Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Kilargo - handlowiec ds. sprzedaży

27.07.07, 17:53
    Handlowiec ds. Sprzedaży Sieciowej w Kilargo (polska firma produkująca
    lody)... i nic więcej dalej nie wiem.

Jakie pensje? Jaka atmosfera? Awanse?

Dziwne ale w ogłoszeniu podali obowiązkową znajomość dwóch języków obcych? Jak
    na handlowca to dużo...ciekaw jestem czy też dużo płacą. Praca w Łodzi lub w
    Kaliszu.

Ktoś coś wie na temat firmy lub tego stanowiska?
    Obserwuj wątek
          • wicker13 Re: handlowiec ds. sprzedaży??????? 08.08.07, 21:50
            UWAGA!!! TRZYMAĆ SIĘ Z DALEKA OD KILARGO!!!

A było to tak... kilka dni temu otrzymałem telefon od pani dyrektor że ma dobrą
            dla mnie wiadomość i chce przyjąć mnie do pracy. Jako urodzony handlowiec do
            pracy podszedłem ostrożnie. Zaprosiła mnie na ostateczną rozmowę na której miały
            być negocjowane warunki pracy i umowy. Wcześniej podczas rekrutacji podałem
            kwotę wypłaty na 2500 zł netto, jako taką która mnie interesuje.

Przychodzę na spotkanie i... okazuje się że przez 3 miesiące okresu próbnego
            pani dyrektor proponuje mi jedynie 2000 zł. W duchu powiedziałem sobie że: "OK,
            to tylko 3 miesiące, jak potem dadzą mi moje 2500 zł będę zadowolony".
            Pytam się jednak jakie warunki oferuje firma na umowie stałej o pracę po 3
            miesiącach próbnych. I tu chyba za mnie zakpiono bo pani dyrektor z uśmiechem
            stwierdza: "to ile Pan będzie zarabiał zależy od Pana zaangazowania i możliwości
            negocjacyjnych" - kpina i śmiech na sali.

Po 3 miesiącach bowiem okaże się że moje "zaangazowanie" jest niewystarczające i
            firma zaproponuje mi te same śmieszne 2000 albo dla osłody goryczy 2100.
            Oczywiście z tak niekonkretnej i podejrzanej umowy zrezygnowałem. Dla mnie firma
            próbuje oszukac pracownika, więc trzymajcie się od KILARGO Z DALEKA!!!
            • Gość: HR manager Re: handlowiec ds. sprzedaży??????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.08.07, 11:26
              Cześć Wiker

Widzę ze próbowałeś dostać się do każdej firmy w Łodzi, która
              rekrutuje pracowników wszędzie cie nie chcieli.Może napiszesz cos o
              tym, co robisz teraz to uda się stwierdzisz gdzie robisz błąd i
              jakość ci pomóc, bo z twoich warunków wejściowych wynika ze nie
              powinieneś mieć problemów ze znalezieniem pracy a i w tej aktualnej
              chyba tez nie jesteś zbyt potrzebny jak tak bardzo chcesz zmienić i
              nie próbujesz wywalczyć podwyżki i lepszych warunków

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka