Dodaj do ulubionych

Szalińska salon

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.08, 20:02
czy warto tam zostawiac pieniądze tzn. chodzi mi o dobrą
kosmetyczkę,fryzjera i czy jest na tyle pań abym mogła wejść po
pracy prosto z ulicy i zostać obsłużona?np.henna,czy podcięcie
włosów....jaki cennik?
z góry dziękuję za odpowiedz
Obserwuj wątek
    • Gość: B@śt@ Re: Szalińska salon IP: *.tktelekom.pl 29.09.08, 08:19
      Moja koleżanka robiła tam makijaż ślubny z którego nie była zadowolona, jak się
      nie mylę to zapłaciła 40 zł. Robiłam tam również żel na paznokcie, ale nie wiem
      ile płaciła.
      Pozdrawiam
      • Gość: laura Re: Szalińska salon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.08, 18:38
        Dziękuję za odpowiedż :-)
        ktoś moze ma jeszcze jakieś informacje?
        • Gość: dryppl Re: Szalińska salon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.08, 10:55
          Dla facetów totalne dno!!!!
        • Gość: ika Re: Szalińska salon IP: *.gprs.plus.pl 26.03.09, 19:25
          witam,nawet mi podeszly te salony u agaty miła atmosfera itp,a do tego kto
          napisał ze w rynku nie działa radio...jakbys słuchała co dziewczyny mówią zeby
          samemu sobie właczyc muzyke tuz po tym jak właczy sie przewodnik głosowy... to
          bys wiedziała...ze działa.Ja tam chodze od ponad roku i nigdy nie mniałam z tym
          problemu. pozdrawiam
    • Gość: Anka Re: Szalińska salon IP: *.213.38.84.otvk.pl 01.11.08, 17:24
      Jestem stałą klientką salonu Szalińska, jestem bardzo zadowolona z obsługi,
      miłej atmosfery, profesjonalnego podejścia do klienta oraz z przystępnego
      cennika który jest dostępny na stronie www.szalinska.pl. Uważam że jest to
      najlepszy salon kosmetyczny w Oławie. Pozdrawiam
      • Gość: mła Re: Szalińska salon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.08, 21:28
        dla mnie nie jest az tak super za duzo pozapisuja klientek i sie nie
        moga wyrobić!!!!
        a na pewno nie zgadza sie to co jest na stronie salonu,a to co w
        salonie w rynku,kawalek skopiowane,cena tez mi sie wydaje ze jest
        wyzsza niz 0,80gr ale nie jestem pewna
        "klimatyzacja i profesjonalne nagłośnienie sprawia, iż czas spędzony
        na opalaniu to relaks a przy okazji nasza skóra staje się
        promienista i śniada" jakie profesjonalne nagłosnienie jak juz chyba
        rok prawie nie słychac muzyki
        moze jest to błachostka,ale po co tak reklamowac jak tak nie jest i
        to dosyc dłuuugo
        ale ogólnie jest ładnie i miło

Cena od 0,80 groszy za minutę.
        • Gość: kami Re: Szalińska salon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.08, 10:12
          czy posiada Ktoś informacje na temat zabiegu oczyszczania twarzy?
          korzystał Ktoś z tej usługi?
          z góry dziekuje za odpowiedź
          • 0-niunia Re: Szalińska salon 04.03.09, 18:39
            a co mozecie powiedziec o salonie fryzjerskim? szczegolnie
            interesuje mnie balejage?
            • Gość: kasia Re: Szalińska salon IP: *.static.tvk.wroc.pl 05.03.09, 19:35
              Na poczatku warto podkreslic ze ceny na stronie internetowej sa juz nie
              aktualne. Chodzilam tam i bylam zadowolona ale niestety Agata lekko przegiela z
              podniesieniem cen... uzupelnianie tipsow kosztowalo 50 zl a teraz kosztuje 80zl
              plus 0,50 za kazda cyrkownie... lekkie przegiecie. Ale ogolem naprawde ok
              polecam salonik:)
              • Gość: gość Re: Szalińska salon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.09, 15:44
                U Pani Agaty podwyżka nawet i ponad 50% szooook własnie na
                przykładzie tipsów lub np henna kosztowała 10zl teraz 15zł no taką
                powdyżkę to naprawdę da się odczuć !!!!!!!!
                Dużo osób zaczęło narzekać na przeginanie Pani Agaty ,a opinia się
                szyyybciutko rozchodzi bo to małe miasto. Pozdrawiam
      • Gość: marta Re: Szalińska salon IP: *.ronus.pl 17.03.09, 21:15
        mam pytanie zastanawiam sie nad przebiciem pepka, ale nigdy nie
        bylam w tym salonie i nie wiem czy jest wszystko higienicznie
        zalatwione , starylnie i nie ma zadnych pozniejszych
        problemow ........ dziekuje :) pozdrawiam
        • Gość: b. klientka Re: Szalińska salon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.09, 13:35
          z cenami fest przegieła !!!!!!!!!!!!!!!

