Gość: ktoś litościwy
IP: *.toya.net.pl
03.11.08, 22:19
Witam,
czy ktoś z Was pracował na stanowisku Menedżera zespołu sprzedaży w
Comercial Union? Na czym ta praca polega, jakich zarobków można się
spodziewać i w ogóle czego można się spodziewać? Czy taki menedżer
również chodzi po ludziach i namawia ich na zmianę OFE? Proszę bardzo
o pomoc, niedługo mam rozmowę, a kompletnie nic nie wiem na ten
temat.