Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Gorąca woda

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.07, 21:29
    Mam pytanie. Jeżeli mamy w pracy dozownik z wodą i jeżeli popsuł się (nie ma
    gorącej wody) to pracodawca ma obowiązek to naprawić? Weźmy jeszcze pod uwagę
    fakt że nie mamy czajnika
    Obserwuj wątek
        • judytka_k Re: Gorąca woda 31.08.07, 22:26
          Popieram kolegę :-) wystarczy zgłosić to do firmy, która Wam dostarcza wodę, że
          nastąpiła awaria... W tej firmie, z której korzysta się u mnie w pracy obsługa
          jest bardzo szybka i fachowa i nigdy nie było problemów z ewentualnymi
          naprawami...Musicie poprosić szefa, żeby się z nimi skontaktował, albo poprosić
          go o zgodę na zgłoszenie owej awarii :-)
      • agulha Re: Gorąca woda 01.09.07, 11:08
        A czy Ty trochę nie przesadzasz? O ile nie zabraniają Wam mieć czajnika - nie
        możecie zrzucić się po parę złotych i kupić taki najtańszy w hipermarkecie? W
        Leclerc najtańszy to 35 zł...
          • snajper55 Re: Gorąca woda 02.09.07, 12:18
            iberia.pl napisała:

> wiesz agulha dla mnie jest oczywistym,z e to pracodawca zapewnia
            > pracownikom napoje bez ograniczen,

A to z jakiego powodu ??? Jedzenie też ???

S.
        • judytka_k Re: Gorąca woda 02.09.07, 11:30
          Nie wiem dlaczego Cię tak czepiacie... Ja też mam w pracy dystrybutor i uważam,
          że jest to wygodniejsze niż czajnik, tym bardziej, że w socjalnym nie ma
          umywalki, a do łazienki trzeba lecieć na drugi koniec duuużego biura, więc
          akurat ja wolę podejść do dystrybutora i nalać sobie gorącej wody od razu do
          kubka... Poza tym skoro szef ma obowiązek ustawowy zapewnić nam wodę, to
          dlaczego mam z tego nie korzystać, skoro ta woda źródlana jest zdrowsza i
          smaczniejsza?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka