Gość: xxx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.06, 14:08 wysłałem cv na staż logistyka potrzebuję każdej wiadomości dięki pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
iberia30 Re: staż w schenker 13.08.06, 19:04 jestem ich klientem-powiem tak lider w transporcie zwlaszcza ponadgabrytowym, potrafia wyczarowac auto na wczoraj z podziemi :-). Odpowiedz Link Zgłoś