Gość: jann IP: 213.17.168.* 17.12.05, 12:23 jakie zazwyczaj działy biurowe znajduja sie w fabrykach na terenie kraju a jakie w centralach firm w Warszawie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dankowalski Re: Praca biurowa w fabrykach 19.12.05, 08:09 Zazwyczaj to cała administracja (finanse, marketing, zakupy, planowanie produkcji)jest w centrali która najcześciej znajduje sie w Warszawie, a w fabrykach znajdują się działy produkcyjne, laboratoria i ewentualnie transport. Odpowiedz Link Zgłoś