greg99991
21.02.06, 21:32
Drodzy "forumowicze"
Ostatnio atmosfera wokół mojej osoby bardzo się "zagęściła" i mam podstawy
podejrzewać że mnie zwolnią lub strącą ze stanowiska. Generanie nic na mnie
nie mają, ale są problemy i ktoś musi być winny.
Chciałbym przemysleć strategię 2 ww. wariantów - zależnie od propozycji jakie
moge dostać.
Czy macie pomysł jak tą partię najlepiej rozegrać ? (umowa o prace na czas
nieokreślony powyżej 3 lat)