Gość: ada IP: 80.54.156.* 10.03.06, 15:04 CZy ktos wie jakiego wynagrodzenia można sie spodziewać na staowisku Specjalista ds. Obsługi Klienta w firmie kurierskiej GLS Poland Sp. zo. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mariusz_robert Re: gls poland-szybka paczka IP: 80.51.232.* 10.03.06, 15:17 szczerze odradzam, nie dalej jak tydzien temu dzwonilem do kolezanki, ktora pracuje w gls, na pytanie co slychac odp ze kiepsko, szuka nowej pracy, zreszta caly oddzial gls w pewnym miescie w pn polsce szuka pracy...ostatnio nawet zwolnil sie sam dyr tego oddzialu...to chyba o czyms swiadczy, mowila ze dziej sie u nich w firmie zle, gina paczki, ciagle reklamacje, paczka miala dotrzec do rzeszowa a pojechala do szczecina, zarabia 1900 brutto podstawy plus jakas premia, wiec kokosow nie ma Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: gls poland-szybka paczka IP: *.prenet.pl / *.prenet.pl 10.03.06, 20:11 racja tam jest kiepsko, pracowalem w firmie korzystajacej z ich uslug i ilosc zaginionych przesylek byla porazajaca, na szczescie lykali kazda reklamacje i kosztowali 2x mniej inni dlatego firma korzystala z ich uslug. no ale praca jak kazda inna, powodzenia rzycze przy reklamacjach :D Odpowiedz Link Zgłoś