Dodaj do ulubionych

kto testuje 5 lipca??????

30.06.05, 13:41
zastanawiam sie tylko czy sikany czy z krwi.... (11 dni po zastrzyku)
a moze czekac do terminu @???
no ale wolalabym nie przerywac duphastonu jesli by sie okazalo ze fasolka
jest...
Obserwuj wątek
    • michalinnaa Re: kto testuje 5 lipca?????? 30.06.05, 17:16
      ja mam skierowanie od gina na betę na 07.07 i odrazu wizyta tego samego dnia,
      zeby było wiadomo co robić dalej. też jestem po pregnylu i biorę duphaston.
      Nie nastawiam się, co będzie to będzie. Byle w moim przypadku do czwartku.
    • dawida_24 Re: kto testuje 5 lipca?????? 30.06.05, 20:11
      ja jestem dwa dni po terminie @ ale nie nakręcam sie zbytnio. Ostatnie dwa
      poronienia miałąm właśnie kilka dni po spodziewanej @. Więc cierpliwie czekam,
      w razie W. mam sobie przykleić jakieś plastry, ale nie wiem czy to pomoże. Tak
      więc nie nakręcam się, nawet nie chcę lecieć po test sikany.
        • gosia766 Re: kto testuje 5 lipca?????? 04.07.05, 10:06
          cześć
          też miałm jutro testować jutro jest mój 28 dc, ale lekarz mi powiedzaił że
          lepiej jak poczekam gdzieś do 30 dc no i nawet jak dostanę @ to mam iśc jeszce
          na krew, a co do bolącego jajnika też mnie strasznie kuł i myślałam ze
          mipęcherzyk nie pękł, byłam w piątek na usg i lekarz powiedzaił że piękne
          ciałko żółte i że jak boli to bardzo dobrze bo to mogą być oznaki ciaży, także
          czekam jeszce 2 dni
          • justynek13 byle do srody:-)))) smieje sie sama z siebie 04.07.05, 10:49
            gosia766 napisała:

> a co do bolącego jajnika też mnie strasznie kuł i myślałam ze
            > mipęcherzyk nie pękł, byłam w piątek na usg i lekarz powiedzaił że piękne
            > ciałko żółte i że jak boli to bardzo dobrze bo to mogą być oznaki ciaży,
            naprawde???
            jej, ale mi nadzieje zrobiłas
            - pokłuwa jajnik,
            - sutki bola bardzo (a nie jak dotad przed @ cycki po bokach)
            - deczko mdli
            i np
            -piwo malinowe smakuje mydlem
            -krewetki (generalnie uwielbiam) wczoraj smiedzialy mi ryba i wywoływały odruch
            wymiotny)

mam nadzieje ze to nie jest efekt dzialania duphastonu
            z testem czekalabym do terminu @ ale
            w srode jade na szkolenie, chce wiedziec bo jakby...... to
            1. nie przerywam duphastonu
            2. nie wypijam wina do kolacji
            3. nie ide do solarium
            4.nie imprezuje do 4 nad ranem
            o!!! ale sobie wytłumaczeń znalazłam zeby testowac wczesniej no niesmile
            • gosia766 do justek 13 04.07.05, 11:32
              ja ci powiem żę już też siedzę i myślę czy nie zrobić jutro rano testu bo chyba
              nie wytrzymam jeszce 2 dni, chyba że ciopta przyjdzie, mnie tez bolą cycki
              mocno i sutki i włąśnie mnie jajnik kłuje a czasami mnie cały brzuch boli i
              zastanawiam sie czy to nie na ciotę, ale jestem dobrej mysli, zobaczymy odezwij
              sie jak tam wyniki testu
              • justynek13 Re: do justek 13 04.07.05, 11:41
                gosia766 napisała:

> ja ci powiem żę już też siedzę i myślę czy nie zrobić jutro rano testu bo
                chyba
                ja musze do srody wytrzymac, bo to bedzie 10 dzien po zastrzyku , wczesniej
                nie ma sensu robic
                • gosia766 Re: do justek 13 04.07.05, 11:45
                  no własnie lekarz mi powiedział żebym też nie robiła za wcześnie bo mogę sie
                  rozczarować, cociaż i tak nie wiadomo czy dostanę @ tak teraz mnie dziwnie boli
                  bok tak jakby pachwina że już sama nie weim, a masz jakiś śluz?
                    • gosia766 Re: do justek 13 04.07.05, 12:03
                      no właśnie ja tez już nic nie mam, właśnie sobie też pomyślałm że zajmę sie
                      pracą bo dzisiaj jestem taka rozkojarzona tylko siedze i myślę, co będzie to
                      będzie pk co sie stresować za wzcasu
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka