Gość: Marian IP: *.215.200.89.otvk.pl 15.10.12, 20:03 Koniec hegemonii PO. Społeczeństwo mówi dość nowym podatkom i pogarszającej się sytuacji społeczeństwa. Karol zapisz się do PIS, to jest twoja przyszłość. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Karol . IP: *.xdsl.centertel.pl 15.10.12, 23:02 I dobrze, żadna partia nie powinna zbyt długo rządzić, scena polityczna potrzebuje zmian, tylko marianek, co wtedy zrobi twój biedny franio, jak zabraknie posła z partii rządzącej, nie będzie posła, który mógłby uratować basen w ostatniej chwili ze środków z urzędu Marszałkowskiego. Ja nawet bym chciał, by wygrało PIS, niech pokażą na co ich stać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marian Re: . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.12, 07:11 Zamiast Romka to Zdzicha na posła poślemy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: partyjota Re: . IP: *.208.38.84.otvk.pl 17.10.12, 09:41 Nie doczekanie wasze.Marian lepiej zapisz się na wizytę do psychiatry a nie do PiS-u! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marian Re: . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.12, 10:26 Myślałem, że patrioci to tylko są w PISie. Ja jestem wolny elektorat, który dzieli i rządzi. Czas na zmianę warty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafał Re: . IP: *.ronus.pl 19.10.12, 21:45 PiS już rządził w kraju i dał ciała jak cholera. Z PiSu odeszła największa ilość ludzi do innych partii i ugrupowań. U nas PiS rządzi w powiecie i co mamy? Furę etatów i wielkie NIC ! Dziekuję za PiS, dziękuję już Brezdeniowi i Regiecowi ! Odpowiedz Link Zgłoś