Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

praca w sklepie

IP: *.sarinet.pl 09.02.03, 14:17
    Jakie studia najlepiej skonczyc, zeby pracowac w sklepie. Chodzi mi tu
    dokaldnie o sklepy z ubraniami tzw. butiki typu Promod czy Orsay.
    Obserwuj wątek
      • Gość: Richelieu* Re: praca w sklepie IP: *.localdomain / 192.168.0.* 09.02.03, 17:07
        Gość portalu: nina napisał(a):

> Jakie studia najlepiej skonczyc, zeby pracowac w sklepie. Chodzi mi tu
        > dokaldnie o sklepy z ubraniami tzw. butiki typu Promod czy Orsay.

najlepiej zrobić habilitację z artystycznego projektowania tkanin na ASP

studia do pracy w sklepie? obsługa kasy fiskalnej raz, i komunikatywność dwa.
        Studia. 5 lat dogłębnego kształcenia się. Merytorycznego. Osobowościowego.
        Wzbudzanie w sobie pożądania ku wyższym celom, ku ideałom, ku patriotyzmowi.
        Wyższa matematyka. Wyższa elektronika. Wyższe nauki przyrodnicze. Człowiek
        przechodzi przez kolejne stadia samodoskonalenia kosztem niechodzenia na
        imprezy, nie upijania się, nie gżenia się po kątach, kosztem samodoskonalenia
        się tfu. A potem idzie do sklepu z ciuchami za 560 na rękę i czuje się jakby
        pana Boga na nogi złapał, za 560 na stanowisku dawniej przyznawanym po
        zawodówce handlowej. kurde
        Ale najczęściej w sklepach sprzedają absolwenci zarządzania i marketingu ;)

a najlepiej daj ogłoszenie w gazecie: Poznam Pana, który ma szerokie
        plecy
      • losiu4 Re: praca w sklepie 10.02.03, 11:53
        Gość portalu: nina napisał(a):

> Jakie studia najlepiej skonczyc, zeby pracowac w sklepie. Chodzi mi tu
        > dokaldnie o sklepy z ubraniami tzw. butiki typu Promod czy Orsay.

Pani tak na powaznie napisala, czy to podpucha?

Pzdr.

Losiu.

PS. Moim zdaniem to trzeba miec dzis:
        1. Obsluga kasy fiskalnej lub/i komputera (w zaleznosci od tego jaki system jest uzywany)
        2. Tzw. podejscie do klienta.
        3. Dobrze jest znac jezyki, jesli pracowaloby sie w sklepach wyzszej klasy.
        4. Uczciwosc... - ale o tym chyba nie trzeba pisac...
        • Gość: Richelieu* Re: praca w sklepie IP: *.localdomain / 192.168.0.* 10.02.03, 12:51
          >
          > PS. Moim zdaniem to trzeba miec dzis:
          > 1. Obsluga kasy fiskalnej lub/i komputera (w zaleznosci od tego jaki system
          je
          > st uzywany)
          > 2. Tzw. podejscie do klienta.

losiu4, po raz drugi powtórzyłeś niemal dokładnie to co ja napisałam wcześniej.
          Po raz pierwszy było przy "dziwnych wymaganiach pracodawców", o rzeźnikach i
          sprzątaczkach. Czy ty specjalnie wyszukujesz moje posty po to aby je
          plagiatować?

*
          • losiu4 Re: praca w sklepie 10.02.03, 14:15
            Gość portalu: Richelieu* napisał(a):

> losiu4, po raz drugi powtórzyłeś niemal dokładnie to co ja napisałam wcześniej.
            >
            > Po raz pierwszy było przy "dziwnych wymaganiach pracodawców", o rzeźnikach i
            > sprzątaczkach. Czy ty specjalnie wyszukujesz moje posty po to aby je
            > plagiatować?
            >

Gdziezbym smial... A zreszta jaki bylby tego cel. Wyjasnienie jest dosc proste: czytam sobie naglowki po
            kolei. Jak mnie jakis tytul zainteresuje, to otwieram wiadomosc, czytam tresc i jesli chce sie jakos
            ustosunkowac, to odpowiadam. A ze mamy podobne doswiadczenia czy przekonania... no coz... Na
            specjalne szukanie nie mam czasu ani ochoty, bo monopolista zdarlby ze mnie skore.

Pzdr.

Losiu.

PS. To nie jest jedyne forum na ktorym staram sie udzielac, choc przyznaje, zaczalem niedawno i pewnie
            trzeba bedzie zmienic metode przegladania na niekorzysc ilosci watkow :(((
          • el_lobo Re: praca w sklepie 10.02.03, 14:52
            Gość portalu: Richelieu* napisał(a):

> losiu4, po raz drugi powtórzyłeś niemal dokładnie to co ja napisałam
            wcześniej.
            > Czy ty specjalnie wyszukujesz moje posty po to aby je
            > plagiatować?

Richelieu*, nie zauważyłam tu żadnego plagiatu, bo też Pani odpowiedź nie była
            szczególnie oryginalna. Chyba traktuje Pani swoją osobę zbyt poważnie, poza
            tym nie każdy musi czytać po kolei wszystkich postów ;-) Pozdrawiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka