kejc 11.05.08, 22:51 Ide na rozmowę do Ranbaxy, czy ktoś dla nich pracował albo pracuje jako PM, jak się pracuje i w ogóle jaka atmosfera itp. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: momo Re: Ranbaxy-Pilne!!! IP: *.ssp.dialog.net.pl 28.05.08, 09:25 hej! Też potrzebuję takich informacji. Kiedy i gdzie masz tę rozmowę?? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gg Re: Ranbaxy-Pilne!!! IP: *.toya.net.pl 23.06.08, 13:31 Witam pewnie już coś wiecie na temat firmy ranbaxy??? jak przebiega rekrutacja, warunki pracy, proszę napiszcie to dlamnie bardzo ważne Odpowiedz Link Zgłoś