IP: *.215.200.89.otvk.pl 15.10.12, 20:03
Koniec hegemonii PO.
Społeczeństwo mówi dość nowym podatkom i pogarszającej się sytuacji społeczeństwa.
Karol zapisz się do PIS, to jest twoja przyszłość.
Obserwuj wątek
    • Gość: Karol . IP: *.xdsl.centertel.pl 15.10.12, 23:02
      I dobrze, żadna partia nie powinna zbyt długo rządzić, scena polityczna potrzebuje zmian, tylko marianek, co wtedy zrobi twój biedny franio, jak zabraknie posła z partii rządzącej, nie będzie posła, który mógłby uratować basen w ostatniej chwili ze środków z urzędu Marszałkowskiego.

      Ja nawet bym chciał, by wygrało PIS, niech pokażą na co ich stać.
      • Gość: Marian Re: . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.12, 07:11
        Zamiast Romka to Zdzicha na posła poślemy.
        • Gość: partyjota Re: . IP: *.208.38.84.otvk.pl 17.10.12, 09:41
          Nie doczekanie wasze.Marian lepiej zapisz się na wizytę do psychiatry a nie do PiS-u!
          • Gość: Marian Re: . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.12, 10:26
            Myślałem, że patrioci to tylko są w PISie.
            Ja jestem wolny elektorat, który dzieli i rządzi.
            Czas na zmianę warty.
          • Gość: Rafał Re: . IP: *.ronus.pl 19.10.12, 21:45
            PiS już rządził w kraju i dał ciała jak cholera. Z PiSu odeszła największa ilość ludzi do innych partii i ugrupowań. U nas PiS rządzi w powiecie i co mamy? Furę etatów i wielkie NIC ! Dziekuję za PiS, dziękuję już Brezdeniowi i Regiecowi !
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka