Gość: ania
IP: *.ip.WRO.Korbank.PL
18.02.06, 18:02
orientuje sie ktos moze jakie ma plany volvo odnosnie zatrudniania nowych
pracownikow do dzialu ksiegowosci (liczba planowanych przyjec i termin)??
zlozylam tam oferte pare miesiecy temu, przeszlam rozmowe i testy i caly czas
mam czekac na odzew. przepraszaja za opoznienie, mowia ze to aktualne, ale nic
konkretnego nie mozna wyciagnac. moze ktos ma jakies konkretniejsze
informacje?? jaka tam wogole jest kasa ??
pozdrawiam
ania