Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    staż w schenker

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.06, 14:08
    wysłałem cv na staż logistyka potrzebuję każdej wiadomości dięki pozdrawiam
    Obserwuj wątek
      • iberia30 Re: staż w schenker 13.08.06, 19:04
        jestem ich klientem-powiem tak lider w transporcie zwlaszcza ponadgabrytowym,
        potrafia wyczarowac auto na wczoraj z podziemi :-).

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka