Dodaj do ulubionych

niemirowski

IP: *.chello.pl 06.09.06, 23:13
a może dac szansę Witoldowi? może odważy się o zrobi czystkę w geneologicznym
urzedzie, gdzie robotę dziedziczy sie z pokolenia na pokolenie, a prawo do
niej wysysa z mlekiem matki... moze pozbędzie się kilku radnych czerwonych
którym wydaje się ze ciagle są w głębokiej k...nie. towarzysze nie niedoli
własnej
Obserwuj wątek
      • Gość: Waldek Re: niemirowski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.06, 08:42
        A Niemirowski to niby jakie barwy reprezentuje? Co ma swoich kolegów pogonić?
        Ten facet nie nadaje się do rządzenia,on by chciał wszystkim dobrze zrobić tylko
        nie wie jak to zrobić i skąd pieniądze wziąść. Burmistrz niestety musi
        podejmować męskie decyzje, do tego jest potrzebny facet z jajami. Nie można dać
        się zmanipulopwać przez wąską grupę tylko trzeba działać dla dobra ogółu.
      • Gość: Babszenszyszyl Re: niemirowski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.06, 23:08
        Hm, Ewa Leszczak - osoba spadła nie wiadomo skąd. Wcześniej nie wiadomo było że
        jest w Oławie osoba o tym nazwisku (znana tylko w wąskim gronie uczniów,
        rodziców i nauczycieli Państwowej Szkoły Muzycznej). Nagle chce być
        burmistrzynią. Może najpierw niech pobędzie burmistrzową, potem burmistrzynią?
        Żartuję oczywiście.

Tak na poważnie to myślę że najpoważniejszymi kandydatami na burmistrza byłaby
        osoba bardzo znana w Oławie i popularna.

Może Pawłowicz, Brezdeń, Czesiek Miłosz, Hadryś lub Wilhelm?
        • Gość: Oławianin Re: niemirowski IP: 82.160.156.* 10.09.06, 21:27
          Ja też z całą pewnością uważam, że napewno znacznie lepszym kandydatatem PiS-u
          na Burmistrza Oławy byłby oławski radny Czesław Miłosz niż Leszczakowa. Ten
          radny ze swoje aktywności przynajmniej jest znany w Oławie. Natomiast tej Pani
          ja wogóle nie znam i napewno na nią nie zagłosuję.
        • Gość: anka Re: niemirowski IP: *.winuel.com.pl 14.09.06, 13:46
          najgorsze jest to że wszyscy których wymieniasz już się skompromitowali.
          I nie widzę niestety nikogo z obecnej frakcji rządzącej, bądź spośród osób
          które zajmują się polityką lokalną, kto mógłby to stanowisko piastować.
          Najlepszym kandydatem (patrząc na poziom jaki reprezentują wyżej wymienieni)
          byłaby osoba z łapanki. I tyle.

• Gość: Oławianin Bezpartyjny Blok Samorządowy (BBS) IP: 82.160.156.* 14.09.06, 16:28
              Jeżeli mamy poważnie rozmawiać o kandydatach na Burmistrza Oławy to ja nie mam
              najmniejszej wątpliwości, że radny Miłosz byłby lepszym kandydatem PiS-u na
              Burmistrza Oławy niż rekomandowana przez PiS Pani muzyk Leszczak. Natomiast
              jeżeli mamy brać pod ocenę wszystkich kandydatów oławskich na Burmistrza Oławy
              (z tego co wiem to jest 4) to napewno na pierwszym miejscu stawiam Października
              i co do tego też nie mam najmniejszej wątpliwości. Z tymi kandytatami co
              aktualnie są wystawieni Fr. Październik wygrywa w cugach.
                    • Gość: Marika Re: Bezpartyjny Blok Samorządowy (BBS) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.06, 21:15
                      niby 4 lata to dużo, ale też i nie do końca - nie da się zrobić z miasta raju
                      na ziemi w przeciągu jednej kadencji. A wiadomo, że zawsze zdania są
                      podzielone: komuś podoba się, że powstają nowe firmy, że jest remont rynku, a
                      komuś totalnie to nie pasuje i będzie narzekał na wszystko i cokolwiek. Tak jak
                      był Festiwal Piasta, a tu posty siępojawiają, że nudy w Oławie i nic się nie
                      dzieje. Czego wy się spodziewacie? Dróg idealnych, których nawet we Wrocławiu i
                      Warszawie nie ma? Klubów i ciekawych imprez kulturalnych, gdy w rynku same
                      banki powstają, bo tylko je stać na wysokie czynsze? Przypomnijcie sobie
                      powiedzenie "Jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził".
                          • Gość: anka Re: Bezpartyjny Blok Samorządowy (BBS) IP: *.winuel.com.pl 15.09.06, 14:16
                            emocjonujemy się tutaj i denerwujemy tym, że jest jak jest (czyli delikatnie
                            mówiąc "kiszka" jeżeli chodzi o kandydatów na burmistrza miasta). Najwyraźniej
                            przyjdzie nam wybierać między większym i mniejszym złem (skąd my to znamy?).
                            Nie wiem, czy argumentem za dzisiejszymi rządzącymi jest odnowienie elwacji
                            kamienic i remont Ratusza (ktoś już to ładnie skomentował) - wg mnie dzialania
                            te w pierwszym przypadku inicjowane są i finansowane przez de facto mieszkańców
                            tych budynków, a o działaniu w tym drugim przypadku ... no comments (jak dlugo
                            stała ruina na środku Rynku?????).
                            Nie wiem też, czy argumentem przeciw jest to że w Rynku są same banki i czynsz
                            jest wysoki. Jakby nie było Rynek jest / powinien być / wizytówką miasta. A u
                            nas jak jest? Jakieś zafajdane sklepiki w których można kupić mydło/widło i
                            powidło (ABC czy jak to tam i sklep odzieżowy obok, gdzie ubrania cuchną
                            wilgocią). Nie ma tutaj też miejsca na taki sklep jak "Krasnoludek" (poprawcie
                            mnie jeśli się mylę - to byl ten na rogu Rynku i Krótkiej) - i mówię to mimo że
                            kupowałam tam czasami jakieś blahostki dla mojego dziecka. Nie ma tutaj też
                            miejsca na Pana Stasia!!!! Banki? Dlaczego nie? Proponuję jeszcze jakąś
                            Restauracyjkę z prawdziwego zdarzenia...
                            Nic już nie wiem - z wyjątkiem tego, że nie mam na kogo głosować.
                            MASAKRA
        • Gość: oławianka 1 Re: niemirowski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.06, 10:59
          faktem jest żenia ma na kogo głosować,czas odejść Październikowi,Niemirowskiemu
          też.Z braku wyboru tych dwóch już poznaliśmy/nie ma się czym zachwycać,studia
          za komuny to żadna rekomendacja,wyrzucanie pieniędzy np.na sztuczne
          utrzymywanie OCKiF to też żadna zasługa policzmy 12-mcy x 50tys.zł=600000zł
          rocznie,a znalazłoby się więcej takich kwiatków/może jednak lepiej spróbować
          mimo wszysko nowych twarzy,myślę że strat większych nie zrobią a może wykażą
          się?
          • Gość: wyborca Re: niemirowski IP: 195.68.233.* 07.11.06, 13:01
            Niemirowski to poniżenie dla Oławy. Ludzie! oglądaliście kablówkę i
            widzieliście co zrobił, zamiast zatanczyć z dziewczyną ktora była tam
            zaproszona z Atiny to odmówił jej i zawołał własną córkę. Brak mu kultury
            całkowicie i taki chce być Burmistrzem. On zrobił krzywdę własnej córce.
            Napewno ten bez wykształcenia Kaczor lepiej by zachował się. Niemirowski Ty
            lepiej wracaj na PKP ale wcześniej posprzataj te swoje papiery szczególnie z
            wiat przystanków
            • Gość: obserwator Re: niemirowski IP: *.chrobrego18.ronus.pl 14.04.07, 09:09
              Kampania wyborcza już minęła. Wyborem Burmistrza nikt specjalnie nie jest
              zaskoczony gdyż tu wygrana była pewna. Wybory jak każde i te też wprowadziły
              pewne zmiany osobowe. Widzimy kto usiadł za stołem prezydialnym Rady Miejskiej!
              a no osoby bez wykształcenia, tak jeden jak i drugi. Czego od nich można
              oczekiwać? W mojej i nie tylko mojej ocenie to porażka Rady Miejskiej.
              No Kaczor obraca się w rónych swerach biznesu to ma szansę wyrobienia się a
              Gogola? Czy ktoś by chciał żeby Gogola reprezentował nasze miasto gdzieś na
              zewnatrz? o czym on może powiedzieć jak takiej osobie jak on brak będzie słów w
              dobieraniu do budowania odpowiednich zdań. A jeżeli zaszłaby potrzeba
              porozmawiania merytorycznego i fachowego to już całkowita klapa!
              W obecnej rzeczywistości funkcyjnymi Rady Miejskiej winny być osoby
              wykształcone.
              Popatrzmy dalej! Zastępcą Burmistrza został Jacek Pilawa posiadający
              wykształcenie wyższe jako nauczyciel nie mający żadnej praktyki w zarządzaniu,
              który odpowiedzialnym jest za sprawy komunalne i czego można od niego
              oczekiwać? No może za 2 lata coś z niego będzie.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka