Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Ranbaxy-Pilne!!!

    11.05.08, 22:51
    Ide na rozmowę do Ranbaxy, czy ktoś dla nich pracował albo pracuje
    jako PM, jak się pracuje i w ogóle jaka atmosfera itp.
    Obserwuj wątek
      • Gość: momo Re: Ranbaxy-Pilne!!! IP: *.ssp.dialog.net.pl 28.05.08, 09:25
        hej! Też potrzebuję takich informacji. Kiedy i gdzie masz tę rozmowę?? :)
        • Gość: gg Re: Ranbaxy-Pilne!!! IP: *.toya.net.pl 23.06.08, 13:31
          Witam pewnie już coś wiecie na temat firmy ranbaxy??? jak przebiega
          rekrutacja, warunki pracy, proszę napiszcie to dlamnie bardzo ważne

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka