Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Gorący Apel!!!!!!Praca!!!

    24.04.06, 13:30
    Czy jest tutaj osoba na tyle uczciwa ,która mogłaby mi zaoferowac pracę w Niemczech(wszystkie okolice Frankfurtu
    tj.mainz,russelsheim ).jestem osobą młoda,uczciwą,pełną chęci do pracy,Mogłabym zajmowac sie dzieckiem,osoba
    starsza,sprzataniem,moglabym pracowac w supermarkecie(np ukladac towar),obojętnie co :) Niestety nie znam j.niemieckiego ,moj
    angielski jest komunikatywny.Najlepiej gdyby ta praca bylaby w gonie osob z polski.Do tej pory pracowaam jako kelnerka-barmanka
    wiec w Polskiej knajpie lub pensjonacie rowniez moglabym pracowac!!!!Nie musze sie martwic o zakwaterowanie bo mialabym je
    zapewnione na miejscu.Wiem ,ze takich osob jak ja jest tu setka.... ;( Bardzo proszę o pomoc!!!Dziekuje!!
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka