Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    gls poland-szybka paczka

    IP: 80.54.156.* 10.03.06, 15:04
    CZy ktos wie jakiego wynagrodzenia można sie spodziewać na staowisku
    Specjalista ds. Obsługi Klienta w firmie kurierskiej GLS Poland Sp. zo.
    Obserwuj wątek
      • Gość: mariusz_robert Re: gls poland-szybka paczka IP: 80.51.232.* 10.03.06, 15:17
        szczerze odradzam, nie dalej jak tydzien temu dzwonilem do kolezanki, ktora
        pracuje w gls, na pytanie co slychac odp ze kiepsko, szuka nowej pracy, zreszta
        caly oddzial gls w pewnym miescie w pn polsce szuka pracy...ostatnio nawet
        zwolnil sie sam dyr tego oddzialu...to chyba o czyms swiadczy, mowila ze dziej
        sie u nich w firmie zle, gina paczki, ciagle reklamacje, paczka miala dotrzec
        do rzeszowa a pojechala do szczecina, zarabia 1900 brutto podstawy plus jakas
        premia, wiec kokosow nie ma
        • Gość: m Re: gls poland-szybka paczka IP: *.prenet.pl / *.prenet.pl 10.03.06, 20:11
          racja tam jest kiepsko, pracowalem w firmie korzystajacej z ich uslug i ilosc
          zaginionych przesylek byla porazajaca, na szczescie lykali kazda reklamacje i
          kosztowali 2x mniej inni dlatego firma korzystala z ich uslug.
          no ale praca jak kazda inna, powodzenia rzycze przy reklamacjach :D

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka