Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

wakacje w UK

IP: 62.233.187.* 13.01.03, 10:52
    Zbieram opinie na temat biura TEE Travel exchange and Education w
    Katowicach,interesuje mnie studencka praca w hotelach lipiec-wrzesien.
    Chcialabym wiedziec,jak to biuro dziala w praktyce.
    Forumowicze - pomozcie.
    Bede Wam wdzieczna.
    Obserwuj wątek
      • patrycjaka Re: wakacje w UK 13.01.03, 11:02
        moja kuzynka byla za ich posrednictwem w hotelu w zeszle wakacje. tez sie
        wybieram w tym roku.jest bardzo zadowolona, choc przed wyjazdem bylo nerwowo,
        bo okazalo sie ze jedzie do szkocji, a to daleko, itd. ale wcale nie zaluje, a
        wrecz przeciwnie.wraca tam po skonczeniu studiow.
        pozdrawiam
          • patrycjaka Re: wakacje w UK 13.01.03, 13:15
            Gość portalu: klarysa napisał(a):

> dzieki, jestem juz prawie zdecydowana,chociaz dzis po przeczytaniu kilku
            > artykulow na temat pracy w Uk zaczelam sie wahac,ale co tam... z ich strony
            > nie mozna sciagnac dokumentow zgloszeniowych?czy tylko mi sie to nie udaje?
            > pozdrawiam

nie wiem czy da sie sciagnac dokumenty z ich strony internetowej, bo ja
            dostalam od nich wszystko poczta (nie trzeba za to placic). pozdrawiam
              • patrycjaka Re: wakacje w UK 03.02.03, 18:16
                moja kuzynka zarabiala ok 500 funtow na reke na miesiac po odliczeniach za
                podatek, mieszkanie i jedzenie. za spanie i jedzenie potacali jej 20 funtow na
                tydzien.
                • mariusz1242 Re: wakacje w UK 03.02.03, 18:34
                  ja tez bylem w scotland...ale z jeszcze jednym polakiem, ktoremu konczyl sie
                  permit w 2 tyg po moim przyjezdzie (pozdrowienia dla Mira!), wiec 0 kontaktu z
                  polskim. tez planuje powrot do anglii ale do szkoly. warto pojechac i poznac
                  ten dziwny narod. nie wiem jak teraz ale kiedy mi TEE organizowalo wyjazd to
                  nie mialem zadnych zastrzezen. teraz organizuja mi szkole w londonie.pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka