Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    praca na czarno

    IP: *.ksi-system.net 04.02.08, 21:20
    witam, przez 2,5 miesiąca pracowałam na czarno w hostelu i od początku mówiono mi że będę miała umowę nawet na okres próbny, co się nie stało. Zostałam nawet zwolniona, ponieważ nie mam legitymacji studenckiej (wytłumaczył się czym innym), o czym manager od początku wiedział i udawał że nie miał pojęcia...od początku zgadał się na umowę o dzieło, lecz potem mogła być tylko umowa zlecenie, więc ja musiałam odejść. Nie wiem czy tak pracodawca może robić? powinnam to zgłosić i gdzie?
    Obserwuj wątek
      • snajper55 Re: praca na czarno 04.02.08, 22:01
        Gość portalu: gość napisał(a):

        > Nie wiem czy tak pracodawca może robić? powinnam to zgłosić i gdzie?

        Zgłoś to do Państwowej Inspekcji Pracy.

        S.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka