Gość: Iwona IP: *.net152.okay.pl 23.02.06, 23:29 Czy idąc na badania do nowej pracy mam zaopatrzyć się w słoiczek i próbkę płynów fizjologicznych w nim ?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Martynka Re: Badania do pracy IP: *.lama.pl 23.02.06, 23:31 hmm ale egzaminowac Cię mają w pracy czy u lekarza? ;) bo jak u lekarza, to kup sobie w aptece taki pojemniczej na mocz, wiecej atrakcji nie trzeba :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Martynka Re: Badania do pracy IP: *.lama.pl 23.02.06, 23:33 aa, i nie jedz nic przed badaniami. ani kawusi zadnej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iwona Re: Badania do pracy IP: *.net152.okay.pl 23.02.06, 23:36 tzn ide do lekarza ale on jest na miesjcu w tej firmie. i własnie nie wiem czy mam sie w ten pojemniczek zaopatrzyc czy nie (to jest wogole moja pierwsza praca i mam same wątpliwości :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Martynka Re: Badania do pracy IP: *.lama.pl 23.02.06, 23:49 takie badania wstepne to standardowo badanie moczu i krwi. ej wez sie wyspij moze w takim razie :) powodzenia! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iwona Re: Badania do pracy IP: *.net152.okay.pl 24.02.06, 08:20 Wiecie co to były za badania?? Pan doktor się zapytał kto jest moim lekarzem rodzinnym i tyle hahahaha :) Pozdrawiam :) Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: Badania do pracy 24.02.06, 10:54 Gość portalu: Iwona napisał(a): > Wiecie co to były za badania?? Pan doktor się zapytał kto jest moim lekarzem > rodzinnym i tyle hahahaha :) dziwne zaiste to badania :) ale dla firmy i tak najwazniejszy jest papier "o zdolności" ;) Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś