Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Menedżer Zespołu Sprzedaży CU

    IP: *.toya.net.pl 03.11.08, 22:19
    Witam,
    czy ktoś z Was pracował na stanowisku Menedżera zespołu sprzedaży w
    Comercial Union? Na czym ta praca polega, jakich zarobków można się
    spodziewać i w ogóle czego można się spodziewać? Czy taki menedżer
    również chodzi po ludziach i namawia ich na zmianę OFE? Proszę bardzo
    o pomoc, niedługo mam rozmowę, a kompletnie nic nie wiem na ten
    temat.
    Obserwuj wątek
      • Gość: Menago Re: Menedżer Zespołu Sprzedaży CU IP: *.ols.vectranet.pl 04.11.08, 07:40
        Zadziwia mnie, że biorą na rozmowę kogoś kto nie ma pojęcia o tym co
        będzie miał robić.Myślę że będą chcieli cię "wrobić" w agenta bo na
        menadżera po samym poście się nie nadajesz.Z szacuneczkiem.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka