Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    VOLVO Wrocław - Ksiegowosc

    IP: *.ip.WRO.Korbank.PL 18.02.06, 18:02
    orientuje sie ktos moze jakie ma plany volvo odnosnie zatrudniania nowych
    pracownikow do dzialu ksiegowosci (liczba planowanych przyjec i termin)??
    zlozylam tam oferte pare miesiecy temu, przeszlam rozmowe i testy i caly czas
    mam czekac na odzew. przepraszaja za opoznienie, mowia ze to aktualne, ale nic
    konkretnego nie mozna wyciagnac. moze ktos ma jakies konkretniejsze
    informacje?? jaka tam wogole jest kasa ??
    pozdrawiam
    ania
    Obserwuj wątek
      • Gość: @@@ Re: VOLVO Wrocław - Ksiegowosc IP: *.kom / *.os1.kn.pl 18.02.06, 19:36
        to wystrać sIE NA TAKĄ ROBOTE!@!!!

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka