Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Czy Wielmożny Admin mógłby

    IP: *.eu.org 15.09.07, 09:58
    wycinać jak najszybciej tych francowatych spamerów

    www.otwieramy.pl/?p=XXXX


    Ciebie prosimy... wysłuchaj nas Panie :)
    Obserwuj wątek
      • Gość: Dorcia Popieram w całej rozciągłości. Amen:) IP: *.net.aster.pl 16.09.07, 11:27
      • iberia.pl Re: Czy Wielmożny Admin mógłby 16.09.07, 13:39
        nie wymagaj za wiele, wszak jest weekend :-)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka