Gość: as IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.06, 08:13 jak sie tam pracuje, jakie sa zarobki, atmosfera, czy rekrutacja jest ciezka? moze ktos ma jakies doswiadczenie z ta firm? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mucha Re: drq kraków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.06, 10:09 Mala placa...duze wymagania. Serdecznie odradzam! Odpowiedz Link Zgłoś