Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Praca biurowa w fabrykach

    IP: 213.17.168.* 17.12.05, 12:23
    jakie zazwyczaj działy biurowe znajduja sie w fabrykach na terenie kraju a
    jakie w centralach firm w Warszawie?
    Obserwuj wątek
      • dankowalski Re: Praca biurowa w fabrykach 19.12.05, 08:09
        Zazwyczaj to cała administracja (finanse, marketing, zakupy, planowanie
        produkcji)jest w centrali która najcześciej znajduje sie w Warszawie, a w
        fabrykach znajdują się działy produkcyjne, laboratoria i ewentualnie transport.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka