Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

praca w H&M

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.06.07, 13:50
    jesli ktos orientuje sie jak wygląda praca w H&M (na stanowisku sprzedawcy) to
    czy mógłby coś na te temat napisac... Chodzi mi o warunki pracy, zarobek i
    wszystkie inne pokrewne tematy...:)

Z góry dziękuję za odpowiedź
    Obserwuj wątek
      • Gość: ania Re: praca w H&M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.07, 18:18
        Moja koleżanka pracowała podstawa + prowizje całość około 1,200 zł zmiany
        czasami weekendy ale ogólnie oki....
        • Gość: no ni Re: praca w H&M IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.07, 01:17
          prowizja w h&m? chyba cos ci sie pomylilo
        • 2122joan Re: praca w H&M 23.11.08, 02:25
          Pomylka...
        • Gość: anonim Re: praca w H&M IP: 94.254.167.* 10.02.09, 01:14
          nie wiem gdzie twoja kolezanka pracowala ale w hm nie ma
          prowizji....jest stala stawka za godziny no premie noprowizje
          przykro mi pracuje tam 3rok....robisz jak robot
        • Gość: pracownik Re: praca w H&M IP: *.noname.net.icm.edu.pl 09.06.10, 10:35
          Jeżeli chcesz pracować w H&M to musisz wiedzieć że:
          -jest to fizyczna praca, czasem może być ciężko
          -praca z klientem nie zawsze jest łatwa, czasem nawet klient potrafi cię wyzwać,
          powiedzieć ,że za wolno pracujesz, jesteś nie miły...
          -możesz pracować znaczniej więcej niż masz to zapisane w umowie, czyli z 1/2
          wyrabiasz 3/4 albo cały etat
          -często grafiki są zmieniane ,nawet 3 razy w tygodniu-pisane ołówkiem
          -potrafią dzwonić w wolny dzień i prosić cię, żebyś przyszedł do pracy bo
          potrzebują ludzi
          - jeżeli jest to sklep w galerii handlowej która zamykana jest o 22.00 to wiedz
          ,że szybko ze sklepu nie wyjdziesz-sprzątanie swojego działu trochę
          zajmuje...można wyjść o 23.00 albo nawet o 24..zdarza się
          -czasem masz na nockę-przebudowa działu, noc zakupów...
          -możesz stać 8 godzina na kasie...
          -finansowo? nie utrzymasz się sam z tej pensji
          Plusem tej firmy jest to ,że często pracują w niej fajni ludzie- pracownicy i
          wyplata jest na czas
        • Gość: Justa Re: praca w H&M IP: 94.254.244.* 24.09.10, 11:52
          ak wysłać aplikacje do pracy w sklepie H&M ??
          • bekinek Re: praca w H&M 30.11.11, 22:14
            witaj,
            Musisz wejś na stronę H&M i sie zarejestrowac, załozyc konto i tam wypełnic formularz online i wstawic CV i list motywacyjny.
            • Gość: Monix Re: praca w H&M IP: *.rzeszow.mm.pl 06.12.11, 17:20
              hej Mam konto na tej stronce ale nie moge znalezc tego formularza.. ktos mogłby mi pomoc?
          • bekinek Re: praca w H&M 30.11.11, 22:27
            witaj,
            Musisz wejś na stronę H&M i sie zarejestrowac, załozyc konto i tam wypełnic formularz online i wstawic CV i list motywacyjny. www.pracuj.pl/praca/doradca-sprzedazy-tarnow-zakopane-nowy-sacz-krakow,oferta,2282322
      • Gość: renia Re: praca w H&M IP: *.adsl.inetia.pl 12.06.07, 21:57
        co drugi weekend mniej wiecej trzeba pracować. Najczęściej jest to umowa
        zlecenie -jeśli nie jest się w pełni dyspozycyjnym.
        Liczba godzin pracy zależy od tempa pracy i tego czy jest zapotrzebowanie duze.
        (największa głupota tej firmy)
        Czyli raz jest więcej, raz mniej godzin.
        Warunki pracy, no jak to w sklepie. Kolorowo nie jest, praca mecząca.
        Jeśli nie masz pomysłów żadnych to możesz spróbować.

• Gość: GOŚĆ Re: praca w H&M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.07, 21:16
          szczerze....to kokosów sie nie zarabia,praca na 1/4 etatu,lub na umowe zlecenie jak nie ma ludzi(tzn maja szkołe,lub cos innego)to pracuje sie nawet do 7 dni w tygodniu....rzadko-ale jednak,a jezeli chodzi o godziny to czasami nawet 12.
          • Gość: J Re: praca w H&M IP: *.connecta.pl 18.06.07, 11:59
            Bzdura. pracuje w H&M 2 lata i jeszcze nigdy nie zdarzyło się ani mnie ani
            żadnemu z moich kolegów z pracy aby pracować 7 dni w tyg pod rząd...zasada jest
            taka,że 5 dni to max i musisz mieć wolne. tak samo nigdy nie pracowałam 12
            godzin. maksymalnie to było 9 ale zazwyczaj jest to ustawowe 8 godzin plus
            przerwy, czyli w pracy jestes 8 h i 45 min.
            • geker Re: praca w H&M 19.06.07, 20:12
              a ile mozna tam zarobic??
              • Gość: 11111 Re: praca w H&M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.07, 10:38
                zarobki Max---800-900zł. szczerze nie polecam
            • Gość: sprzedawca Re: praca w H&M IP: *.adsl.inetia.pl 19.06.07, 21:30
              Gość portalu: J napisał(a):
              "> Bzdura. pracuje w H&M 2 lata i jeszcze nigdy nie zdarzyło się ani mnie ani
              > żadnemu z moich kolegów z pracy aby pracować 7 dni w tyg pod rząd...zasada
              jest taka,że 5 dni to max i musisz mieć wolne.

5 dni pracy albo i mniej jak nie potrzebują ludzi..

>tak samo nigdy nie pracowałam 12
              > godzin maksymalnie to było 9 ale zazwyczaj jest to ustawowe 8 godzin plus
              > przerwy, czyli w pracy jestes 8 h i 45 min."

