Gość: gość
IP: *.ksi-system.net
04.02.08, 21:20
witam, przez 2,5 miesiąca pracowałam na czarno w hostelu i od początku mówiono mi że będę miała umowę nawet na okres próbny, co się nie stało. Zostałam nawet zwolniona, ponieważ nie mam legitymacji studenckiej (wytłumaczył się czym innym), o czym manager od początku wiedział i udawał że nie miał pojęcia...od początku zgadał się na umowę o dzieło, lecz potem mogła być tylko umowa zlecenie, więc ja musiałam odejść. Nie wiem czy tak pracodawca może robić? powinnam to zgłosić i gdzie?