Gość: Madzia
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
11.12.06, 13:16
Po raz kolejny czytam ogłoszenie tej firmy, że poszukują pracowników.
Zastanawia mnie to. Efekt dużej rotacji, czy rozwój ?
Pytam, bo jestem zainteresowana podjęciem pracy w tej firmie.
Macie jakieś doświadczenia ?
Pozdrawiam
Madzia