koordynacji z biurami branzowymi - faxy, pisma, mema ze spotkan :))))))

          O mailach nie wspomne, bo nie mamy do nich dostepu.

          Absurdus Absolutus Maximus

          Pozdrawiam.



      • Gość: Garf Re: Oszczednosci IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 27.09.01, 14:15
        Dawno już nie widziałem systemu op.
        bez edytora. W RedHacie jest ich
        chyba z 5. Zastanawiam się, czy w tym biurze używacie
        >copy con: ...
        >copy plik1+plik2 plik_wyn ???
      • Gość: leniuch Są uczciwi, a to rzadkie IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 29.09.01, 17:01
        Na dobrą sprawę w każdym windows jest Wordpad - bez wodotrysków ale całkiem
        działa, a z sieci można ściągnąć Wordviewera - za darmo.
        Niechęci do StarOffice kompletnie nie rozumiem. Może spodoba się StarOffice
        6.0, który można już rozbić na poszczególne aplikacje, zajmie wtedy dużo mniej
        miejsca.
        • Gość: Bob Re: Są uczciwi, a to rzadkie IP: *.pl 29.09.01, 19:08
          Leniuchu, troche trudno zrobic opis do
          projektu w Wordpadzie, nie mowiac o zestawieniach
          tak ze w momentach oddawania proj. do komp.
          z Officem sa kolejki. W sumie to niezle
          dla socjalizacji i rozwijania ruchow oddolnych, ale
          troche stresujace.
          Pozdr.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka