Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Badania do pracy

    IP: *.net152.okay.pl 23.02.06, 23:29
    Czy idąc na badania do nowej pracy mam zaopatrzyć się w słoiczek i próbkę
    płynów fizjologicznych w nim ??
    Obserwuj wątek
      • Gość: Martynka Re: Badania do pracy IP: *.lama.pl 23.02.06, 23:31
        hmm ale egzaminowac Cię mają w pracy czy u lekarza? ;) bo jak u lekarza, to kup
        sobie w aptece taki pojemniczej na mocz, wiecej atrakcji nie trzeba :)
      • Gość: Martynka Re: Badania do pracy IP: *.lama.pl 23.02.06, 23:33
        aa, i nie jedz nic przed badaniami. ani kawusi zadnej.
        • Gość: Iwona Re: Badania do pracy IP: *.net152.okay.pl 23.02.06, 23:36
          tzn ide do lekarza ale on jest na miesjcu w tej firmie. i własnie nie wiem czy
          mam sie w ten pojemniczek zaopatrzyc czy nie (to jest wogole moja pierwsza
          praca i mam same wątpliwości :(
          • Gość: Martynka Re: Badania do pracy IP: *.lama.pl 23.02.06, 23:49
            takie badania wstepne to standardowo badanie moczu i krwi.
            ej wez sie wyspij moze w takim razie :)
            powodzenia!
            • Gość: Iwona Re: Badania do pracy IP: *.net152.okay.pl 24.02.06, 08:20
              Wiecie co to były za badania?? Pan doktor się zapytał kto jest moim lekarzem
              rodzinnym i tyle hahahaha :)
              Pozdrawiam :)
              • losiu4 Re: Badania do pracy 24.02.06, 10:54
                Gość portalu: Iwona napisał(a):

                > Wiecie co to były za badania?? Pan doktor się zapytał kto jest moim lekarzem
                > rodzinnym i tyle hahahaha :)

                dziwne zaiste to badania :) ale dla firmy i tak najwazniejszy jest papier "o
                zdolności" ;)

                Pozdrawiam

                Losiu

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka