Gość: Aisha
IP: *.acn.waw.pl
23.10.07, 22:38
Kilka miesiecy temu wzialam slub i przyjalam nazwisko meza. Zlozylam wniosek o nowy dowod, ale mam go odebrac w grudniu. Ostatnio podpisalam umowe zlecenia, wspomnialam, ze zmieniam nazwisko, ale pracodawca kazal podac tak jak jest w starym dowodzie. Czy ta umowa jest wazna? Przeciez od paru miesiecy jestem Nowak a nie Kowalska. Nadmienie, ze byloby mi na reke zerwac umowe ;)