Gość: qker
IP: *.acn.waw.pl
05.05.03, 09:58
To jest polowanie na czarownice. Skłócenie ludzi, którzy chcą
pracować po swojemu, z ludźmi, którzy chcą pracować na etacie.
Konstytucja gwarantuje wszystkim Polakom świadczenia lekarskie,
bez względu na to czy pracują i jak pracują. Nakładanie tych
obowiązków na pracodawcę i pracobiorcę jest arogancją ekip
rządowych.