taaa uroki pracy na umowę zlecenie. Codziennie zostawać 45min dłużej za friko.
              W skali miesiąca to już wychodzi znacznie więcej.
              Dodatkowo zapomniałaś doliczyć zawsze te kilkanaście minut przy zamykaniu sklepu..
              • Gość: to znowu ja:) Re: praca w H&M IP: *.connecta.pl 20.06.07, 17:55
                jestem zatrudniona w H&M na cały etat, pracuje 5 dni w tyg.plus co drugi
                weekend cały wolny.zmiany to albo od 8-16.45 lub 13 do zamkniecia.
                kazdy H&M posiada karty pracy ktore odbija sie osobiscie w zegarze przy
                przyjsciu i wyjsciu z pracy. przy pracy na zlecenie kiedy stawka
                jest "godzinowa" dostajesz pieniadze za kazda przepracowana minute. co do 45
                minut za friko , to wielu osobom to calkiem odpowiada , przeciez nie pracujesz
                w tym czasie tylko :jesz,przymierzasz ciuchy,zalatwiasz swoje sprawy. jest to
                godzina dla Ciebie. no chyba ze ktos jest cyborgiem i lubi pracowac bez przerwy
                kilka godzin.
                • Gość: J Re: praca w H&M IP: *.connecta.pl 20.06.07, 17:57
                  przerwa trwa godzine, z tym, ze przy umowie o pracę jest 15 minut płatnej,
                  • Gość: iksmen Re: praca w H&M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.08, 21:35
                    ta przerwa umzleca to masakra! to przebywanie 45 min najczęściej na sklepie i w
                    tym momencie 0 zarobku!!! potwierdzam to co napisała osoba wcześniej, ze do tego
                    nalezy doliczyć czas, kiedy wybija się kartą zegarową.....,a nim sie wyjdzie (od
                    momentu wybicia) może minać 10 do 40 minut! wiem to z autopsji! bo pracuję tu
                    prawie 36 miesięcy:) pozdro dla wszystkich
                    • Gość: ble Re: praca w H&M IP: *.aster.pl 15.11.08, 00:56
                      to jakis absurd ztym wychodzeniem do 40 min !!!! wybijasz sie na
                      zegarze ubierasz i leciz na browara, góra 5 min, nie wiem w jakim ty
                      sklepie pracowałeś - tam to kierownicy to jaikieś niemoty były. Za
                      każda przerpacowaną minute dostaje sie kasę. Smiech mnie ogarnia
                      jakie tu głupoty niektórzy wypisuja.
                      • Gość: fasolka Re: praca w H&M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.08, 16:47
                        w 016 warszawa standard wyjścia to 20minut i czekania jak pies za darmo pod
                        drzwiami... które h&m jest tak wyrozumiałe dla pracowników?????!!!!!!w ogóle
                        praca tam to tyrania ,a zamknięcia....to dopiero wyczyn zapie...nia i
                        pucowania....Nikomu nie polecam pracy tam to wyzysk i nic więcej
                        A rekrutacja tam....lepiej nie gadać robienie z siebie błazna ,kto był ten
                        wie.........
                        • Gość: heh Re: praca w H&M IP: *.merinet.pl 05.09.10, 22:53
                          potwierdzam!
                          • Gość: pewna ona Re: praca w H&M IP: *.promax.media.pl 07.11.12, 12:35
                            Niestety w pełni potwierdzam. Pracuje w h&m od ponad roku i poza genialną ekipą dziewczyn SA, nienawidze tej pracy z całego serca. Robisz za 4 osoby naraz, stoisz na kasie, roznosisz przymierzalnie, roznosisz dostawe i najlepiei jeszcze klipsuj akcesoria na kasie. tak przynajmniej jest w sklepie w ktorym ja robie, jest to jeden z mniejszych sklepów. oszczedzaja na nas jak mogą. żeby w niedziele od 7 do 13:30 na sklepie były 2 osoby?! to się w głowie nie mieści. SYF KIŁA I MOGIŁA, ale nie zwalniam się, bo boję się ze trafię jeszcze gorzej :/
                • Gość: kalina Re: praca w H&M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.10, 23:47
                  dobra,wszystko ładnie pięknie. Ale ja mam takie pytanie.
                  Gdybym chciała się zatrudnić tylko na miesiąc na wakacje dokładnie na lipiec na
                  stanowisku kasjerki czy kogokolwiek,mając lat 18,to do kogo ewentualnie mogłabym
                  zadzwonić,spotkać się i czy w ogóle takie coś jest możliwe? Po prostu chciałabym
                  zarobić sobie trochę kasy na wakacje a i tak mam cały miesiąc wolny. Bardzo bym
                  prosiła o odpowiedź i ewentualne ALE.
              • Gość: zuza Re: praca w H&M IP: 109.243.53.* 17.02.10, 16:21
                Ja pracuje w hm ponad 3 lata i zdarza sie ze pracuje sie 6 dni z rzedu,bo jak ktos zle
                ulozy grafik to nie ma wyjscia. Zarobki sa tak kiepskie ze szkoda mowic bo wstyd sie
                czasem przyznac ze takie ochlapy placa,przy calym etacie 1100zl i jeszcze sa dni ze
                nie ma czasu sie nawet isc do toalety.Odradzam trzeba miec stalowe nerwy.
                • Gość: bu Re: praca w H&M IP: *.ksi-system.net 11.06.10, 00:11
                  jak masz takie zdanie o tej firmie to po kiego grzyba tam dalej pracujesz...
                • Gość: 1 Re: praca w H&M IP: *.home.aster.pl 04.11.11, 10:10
                  tyle to ty chyba na 3/4 etatu zarabiasz..
            • Gość: gość Re: praca w H&M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.09, 18:49
              Zgadza się! Ja sama pracuję w H&M, nie jako sprzedawca. Jest wiele zastrzeżeń co
              do tej firmy, większość opisana jest na forum, ale jedno trzeba przyznać firmie
              - dni wolnych, maksymalnie 8 godzin pracy z obowiązkową przerwą firma ta
              przestrzega bezbłędnie! Nigdy nie pracuje się 7 dni. Mam oczywiście na myśli
              umowę o pracę, gdyż umowa zlecenie rządzi się swoimi prawami! W tym przypadku
              można pracować 7 dni pod rząd! i jest to zgodne z prawem pracy.
              • Gość: gosc Re: praca w H&M IP: *.chello.pl 04.02.10, 19:49
                Chyba jakiś ten sklep z zasadami bo z tego co ja sie orientuje
                znajomi pracuja na caly etat i rypia po 8, 10 godzin i to czasami
                po 7 dni w tygodniu skandal!!!! a odpowidz kierownika na to ze to
                ich wybór bo sie uczą.... to jest sprawiedliwosc!!!!!!!!!!
              • Gość: onnna Re: praca w H&M IP: *.chello.pl 15.04.10, 15:02
                nie z prawem pracy a z prawem cywilnym, bo um. zlecenie nie podlega pod kodeks
                pracy, a pod kodeks cywilny
            • Gość: Justa Re: praca w H&M IP: 94.254.244.* 24.09.10, 11:54
              Jak wysłać aplikacje do pracy w sklepu H&M????????????
      • Gość: ygrek Re: praca w H&M IP: *.rzeszow.mm.pl 13.03.08, 16:41
        Nie ma zadnych premi kasa taka sobie a praca jest ciezka nie polecam a awans
        trzeba czkac kilka lat sama tam pracuje pozdrawiam.Szukam cos nowego
        • Gość: lukrecja Re: praca w H&M IP: *.centertel.pl 26.03.08, 10:10
          Awansują ci, którzy zapieprzają, więc niektórym nie jest to dane.
          Kasa marna, na początek 7 zł/h na ręke, więc łatwo policzyć.
          Jeśli HM to tylko w M1 - normalna kierowniczka sklepu, choć z
          działami różnie bywa.
          Nie polecam przyszłej FM Haka :)
          Chore układy, zwłaszcza w 017 i 027.Byłam więc wiem.
          Mają człowieka za nic, chyba że wchodzisz do dupy, to jest szansa!
          Własne zdanie, nie daj boże odmienne, to już dramat.
          Pozdrawiam 021
          • Gość: monua Re: praca w H&M IP: *.238.93.130.ip.airbites.pl 07.08.08, 09:36
            Chętnie bym z tobą pogadała na temat h&m.Obecnie tam pracuje i
            całkowicie sie z tym zgadzam.
            • Gość: ja Re: praca w H&M IP: *.85-237-183.tkchopin.pl 21.02.09, 15:29
              Pracuje w h&m i wiem ze wszystko zależy od kierownika. u mnie jest super, bo świetni ludzie.u mnie nie ma żadnych układów ani gadania za plecami (tak jak czytałam na forum w wypowiedziach innych) praca dość ciężka, nie ma czasu na zbędne gadanie na sklepie w czasie pracy, każdy idzie do własnych zajęć. kasa średnia, zależy ile godzin wypracujesz. ale tez nie najgorsza bo porównywalna z innymi (a nawet większa) firmami w branży odzieżowej. a jeśli trafisz na dobrego kierownika sklepu i działów to nie będziesz narzekać na prace, wszystko będzie jak trzeba.grafik jest dostosowywany np w przypadku osób na um-zlec lub studiujących zaocznie do potrzeb człowieka (elastycznie). pracuje już 1,5 roku, jestem zadowolona
            • Gość: Syla29 Re: praca w H&M IP: *.skleporion.net 08.05.10, 22:38
              Ja też tam pracuję i też mogłabym pogadać na temat HM, praca ciężka i te marne
              zarobki - litości !!!
              • Gość: ja Re: praca w H&M IP: 213.76.164.* 15.09.10, 15:05
                zastanawia mnie jedno, a właściwe wpisy osób które twierdzą że pracuja w h&m już kilka lat... skoro tak im źle, tacy są nieszczesliwi to jakim cudem wytrzumali tam tyle czasu? dlaczego z takim doświadczeniem (zakładając że pracuja juz jakis czas) nie spróbują gdzie indziej! w wiekszych miastach (a salony h&m w takich własnie powstają wiec większość z was zapewne w takich wlasnie mieszka) jest bardzo dużo ofert pracy w podobnej branży jedne są gorsze drugie lepsze trzeba sie tylko troche rozejrzec. Ale co tam fajniej jest siedzieć przed komputerem i narzekać na swój okropny i straszny los razem z całą resztą nieszczęśników!
                • Gość: Henry Re: praca w H&M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.05.11, 15:49
                  Naprawdę baaaardzo mało wiesz o tej firmie a raczej charakterze pracy tam. H&M teraz otwiera sklepy w małych miastach bo już nie ma gdzie. Tam jest problem z pracą. Sama firma jest ok tylko ci co są na górze traktują ludzi jak roboli bez imienia. Wielka polityka "wszyscy mówią sobie na ty". To ma integrować ludzi. BZDURA!!! Non stop naciski na obroty. Opierdziel co chwila że takt za duży, że za mały obrót i.t.d. Stres Stres i jeszcze raz stres. Jest taka pani J. w jednej z area która oprócz cyferek i tego jak wycisnąć z ludzi wszystkie soki nie widzi nic innego!! Wszyscy mają dość tylko każdy boi się że straci pracę jak się odezwie.
                  To jest firma pro pracownicza ?!! Litości ludzie. Nie dajcie się omotać!!! Odradzam pracę w tej firmie na jakimkolwiek stanowisku!!!
                  • Gość: M Re: praca w H&M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.11, 19:57
                    Czyżby Area6? Pani J. hahahahha CYBORG bez jakiegokolwiek innego życia poza H&M.. nie wiem czy jej współczuć czy się śmiać. Prawda jest taka, że dopóki tam nie pracujesz, to tego nie zrozumiesz.
              • Gość: Klasa Re: praca w H&M IP: *.multi-play.net.pl 04.12.12, 11:22
                ...te nagatywne komentarze na temat h&m to od ludzii którzy zamaiast mozgu maja papier a to dlatego ze pewnie do zadnej pracy sie nie bede nadawac...chcielby nic nie robic i dostawac pieniadze tak znam takich wielu...a zeby cos osiagnac trzeba ciezko pracowac w kazdej pracy,chcesz dotac awans musisz dawac z siebie 110% proste i na temat!
                • Gość: ToJa Re: praca w H&M IP: *.dynamic.chello.pl 06.06.14, 20:31
                  A może na dzień dobry zacznij ich w d... całować. I nie obrażaj ludzi pustaku.
      • Gość: kandydat Re: praca w H&M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.08, 23:54
        a ile zarabia kierownik danego działu czy ktoś się z was orientuje?i czy duzo
        musi nadgodzin robic za tzw friko??
        • Gość: kitty Re: praca w H&M IP: *.strong-pc.com 14.04.08, 14:11
          zarabiają min. 2500 netto, zależy czy hennes, kiko czy haka..
          • Gość: ja Re: praca w H&M IP: *.mobile.playmobile.pl 15.12.08, 23:12
            a to każdy manager zarabia inaczej? w zaleznosci na jakim dziale
            pracuje?
        • Gość: kitty Re: praca w H&M IP: *.strong-pc.com 14.04.08, 14:13
          praca na stanowisku fm w h&m jest baardzo opłacalna, problemy jak u
          dziecka w piaskownicy :) nie wysilają się zbytnio, jedynym + pracy w
          h&m jest to, że nie pracuje się za darmo ponieważ są karty czasu
          pracy i płacą faktycznie za każdą minutkę :) w razie pytań, chętnie
          odpowiem..
          • Gość: gość Re: praca w H&M IP: *.centertel.pl 16.04.08, 09:12
            Hej Kitty
            Nie wiem skąd masz takie rewelacyjne informacje???
            Bo 2000 zł netto(na ręke), to nie kokosy.
            A ja osobiście byłam fm i owszem nie wysilałam się tylko
            zapie..łam. Więc wybacz sceptyczne podejście do twojej wypowiedzi.
            A problemów wiecznie co nie miara
            • Gość: ble Re: praca w H&M IP: *.aster.pl 15.11.08, 01:04
              potwierdzam, FM nie zarabiają kokosów a odpowiadają za wszystko,
              nizadko za cały sklep a nie tylko za własny dział, a na dziale
              zbierają ciegi za wszystko - za prace z towarem, planowanie
              wydawanie godzin, za manekiny rownież czasami można zebrać baty i
              etc. mnósytwo rzeczy. Uwieżc jest to osrty zapie...a jak ma sie
              pier....go SM to juz tragedia. opinie o PLAZY sa wyssane z palca.
          • Gość: kitty Re: praca w H&M IP: *.ticom.pl 16.04.08, 19:31
            moim zdaniem to są kokosy, gdy większość czsu przesiaduje się w kv-czasami jak firmę kopnie kilku pracowników to trzeba stać na kasie, poza tym układa się grafiki-zmiany na rano, jeden weekend w miesiącu do pracy..może jesteś ze sklepu z jakiejś innej planety?? gdzie kierownicy pracują, u nas bardzo różnie to wyglądało, gdy pracowałam.. kierowniczką była wredna pi.., na awans mogli liczyć tylko ci co wiecznie skamlali i włazili jej w tyłek! dzięki bogu nie muszę już układać ubrań na deskę i obklejać..W ŻYCIU BYM TAM NIE WRÓCIŁA. marne 1/4 etatu i grafik ruchomy tak, że nie można nic zaplanować, a wartości w hm, które trzeba wykuwać są tylko po to, żeby w sytuacji audytu nikogo nie przyłąpali, że się ich nie zna..masz jeszcze jakieś sugestie odnośnie tego wątku?
            • Gość: Gość Re: praca w H&M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.09, 18:58
              Pracuję w KV już 2 lata. Nie są to kokosy, uwierzcie mi, pensja nieco wyższa niż
              sprzedawca na cały etat, a obowiązek i odpowiedzialność jest ogromna!!! Jedyne
              co mogę powiedzieć to to, że hm zmienił się od czasu kiedy zatrudniałam się tam
              3 lata temu. Oj zmienił się!!! Niestety na niekorzyść.
          • Gość: KO Re: praca w H&M IP: *.rzeszow.mm.pl 16.04.08, 21:40
            Tak placa za kazda minutke tym na 1\4 i 1\2 etatu a ci co maja caly
            etat dostaja zwrot godz.ida po prostu wczesniej do domu jak maja
            nadgodziny ,nie ma premi i kasa tez nie jest jakas wielka 2 tys to
            tak ale na 2 miesiace pracuje tam 1 i 5 roku a zapier... jest
            • Gość: kitty Re: praca w H&M IP: *.strong-pc.com 17.04.08, 10:39
              wybacz..ale trudno, żeby 1/4 etatowym nie płacili :/ jak i tak mają
              czasami po 12 godzin tygodniowo!! to ile powinni dostawać według
              ciebie? uważasz, że takie osoby powinni jeszcze kantować. dobrze, że
              fm idą do domu jak takt nie wychodzi , bo jakby wysyłali do domu
              tych "zwyczajnych" to chyba ich wypłata nie była by większa niż 350
              zł!! i ty mówisz, że ponad 2 000, które mają kiero to mało??
              potrzeby wszystkich są takie same..jednak niestety ci co się
              najbardziej opie..ją mają najwięcej..
            • Gość: Gość Re: praca w H&M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.09, 19:03
              Ktoś kto nie ma pojęcia o rozliczaniu godzin w HM, nie powinien pisać takich
              bzdur!!! Za każdą minutkę pracy firma płaci każdemu!!! Czy jest to osoba na 1/2
              1/4 3/4 czy 1/1 etatu. Różnica polega na tym, że cały etat objęty jest tzw. 3
              miesięcznym okresem rozliczeniowym, podczas, którego dba się poprzez efektywne
              planowanie zachowania ilości godzin jakie w danym okresie trzeba przepracować. I
              tutaj dodam, iż wszelkie złamane doby pracownicze, wszelkie nadgodziny czy też
              godziny nocne zawsze są wypłacane. Po to właśnie jest 3 miesięczny okres
              rozliczeniowy i KV, który się tym zajmuje! Powtarzam, czas pracy jest w tej
              firmie bezbłędnie przestrzegany!
          • Gość: Madzia Re: praca w H&M IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.09.09, 13:17
            hej;0 a jak wygladaja rozmowy kwalifikacyjne w h&M ?? poniewaz jutro mam;( :))
            • Gość: Be Re: praca w H&M IP: *.adsl.inetia.pl 03.09.09, 19:15
              a skad jestes??
      • Gość: damdam Re: praca w H&M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.08, 19:10
        Hey:) A ja mam jedno pytanko:) Czy w h&m zatrudniają lduzi w wieku 16 lat?
        • Gość: kitty Re: praca w H&M IP: *.ticom.pl 17.04.08, 21:00
          ...nie wiem, w naszym sklepie nie było takich osób :) wydaje mi się niestety, że nie..
          • Gość: ania rz Re: praca w H&M IP: *.centertel.pl 26.04.08, 15:26
            Byłam fm w 021, a potem bez jakiejkolwiek konsultacji zostałam na
            siłe przeniesiona do 017.Zamiana fmów.Zazwyczaj zamykałam, a nie raz
            zdażało się że zostawałam do 23-24, bywało ,że do 1-2 w nocy jak się
            zawiesił system lub nie działała roleta. W kv bywałąm tylko na
            kanterze, a przymierzalnie roznosiłam bez zająknięcia. A ha, tak
            żadko bywałam w domu, że mąż mnie prawie nie poznawałam.
            Dodatkowo codziennie zjeba od sm, generalnie za wszystko,włączając
            rzeczy nie należące do obowiązków - Takich nie ma! Wszystko było
            moim obowiązkiem.
            A gdy okazało się przez prace mam problemy zdrowotne to nie
            przedłużono mi umowy.
            Jakieś pytania?
            • Gość: kitty Re: praca w H&M IP: *.ticom.pl 26.04.08, 15:45
              skoro było tak źle :))hhehee to dlaczego sama wcześniej nie odeszłaś??
            • Gość: kitty Re: praca w H&M IP: *.ticom.pl 26.04.08, 15:47
              wychodzi na to, że nie przedłużając ci umowy pomogli ci i przerwali cierpienia twoje i męża =) myślę, że byłaś kiepska i tyle..nawet nie umiesz napisać słowa RZadko :)
              • Gość: karo Re: praca w H&M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.08, 21:58
                hej kitty,mam prosbe do Ciebie:)W srode mam miec rozmowe
                kwalifikacujna w hm.Ty juz tam pracowalas wiec moglabys mi
                powiedziec jak taka romzowa wyglada,o co pytaja itp?bede bardzo
                wdzieczna,pozdrawiam
                • Gość: kitty Re: praca w H&M IP: *.strong-pc.com 29.04.08, 11:28
                  witam. przede wszystkim bardzo polecam pracę w hm, wyłącznie tym,
                  którzy traktują to jako dorobienie sobie np. gdy się uczą, studiują
                  lub mają jakąś inną "konkretną" pracę :) w hm są karty czasu pracy -
                  płącone jest naprawdę za każdą przepracowaną minutkę, wypłaty
                  przelewane są zawsze na czas :) najczęściej proponują 1/4
                  etatu..jednak godzin faktycznie jest znacznie więcej. w tego typu
                  salonach niestety grafik jest bardzo ruchomy, liczba przyznawanych
                  na dany miesiąc godzin jest uzależniona od wyrabianych planów
                  sprzedaży oraz taktu..praca w hm ma ogromne plusy jeśli chodzi o
                  zakres obowiązków, sprzedawca nie jest tylko - tak jak w
                  innych "podobnych" tylko sprzedawcą :) pracownik poznaje pracę w
                  magazynie, deko, obsługę kasy fiskalnej, termianla/wszystko ma tyle
                  szczegółów i "poddziałek", że naprawdę na początku bywa ciężko..ktoś
                  się może śmiać, jednak tak szerokie umiejętności bardzo pomagają, w
                  sytuacji, gdy ktoś zdecyduje się np. do przejścia do konkurencji :)
                  więc jako pracę na początek, bardzo polecam, bo nie kantują
                  pracownika. wszystko toczy się wegdług określonych i przyjętych
                  przez wszystkich zasad.

jeśli chodzi o rozmowę:
                  -absolutnie nie ubieraj się w jakiś sztywny uniform :) ubierz się
                  luźno, modnie, tak jak chodzisz ubrana na codzień,
                  -poczytaj o firmie,
                  -pomyśl o sobie: doświadczenie, zainteresowania..
                  będzie dobrze, te romowy sa bardzo miłe, co do tego nie mam
                  zastrzeżeń, ja moją wspominam PRZEMIŁO :)
                  • Gość: karo Re: praca w H&M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.08, 13:26
                    Dziekuje Ci bardzo za odpowiedz:)dzieki wielkie:)
                    Mam jeszcze kilka pytan jakbys znalazla czas:)
                    Wyczytalam na jakims forum,ze w hm odbywa sie kilka rozmow
                    kwalifikacyjnych,czy to prawda?gdzies co spisalo,ze na 2 spotkaniu
                    zbera sie grupa i musi dyskutowac na rzucony temat...
                    Interesuje mnie rowniez to jakie pytania Ci zadali...
                    No i jeszcze stroj na jutro,jak myslisz czy skorzana kurtka (kupiona
                    w hm tak na marginesie;) ) bedzie dobrym wyborem?dobrze sie w niej
                    czuje i chodze w niej na co dzien,ale nie jestem przekonana czy to
                    odpowiedni dobor stroju,czy moze lepiej ubrac jakis zakiecik.Hmm z
                    drugiej strony chyba lepiej nie ubierac sie jak na apel,prawda?;)
                    Jak znajdziesz chwilke to bardzo Cie prosze o odp.
                    A w ogole jak sadzisz,ciezko zalapac tam prace?duza jest konkurencja?
                    pozdrawiam serdecznie
                    • Gość: kitty Re: praca w H&M IP: *.strong-pc.com 29.04.08, 14:13
                      witaj. ilość etapów rozmowy zależy przede wszystkim od tego czy
                      starasz się o pracę w nowo otwieranym HM czy sklep już prężnie
                      działa i szukają nowych pracowników..jeśli jest to nowy sklep to
                      rozmowa odbywa się najczęściej w jakimś hotelu, wtedy zaprasza się
                      wszystkie osoby od których otrzymano cv. rekrutacja wtedy to nic
                      innego jak ASSESSMENT poczytaj po prostu o tej formie selekcji
                      pracowników :) jest tego dużo w internecie.. a jeśli jest to rozmowa
                      w sklepie to nic innego jak zwyczajna rozmowa kwalifikacyjna :)
                      ubierz się w coś w czym czujesz się dobrze..naprawdę.. hm rozumie,
                      że każdy ma swoją osobowość i pozwala ją wyrażać =)
                      • Gość: karo Re: praca w H&M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.08, 14:17
                        :) kochana jestes!
                        a jak z angielskim? czesc rozmowy jest w tym jezyku?
                        • Gość: haker Re: praca w H&M IP: *.kosson.com 22.06.08, 23:42
                          hehe ...dobre sobie tutaj kierownicy w wiekszości nie znaja angielskiego....i
                          wołają biednego studenta na umowe o 1/4 etatu co by im pomógł( to znaczy pomógł
                          obcokrajowcowi bo sami ani be ani me)...
                      • Gość: karo Re: praca w H&M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.08, 14:20
                        tak,to bedzie rozmowa w sklepie.Wiem ze Cie mecze...ale mi bardzo
                        zalezy na tej pracy...
                        Dlugo taka rozmowa trwa? i jakie konkretnie zadawali Ci pytania?
                        Sorki ze tyle czasu Ci zabieram:)
                        • Gość: kitty Re: praca w H&M IP: *.strong-pc.com 29.04.08, 14:56
                          rozmowa jest przeprowadzana wyłącznie po polsku :) u nas niektórzy
                          kierownicy nawet ani be ani me hehheehe choć trudno w to uwierzyć,
                          że ktoś na takich stanowiskach i w dodatku w XI wieku nie zna j.
                          ang... ale i tak bywa. im więcej sama powiesz o sobie - powiedz, że
                          ci zależy :) tym mniej pytań będą zadawać :)
                          • Gość: kitty Re: praca w H&M IP: *.strong-pc.com 29.04.08, 14:57
                            XXI w. :)
                            • Gość: karo Re: praca w H&M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.08, 15:15
                              hehe,no to pieknie,a ja tu juz ukladam sobie gadki po ang;)
                              Dzieki wielkie:)za pomoc!!! Mam nadzieje,ze stres mnie nie zje...
                              jeszcze jedno mnie interesuje,a mianowicie czy daja odpowiedz od
                              razu czy mowia ,ze zadzwonia?i czy dzwonia jak odp jest negatywna?
                              • Gość: kitty Re: praca w H&M IP: *.strong-pc.com 29.04.08, 15:31
                                jeśli już cię zaprosili, to naprawdę dużo :) jaka jest twoja
                                dyspozycyjność?
                                • Gość: karo Re: praca w H&M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.08, 15:56
                                  dyspozycyjna cala dobe;)
                                  • Gość: kitty Re: praca w H&M IP: *.ticom.pl 29.04.08, 16:38
                                    to duuuży "+" w pracy na zmiany :) będzie dobrze..
                                    • Gość: karo Re: praca w H&M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.08, 17:17
                                      mam nadzieje:) w kazdym razie dziekuje Ci bardzo za
                                      informacje,kochana jestes:)
                                • Gość: maron Re: praca w H&M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.08, 00:14
                                  kitty a wiesz na czym polega ten drugi etap w H&M?
                                  • Gość: aaa Re: praca w H&M IP: *.chello.pl 06.11.08, 11:30
                                    II ETAP

Podczas II etapu sprawdzane sa twoje predyspozycje ruchowe. Tzn, w jakim czasie
                                    jestes w stanie wejsc w dupe przelozonemu:)(ew. klientowi)
                              • Gość: pracownik Re: praca w H&M IP: *.icpnet.pl 04.04.10, 20:59
                                Nie polecam typowy wyzysk pracownika - pracownicy mówią Haruj& Milcz, pracowałam tam przez agencję,wyzysk a liderzy traktują ciebie jak śmiecia.Widziałam tam sytuację jak menadzer Wojtek wyzywał pracownika od wystkich najgorszych słów, ponizał go przy swoich pupilkach Liderach a Ci jeszcze się śmiali z tego biednego pracownika.

• lisiaczek123 Re: praca w H&M 10.02.09, 15:53
                      Gość portalu: karo napisał(a):

> Dziekuje Ci bardzo za odpowiedz:)dzieki wielkie:)
                      > Mam jeszcze kilka pytan jakbys znalazla czas:)
                      > Wyczytalam na jakims forum,ze w hm odbywa sie kilka rozmow
                      > kwalifikacyjnych,czy to prawda?gdzies co spisalo,ze na 2 spotkaniu
                      > zbera sie grupa i musi dyskutowac na rzucony temat...
                      > Interesuje mnie rowniez to jakie pytania Ci zadali...
                      > No i jeszcze stroj na jutro,jak myslisz czy skorzana kurtka
                      (kupiona
                      > w hm tak na marginesie;) ) bedzie dobrym wyborem?dobrze sie w niej
                      > czuje i chodze w niej na co dzien,ale nie jestem przekonana czy to
                      > odpowiedni dobor stroju,czy moze lepiej ubrac jakis zakiecik.Hmm z
                      > drugiej strony chyba lepiej nie ubierac sie jak na apel,prawda?;)
                      > Jak znajdziesz chwilke to bardzo Cie prosze o odp.
                      > A w ogole jak sadzisz,ciezko zalapac tam prace?duza jest
                      konkurencja?
                      > pozdrawiam serdecznie

chyba troche za bardzo sie s r a s z ta praca
                      • Gość: Mata rekrutacje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.09, 21:03
                        Witam... czy ktos moglby mi podac jakie pytania zadaja podczas
                        rozmowy na etapie 1??? bylabym bardzo wdzieczna...
                        pozdrawiam
            • Gość: dz Re: praca w H&M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.08, 23:13
              ania rz
              hej, te zasady to kit , masz RACJę, małe żuczki zapier. jak w Pakistanie a tylko
              nieliczni mają szansę dz1@interia.pl
              • Gość: em Re: praca w H&M IP: *.subscribers.sferia.net 30.04.08, 03:13
                Hej a duzy jest przesiew podczas IIgiego etapu? Ja jestem po i sie stresuje
                ..wezma czy nie wezma ..ehh
                • Gość: maron Re: praca w H&M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.08, 13:10
                  hej,a na czym polega grugi etap??
                  • Gość: Zdzisław Re: praca w H&M IP: *.skynet.net.pl 10.05.08, 16:09
                    Jak z wypłacalnością w H&M, na czas zawsze?
                    • Gość: lukc Re: praca w H&M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.08, 11:29
                      ZAWSZE to nie jest jakiś mały prywaciarski
                      sklepik!!!
                      • Gość: kitty Re: praca w H&M IP: *.ticom.pl 11.05.08, 21:34
                        pieniążki zawsze na czas, tzn. do 10 w przypadku 1/4 etatowców, deko ma chyba inaczej, fm również. dzięki kartom czasu pracy płacone jest faktycznie za rzeczywistą liczbę czasu w pracy.
                        • Gość: MrFrog Re: praca w H&M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.08, 12:45
                          Witam.

Kitty prosiłbym Cię o odpowiedź. Byłem na 1 etapie rozmowy , następnie
                          zaproszono mnie na 2 etap, który odbył się wczoraj. Trwał dosłownie 10min. Pani
                          zadała podstawowe pytania. Miałem powiedzieć coś o sobie, czy dobrze radze sobie
                          ze stresem i szybkim tempem pracy. Jakie studia chce wybrać i na jakich
                          stanowiskach siebie widzę w ich sklepie. Następnie powiedziała, że umowa byłaby
                          na 1/4 etatu. Czy mi to pasuje i czy nadal chce podjąć u nich prace. Później
                          powiedziała, że 21 maja jest wyjazd z wybranymi osobami do Krakowa na 3 etap.
                          Tam powiedzą mi czy podejmą ze mną współpracę czy nie. Powiedźcie mi co mam
                          sądzisz o tym 3 etapie ?? Jakie mam szanse na przyjęcie ?? Bardzo mi zależy na
                          tej pracy :( CO mogę się spodziewać na tym 3 etapie ?? Czekam na szybką odpowiedź.

Pozdrawiam
                          • Gość: Sebol32 Re: praca w H&M IP: *.173.0.84.tesatnet.pl 16.05.08, 16:10
                            Moją żonę mamili też awansami z zastrzeżeniem rozpoczęcia od samego
                            dołu na 1 rozmowie, na drugiej już nie było tak kolorowo jak na 1,
                            pani prowadzaca rozmowe miała jakiśproblem ze sobą. Ogólna opinia
                            wśród pracowników magazynów w okolicy Kórnika k. Poznania krąży, że
                            mamią a potem kończysz jako fizol do przenoszenia towaru (cyt pani
                            prowadzącej 2 rozmowe kwalifikacyjną),z pkt. A do pkt.B. Dodatkowo
                            proponują pakiet ochrony medycznej za który połowe płaci firma a
                            połowe pracownik (marketink w czystej postaci :))Co do czasu pracy -
                            praca na 8 h + 30 min przerwy - które odrabiasz. A najleprze
                            zostawiam na koniec - praca w weekendy która jest "dobrowolna"
                            • Gość: kitty Re: praca w H&M IP: *.ticom.pl 17.05.08, 19:50
                              pieprzysz straszne brednie, albo żona do niczego się nie nadawała i mówiła ci jakieś kłamstwa..przecież logiczne jest, że do pracy w weekendy pracując na różnego rodzaju stanowiskach trzeba być po prostu gotowym!!! z przerwami też bujda!! żadnych minut się nie odrabia, zawsze jest godzina przerwy, najczęściej 40 min + 20 min, z tego chyba 15 minut płatna!!! podczas całej godziny siedzisz brzuchem do góry na świetnie urządzonym zapleczu socjalnym (ładne łazienki, mikrowele, lodówki, zmywarki....) pod tym względem nie można tej firmie niczego zarzucić!! straszny głupek z ciebie, a żona, albo niezbyt mądra albo straszna kłamczucha =)
                              • Gość: MrFrog Re: praca w H&M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.08, 20:05
                                Zgadzam się z Kitty bo zaplecze mają rewelka :)) Ale odpowiedz jak mozesz na mój
                                post wczesniejszy :(

Z góry dzięki !

Pozdro
                              • Gość: dd Re: praca w H&M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.08, 12:48
                                ta tam jest 30minut i 15minut przerwy z tego trzeba odrobic dziennie
                                te 30minut to 8godz i 30minut dziennie a do tego do swietlicy idzie
                                sie z 10minut bo jest po drugiej stronie hali to w sumie z tego
                                30minut przerwy robi sie 10minut bo 20minut na podroz do swietlicy
                                trzeba doliczyc. niema to jak inne zakłady wszystko pod reka... w
                                h&m jest wyzysk
                                • zetez Re: praca w H&M 19.07.08, 13:44
                                  Witam serdecznie wszystkich forumowiczow :)
                                  Czy ktoś wie na czym polega praca w H&M na stanowisku PRACOWNIK
                                  NADZORU KAS oraz jakie jest srednie wynagrodzenie...
                                  jesli tak bardzo prosze o krótka charakterystyke tego stanowiska
                                  Z góry dzieki za podpowiedzi....
                                  Pozdrawiam
                                  zetez@o2.pl
                              • Gość: dobry ubaw!!!! Re: praca w H&M IP: *.wro.vectranet.pl 21.10.08, 11:47
                                droga kitty!!!
                                to co piszesz tym ludzią to same brednie!!!!!!
                                co z tego że zaplecze ładne , skoro rzadko masz czas żeby tam usiąść,
                                area każe ciąć godziny przy małych obrotach nie biorąc pod uwage że
                                utargi wzrosną. Twoja przerwa kończy się na kasie lub przymieżalni
                                by sklep funkcjonował !!!! dzięki temu takt wyższy!!!
                                urlop 1/4 płatne dwie godziny dziennie za dwa tygodnie wyjdzie ci z
                                200 zł na majorce nie zaszalejesz:)co do pracy fm też się nie
                                wypowiadaj bo gó... o tym wiesz ( wynika z Twoich komentarzy) ,
                                oprócz pracy sprzedawcy praca w kv, układanie grafików,
                                przymieżalnia , przebudowy i oprowadzanie nadąsanych dziuń z area po
                                sklepie.
                                jeżeli chodzi o twój komentarz do postu seby , to też bzdury .
                                seba pisał o magazynie w gądkach(ciekawe czy wogóle wiesz co to jest
                                pracownico roku)a tam panują takie jak wymienił zasady:)
                                ogólnie firma wmawia ci że tworzysz jej wizerunek a tak naprawde ma
                                cie w dupie!!!!!
                                świadczy chociażby o tym fundusz socjalny którego dobrowolnie się
                                zrzekasz podpisując regulamin pracy hm mimo że składka jest ci
                                pobierana z wypłaty!!!!

• Gość: Gość Re: praca w H&M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.09, 19:22
                                  Brawo!!!! Popieram nagonke na Kitty !
                                  • Gość: koma Re: praca w H&M IP: *.cdma.centertel.pl 20.09.09, 20:18
                                    kitty to może kasia(z.)
                                    z area i sieje jaka propagande
                                    hehehehe
                              • Gość: Gość Re: praca w H&M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.09, 19:20
                                Zaplecze socjalne firmy jest rewelacyjne! Zgadzam się z Kitty, zresztą też juz
                                długo pracuję w HM.
                                • Gość: zainteresowana Re: praca w H&M IP: *.piekary.net 14.01.09, 19:24
                                  mam pytanko?czy są może przyjęcia do H&M?jeżeli tak gdzie się ta
                                  firma mieśći?czy ktoś może mi bliżej powiedzieć o tej firmie?jestem
                                  zainteresowana pracą...cały czas szukam?jeżeli ktoś może mi udzielić
                                  jakięjś informacji podaję swoje GG 5621169,z góry dziekuję!!!!
                              • Gość: tajemniczy Re: praca w H&M IP: *.centertel.pl 04.01.10, 17:27
                                pracowałam w tej firmie 5 lat na różnych stanowiskach tych
                                odpowiedzialnych też.trzeba być odpornym.praca ciezka.i fajnie jak
                                się ma poparcie przełożonych.jeśli nie jest ciężko.bardzo.nigdy bym
                                tam nie wróciła.za żadne skarby.dużo zależy też od współpracowników
                                a ja trafiłam tam gdzie kv i kierownicy wzajemnie sprzedali by
                                siebie za paczkę dropsów.żenada.
                              • Gość: hm Re: praca w H&M IP: *.multi-play.net.pl 26.12.10, 19:44
                                ha ha wiecznie brudna zmywarka w lodowce nie za czystej wasza zywnosc ubikacje pozal sie boze.
                            • Gość: xxx Re: praca w H&M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.08, 12:44
                              Praca w H&M hahah to jest lepiej niz made in china za miske ryzu
                              niedosc ze 8godz i 30min to nawet sobie chciwi odpoczac niemozna bo
                              zaraz ktos ci na plecach siedzi zamykaja w tej chali jak jakis roboi
                              tylko zeby robic i robic ludzie nie idzcie tam szkoda czasu za ta
                              kase co oni daja to sie nie opłaca lepiej jechac do angli lup
                              poszukac czegos innego w h&m brakuje im ludzi do roboty prawie
                              wszyscy od nich uciekli do zakładu po drugiej stronie ulicy bo w h&m
                              jest wyzysk i nic wiecej
                              • Gość: Arnica Re: praca w H&M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.08, 21:24
                                Co ty powiesz?, takie rzeczy w szwedzkiej firmie, a ja myślałam, że szanują pracowników. O takich występkach kadry kierowniczej należy zawiadomić centralę w Szwecji. Niech zrobią porządek z polaczkami.
                                Toż to jak w Biedronkach.
                          • Gość: Sebol32 Re: praca w H&M IP: *.173.0.84.tesatnet.pl 16.05.08, 16:12
                            Moją żonę mamili też awansami z zastrzeżeniem rozpoczęcia od samego
                            dołu na 1 rozmowie, na drugiej już nie było tak kolorowo jak na 1,
                            pani prowadzaca rozmowe miała jakiśproblem ze sobą. Ogólna opinia
                            wśród pracowników magazynów w okolicy Kórnika k. Poznania krąży, że
                            mamią a potem kończysz jako fizol do przenoszenia towaru (cyt pani
                            prowadzącej 2 rozmowe kwalifikacyjną),z pkt. A do pkt.B. Dodatkowo
                            proponują pakiet ochrony medycznej za który połowe płaci firma a
                            połowe pracownik (marketink w czystej postaci :))Co do czasu pracy -
                            praca na 8 h + 30 min przerwy - które odrabiasz. A najleprze
                            zostawiam na koniec - praca w weekendy która jest "dobrowolna" ale
                            jak nie przyjdziesz to .....

• Gość: kitty Re: praca w H&M IP: *.ticom.pl 17.05.08, 20:05
                              aaaaaaaaa gdybym przeczytała twojego kolejnego posta to bym wiedziała od razu o kim jest tu mowa :) ŻONA KRÓLEWNA!! =] HAHHAHAA koń by się uśmiał! co to ma w ogóle być: ""A najleprze
                              zostawiam na koniec - praca w weekendy która jest "dobrowolna" ale
                              jak nie przyjdziesz to ....."" ??????????????? hello, jeśli pracuje się w takim charakterze to raczej logiczne jest, że praca w weekendy to nic nadzwyczajnego, jak komuś nie pasi to odjazd!! :) z resztą co ma oznaczać "jak nie przyjdziesz to......" jak masz w grafiku zmianę to przecież nie można nie przyjść?!?!?! no chyba, że żyjemy na innej planecie? bo w innym razie regulamin pracy w danej firmie i KP regulują obowiązki pracownika wobec pracodawcy...siet co za ludzie =]
                              • Gość: MrFrog Re: praca w H&M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.08, 20:07
                                Kitty mogłabyś podać jakiś numer GG lub inny kontakt do Ciebie ? wyslij mi na
                                maila Twój gg jak możesz ( jakub-brozyna@tlen.pl )

Pozdro
                                • Gość: ja Re: praca w H&M IP: *.chello.pl 20.05.08, 19:04
                                  czy ktos wie ile w koncu placa brutto w h&m pracownikowi na
                                  stanowisku sprzedawcy? a czy rzeczywiscie rekrutacja jest az 3
                                  etapowa i w tym 3 etapie gdzies sie wyjezdza?? z gory dzieki za
                                  odp :)
                                • Gość: Princessa ;) Re: praca w H&M IP: 80.54.168.* 20.05.08, 21:52
                                  Hej Panie Żabo :) napisz proszę jak poszedł trzeci etap w
                                  Krakowie.... też jestem ciekawa bo niedawno wysłałam swoją aplikacje
                                  do H&M .... pozdrawiam i powodzonka życzę :)
                              • Gość: Gość Re: praca w H&M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.09, 19:24
                                Można wziąć UŹ = urlop na żądanie!
                          • Gość: kitty Re: praca w H&M IP: *.strong-pc.com 21.05.08, 08:28
                            poczytaj trochę o assesment centre jako metody rekrutacji np. tutaj
                            www.profil.uni.lodz.pl/Assesment-Centre.htm tego możesz
                            spodziewać się na 3 etapie - JEST BARDZO WESOŁO :)
                            • Gość: ktos Re: praca w H&M IP: *.chello.pl 22.05.08, 15:08
                              a sa jakies znizki na ubrania dla pracowników??
                              • Gość: do ktoś :) Re: praca w H&M IP: *.ticom.pl 22.05.08, 15:21
                                25% na wszystko (nawet na przeceniony towar)
                                • Gość: MrFrog Re: praca w H&M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.08, 20:06
                                  A no juz po 3 etapie :) Tak, było bardzo, bardzo wesoło....

Czekam na odpowiedź. Niestety nie moge powiedzieć co była na tym etapie,
                                  ponieważ kierownictwo prosiło o dyskrecje.

Ale co do 3 etapu to szkoda będzie mi jak mnie nie przyjmą, ponieważ sporo kaski
                                  straciłem na przyjazd do Krakowa i takie tam....

No ale nic :)) Jestem dobrej myśli :))
                                  • Gość: bub Re: praca w H&M IP: *.icpnet.pl 23.05.08, 02:43
                                    a czy ktos wie ile zarabia floor manager? aplikuję i chciałbym wiedzieć. dzięki!
                                    • Gość: gossssccc Re: praca w H&M IP: *.chello.pl 10.11.10, 11:53
                                      Wiem, ze zawsze przyjmuja do pracy tylko 1/4 ( mam na mysli sprzedawcow ). Po jakim czasie mozna ,,awansowac'' na 1/2 etatu? A tak na marginesie smieszne jest to ze wiekszy etat jest dla nich postrzegany jak awans. Czy pracujac na 1/4 etatu mozna miec duzo nadgodzin czy pracuje sie tylko 10 h tygodniowo...??
                                  • Gość: nawojka Re: praca w H&M IP: *.miechow.com 24.05.08, 17:40
                                    też byłam w Krakowie 21 maja na tym 3 etapie :0 było nas w sumie 8 osób, 2 nie przyszły także liczę iz mnie przyjma :) mają dzwonić w przyszłym tygodniu więc jestem dobrej mysli... z tego co słyszałam, to w hm zatrudniaja na 1/4 etatu. Jak myslicie czy to by przeszkadzało menagerom hm, gdybym pracowała jeszcze w jakimś innym sklepie z odzieżą, bo mam tez ofertę z housa, ai nie wiem co z tym fantem zrobic.
                                    • Gość: M Re: praca w H&M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.08, 19:54

Ja nawet nie wiem ile jest wolnych etatów w Rzeszowie....zobaczymy jak zadzwonią
                                      i co powiedzą...
                                    • Gość: kitty Re: praca w H&M IP: *.ticom.pl 24.05.08, 21:26
                                      ...lepiej się głośno nikomu do tego nie przyznawać, ponieważ lojalność to jedna z zasad :) ponadto nie masz szans by pogodzić pracę w hm i jeszcze innym miejscu, ponieważ grafik jest baaardzo ruchomy. oprócz tego pamiętaj, że zatrudnianie na 1/4 nie jest równoznaczne z pracą na taką ćwiarteczkę etatu, pracodawca w tym wypadku nie zobowiązuje się do zapewnienia ci pracy w wymiarze 10h/tydzień tylko na minimum tyle godzin =]
                                      • Gość: nawojka Re: praca w H&M IP: *.miechow.com 25.05.08, 17:10
                                        a Kitty, mam pytanie. jak myślisz jaka jest szansa aby się dostała do staffu h&m? do ilu osób dzwonią po 2 etapie? czy Ty także przechodziłaś drugą rekrutację?
                                        • Gość: nawojka Re: praca w H&M IP: *.miechow.com 26.05.08, 15:55
                                          już nic nie ważne :) mam tą pracę !!! :D
                                          • Gość: cc Re: praca w H&M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.08, 16:51
                                            W Rzeszowie ?? Czy w innym mieście ??
                                            • Gość: ja Re: praca w H&M IP: *.eranet.pl 28.05.08, 02:13
                                              Wie ktos jak dostac prace w h&m w wawie??
                                              • Gość: kitty Re: praca w H&M IP: *.strong-pc.com 28.05.08, 09:57
                                                z tego co wiem bardzo łatwo :)
                                            • Gość: nawojka Re: praca w H&M IP: *.miechow.com 28.05.08, 13:48
                                              w krk. kitty, może jesteś z krk? nie wiesz gdzie można dostać zaświadczenie o niekaralności?
                                              • Gość: kitty Re: praca w H&M IP: *.ticom.pl 28.05.08, 22:17
                                                nie jestem z krakowa :) jednak jeśli chodzi o zaświadczenie o niekaralności, które trzeba załatwić po otrzymaniu pracy w hm to załatwia się je na we właściwym dla danego okręgu sądzie w Krajowym Rejestrze Karnym. najlepiej ściągnij sobie pisemko ze stronek www jest to pismo "zapytanie o udzielenie informacji o osobie" wypisuje się tam swoje dane osobowe, opłaca w sądzie - kupując znaczek - opłatę sądową w kwocie 50 zł w kasie danego sądu, przykleja na ten wniosek i najczęściej swoooooooje odczeka się w kolejce, żeby go złożyć :) o ile dobrze pamiętam czekałam na to zaświadczenie 3 tygodnie - przysłali mi je z sądu do domu. w hm wiedzą, że troszkę się na to czeka więc się nie martw. aaa i za sąd i badania lekarskie zwracają pieniążki chyba po pierwszym w pełni przepracowanym okresie rozliczeniowym - i nie jest to od pierwszego do ostatniego, tylko chyba jakoś 20 xmiesiąc - 19 xmiesiąc. powodzenie w pracy :)
                                                • Gość: mini Re: praca w H&M IP: *.chello.pl 01.06.08, 23:08
                                                  Witaj Kitty :-) widzę, że jesteś tu specjalistką więc zapytam, czy
                                                  coś Ci wiadomo o stanowisku menedżer sklepu h&m? jakie są zarobki,
                                                  jak wygląda praca? dzięki wielkie za odpowiedź :-)
                                                  • Gość: kitty Re: praca w H&M IP: *.strong-pc.com 02.06.08, 08:16
                                                    o ile mi wiadomo bardzo ciężko dostać się na takie stanowisko z
                                                    zewnątrz, praca dość łatwa i przyjemna - jeśli wyszkolisz sobie
                                                    mróweczki, oraz gdy widzi się co miesiąc fajne wpływy na konto, tyle
                                                    ci mogę napisać :)
                                                    • Gość: mini Re: praca w H&M IP: *.chello.pl 02.06.08, 19:48
                                                      dzięki, właśnie dostałam taką propozycję, ale się zastanawiam ...
                                                      pracowałam już jako menedżer w dużej sieci odzieżowej ale
                                                      zrezygnowałam, po tym jak przez pół roku pracowałam po 15h/dziennie,
                                                      7 dni w tygodniu, otwierałam i zamykałam sklep, bez ani jednego dnia
                                                      wolnego ....
                                                      nie orientujesz się mimo wszytsko, jaka jest płaca w h&m na takim
                                                      stanowisku? :-)

• Gość: kitty Re: praca w H&M IP: *.ticom.pl 02.06.08, 20:54
                                                      to zmienia postać rzeczy, w hm bardzo cenią doświadczenie :) masz w tym momencie szanę na tą pracę. niestety mimo, że już tam nie pracuję nie czuję się upoważniona do odpowiedzi na pytanie dotyczące zarobków na tym stanowisku :/ powiedz jaką miałaś wcześniej stawkę to powiem czy więcej czy mniej - jest to uzależnione oczywiście jak często bywa od powierzchni sklepu oraz realizacji planów..tyle mogę podpowiedzieć :) w hm pracuje się 5 dni w tygodniu po 8 h
                                                    • Gość: bajerfull Re: praca w H&M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.08, 23:50
                                                      Brednie Kitty pisze-stawka nie jest uzależniona od wielkości sklepu
                                                      i jego utargów!!!!A praca jest ciężka, ale daje satysfakcje i
                                                      można dużo się nauczyć. Szkolenie na managera trwa dosyć długo i
                                                      często w innym mieście.Pensja ponad 3000 brutto.
                                                    • Gość: olaf Re: praca w H&M IP: *.strong-pc.com 03.06.08, 09:17
                                                      u nas zarabiają znacznie więcej taka kwotę brutto to mają działowcy!!
                                                    • Gość: kitty Re: praca w H&M IP: *.strong-pc.com 03.06.08, 10:40
                                                      witam. zarobki nie są wszędzie jednakowe, przynajmniej nigdy tak nie
                                                      było..
                                                    • Gość: Alinka Re: praca w H&M IP: *.chello.pl 14.03.09, 11:38
                                                      Mam pytanko! studiuje dziennie i szukam pracy, wyslalam aplikacje do
                                                      H&M na stanowisko sprzedawcy ale zastanawiam sie jakie sa szanse ze
                                                      sie odezwą? dodam ze niestety nigdy nie pracowalam w sklepie:/ czy
                                                      mimo wszytsko dadza mi szanse? z gory dzieki za odp!
                                                    • Gość: Kaja Re: praca w H&M IP: 81.210.119.* 30.06.09, 13:01
                                                      a jak się dostać do pracy w H&Mie. Bo nie widzę żadnych ogłoszeń, a
                                                      wiem, że ludzie sobie jakoś załatwiają tą pracę. Mam po prostu pójść
                                                      do sklepu i złożyć podanie? Jeśli tak, to komu?

dziękuję za odpowiedź.
                                                      pozdrawiam
                                                    • Gość: mini Re: praca w H&M IP: *.chello.pl 03.06.08, 10:43
                                                      no cóż 3000 brutto to zdecydowanie za mało ... u konkurencji zarabia
                                                      się 3 lepiej :-)
                                                    • Gość: kitty Re: praca w H&M IP: *.strong-pc.com 03.06.08, 11:26
                                                      .. mój przedmówca chyba pracuje w koziej wólce =]
                                                    • Gość: mini Re: praca w H&M IP: *.chello.pl 03.06.08, 21:20
                                                      myślisz że "kozia wólka" ma takie zarobki :-) a swoją drogą dlaczego
                                                      już nie pracujesz w h&m? jeśli oczywiście można wiedzieć :-) i czy
                                                      zostałaś w branży? :-)
                                                    • Gość: kitty Re: praca w H&M IP: *.ticom.pl 04.06.08, 07:30
                                                      ...studiowałam dziennie, elastyczność godzin pracy bardzo mi wtedy pasowała, kocham modę..jednak znacznie bardziej kocham to co studiowałam i to czym obecnie się zajmuję :)
                                                    • Gość: go Re: praca w H&M IP: *.chello.pl 08.02.09, 01:46
                                                      jaka firma kurierska przywozi towar do h&m?
                                                    • Gość: bayerfull Re: praca w H&M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.08, 22:39
                                                      a ta konkurencja to kto?
                                                    • Gość: ataki Re: praca w H&M IP: *.kaskada.net 27.11.09, 18:10
                                                      ja napisze tylko tyle...ta co caly czas wypisuje te brednie jaki to h&m w jest
                                                      wspanialy(gAdki) to pewnie jedna z tych lizusow wlazacych w dupe..ktora sie
                                                      cieszy jak doostanie stowke wiecej do wyplatki.albo tak naprawde gowno wiem jak
                                                      jest w tej firmie bo tak naprawde to jeden wielki syf....!!
                                                    • Gość: tajemniczy Re: praca w H&M IP: *.centertel.pl 04.01.10, 17:45
                                                      KITTY GÓWNO WIESZ NA TEMAT PRACY NA STANOWISKU KIEROWNIKA SKLEPU.JAK
                                                      NIE MASZ POJĘCIA TO LEPIEJ SIĘ NIE WYPOWIADAJ.NA TAKICH STANOWISKACH
                                                      NIC NIE JEST ŁATWE ZWŁASZCZA JEŚLI TRZEBA ZNOSIĆ PANIE Z AREA.DLA
                                                      KASY NIE WARTO.NIE POLECAM.

• Gość: gosc Re: praca w H&M IP: *.multi-play.net.pl 04.12.12, 11:25
                                                      ty dopiero g...o wiesz tajemniczy!
                                                • Gość: PRAC Re: praca w H&M IP: 195.114.177.* 04.03.10, 08:39
                                                  X
                                              • Gość: franka 2304 Re: praca w H&M IP: *.komster.pl 10.04.10, 18:22
                                                praca na 1/2 etatu na umowę o prace wychodzi mniej wiecej na godzine na reke
                                                8,30 zł na godzine -jest to brutto 10 zł na godzine.
                                    • Gość: Gość Re: praca w H&M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.09, 19:25
                                      Idź do House :-)
                                      • Gość: zainteresowana Re: praca w H&M IP: *.piekary.net 14.01.09, 19:29
                                        dziękuję....?mam rozumieć,że jest to praca jako sprzedawca w HOUSE???
                                  • Gość: Mika Re: praca w H&M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.08, 23:46
                                    A wiecie co,nie udawajcie takich uczciwych.Po prostu nie chcecie
                                    pomoc innym i tyle.Ja bylam tylko na 1szej rozmowie i moge
                                    powiedziec o co mnie pytali.Na poczatek mialam powiedziec cos o
                                    sobie,potem spytali mnie jak widze prace w H&M,czyli przychodze do
                                    pracy i co robie,nastepnie pytali o wczesniejsza prace,jakie byly
                                    moje obowiazki,jak dostalam ta prace,nastepne pytanie brzmialo:co to
                                    jest dobry zespol,A ostatnie to bylo,co to jest empatia i jak sie ma
                                    to do mnie.Rozmowa byla mila,co do tego nie mam watpliwosci,ale jak
                                    widac ich selekcja jest dluga.W\kazdym razie jakby stosowali inne
                                    metody rekrutacji,to by ich pracownikom w koncu chcialo sie cos
                                    robic,bo obsluga klienta w H&M jest zerowa!
                                    • Gość: kitty