Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    drq kraków

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.06, 08:13
    jak sie tam pracuje, jakie sa zarobki, atmosfera, czy rekrutacja jest ciezka?
    moze ktos ma jakies doswiadczenie z ta firm?
    Obserwuj wątek
      • Gość: mucha Re: drq kraków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.06, 10:09
        Mala placa...duze wymagania. Serdecznie odradzam!

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka