Gość: man
IP: *.ssp.dialog.net.pl
23.04.09, 08:16
Wiele razy w swojej pracy przekonałam się, że dominujący ,czyli
bardziej mordziaści są postrzegani jako bardziej kompetentni (bo na
przykład szybciej awansują). To jednak rozmija się z prawdą. Często
krzykiem zagłuszają swoją ignorancję albo wręcz smierdzące lenistwo
i szukają jeleni którzy będą na nich pracować.
Ja się na to nie nabiorę.
man