niech pani w końcu zadba o swoja stronę bo jak sie uprę to bedę
          chodzic według cennika na stronie a rzeczywistosc w salonie jest
          całkiem inna DUŻO DROŻSZA
          • Gość: luz Re: Szalińska salon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.09, 23:24
            Jak to jest, że osoba zawodowo dbająco o ładne buzie i pielegnujaca
            cery pan placacych niemale pieniadze, sama ma pryszcze?
            • Gość: kawka Re: Szalińska salon IP: *.gprs.plus.pl 30.03.09, 21:35
              nooo z cenami lekkie przegiecie,ale pamietajmy ze to tylko ludzie ma prawo
              wyskoczyc im pryszcz masakra nie widziałam głubszej uwagi!!!
          • Gość: stała klientka Re: Szalińska salon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.09, 11:54
            DROGA PANI KLIENTKO CHODZĘ TAM OD PONAD dwóch LAT JESZCZE JAK PANI AGATA MIAłA W
            RYNKU PO PROSTU CENY W INTERNECIE W TEDY CO PANI PATRZYAł NIE były ZMIENIONE
            GDYŻ STRONA była AKTUALIZOWANA a cenny w salonie CKP zmieniły sie od nowego
            roku gdyz w internecie pojawiły sie pod koniec stycznia TAK TRUDNO TO pojąc
            • Gość: Jaja Re: Szalińska salon IP: 46.115.126.* 10.05.14, 00:12
              Drogie panie wy nawet nie wiecie gdzie chodzicie oszukuja was smaruja was kremami oszukanymi nalewaja tam byle czego a opakowanie z clareny niby na wszystkim oszczedzaja a pani Ela wciska kity tylko ludziom ze bog wie co to jest tak samo jak i botox robi pani stomatolog poprostu smiechu warte jedno wielkie oszustwo
            • Gość: Jojo Re: Szalińska salon IP: 46.115.126.* 10.05.14, 01:19
              Drogie panie czego wymagac od ckp szalinska chodza panie dupami swieca a juz nie mowie o pani Eli wiecznie tylkiem swieci oszukuja tam i tyle tam to powinien byc za przeproszeniem dom publiczny a nie kosmetyka,syf plotkarstwo to najlepiej im wychodzi
    • Gość: katarzyna Re: Szalińska salon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.09, 11:49
      to jest tak im bliżej świat jest to trzeba sie zapisywać bo kobiety szaleją i
      maja wizyty z miesięcznym wyprzedzeniem po zajmowane a jeżeli chodzi o taki
      dzień zwykły to nie ma problemu są tam trzy fryzjerki kosmetyczek tez jest dużo
      polecam panią Małgorzatę
      • Gość: Baśka Re: Szalińska salon IP: *.ronus.pl 23.04.09, 11:50
        Ja jestem stałą bywalczynią salonu pani Agaty ,dla mnie ok .Fakt że
        usługi zdrożały ale to chyba wszędzie nie tylko u pani Agaty.
        Ogólnie atmosfera w salonie jest miła

Bardzo polecam kosmetyczkę pania Agnieszkę jest to przemiła osoba
        chodzę do niej już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona z
        jej profesjonalnego podejścia.
        • Gość: klientka Re: Szalińska salon IP: 195.68.232.* 06.05.09, 09:34
          :)
        • Gość: klientka Re: Szalińska salon IP: 195.68.232.* 06.05.09, 23:23
          Jestem stałą klientką p.Szalińskiej i porównując kosmetyczki tam pracujace,a
          mialam możliwość poznania już wiele tam pań,to jestem najbardziej zadowolona z
          pani Moniki,ktora ma bardzo dużą wiedzę fachową i jest ciepla i miłą osobą.
          • Gość: Magda Re: Szalińska salon IP: *.4-1.cable.virginmedia.com 06.05.13, 00:01
            witam,
            ja również polecam Panią Agatę w kwestii makijażu permanentnego, chodzę do niej od kilku lat, mam makijaż brwi i ust, jestem bardzo zadowolona, makijaż odświeżam co jakiś czas, teraz czekam na urlop i wybieram się na makijaż permanentny oczu już nie mogę się doczekać.
            Jeśli chodzi o ceny są bardzo przystępne, Wrocławskie salony mają bardzo wysokie ceny co nie zawsze idzie w parze z wykonaniem.
    • Gość: :) Re: Szalińska salon IP: *.ronus.pl 17.05.09, 15:09
      Witam. Do ślubu malowała mnie Pani Agata Sz. Byłam bardzo zadowolona zarówno z ceny jak i z samej usługi. bardzo fachowo polecam
      • Gość: Gabi Re: Szalińska salon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.13, 20:41
        Pani Szalińska, proszę siebie samą tak nie reklamować. Mało pani spraw w sądzie
        • Gość: asi Re: Szalińska salon IP: 46.115.85.* 29.07.13, 18:07
          A co ma piernik do wiatraka?Chodzi nam o sprawy kosmetyczne a nie sprawy sadowe.ludzie juz nie maja o czym pisac to o sprawach sadowych!napisz o robutkach recznych Gabi ja sie zanudzasz!aha i to nie Pani Szalinska ma sprawy sadowe.
    • Gość: kataryna86 Re: Szalińska salon IP: *.ronus.pl 29.07.13, 22:05
      miesiąc temu dziewczyna mi tam brwi spiepzyła...
    • Gość: Ania Re: Szalińska salon IP: *.15-1.cable.virginmedia.com 13.08.13, 22:15
      Stracone pieniądze panie fryzjerki totalna porażka ,nie potrafią robić włosów ale za to świetnie wciskają swoim klientkom drogie szampony odżywki olejki do włosów,zabiegi na włosy jeżeli nie stać kogoś w salonie nawet robią w domu za pół darmo tyle żeby się szefowa nie dowiedziała hahahaha jakaś paranoja totalna o kosmetyczkach już nie wspomnę dno dno dno...
      • Gość: Ja Re: Szalińska salon IP: 46.115.126.* 10.05.14, 01:59
        Do tego okradaja klijenta i nie tylko podrabiaja zaswiadczenia o prace i golymi dupami swieca a szczegulnie pani Ela lubi w te klocki na solarium sie bawic
      • Gość: IZA o focusie FOCUS RF plus IP: *.play-internet.pl 23.05.14, 11:49
        Od jakiegoś czasu chodzę do kosmetyczki w Brzegu do Pani Eli. Pani Ela ma Focusa rf plus jak zrobi zabieg z tym aparatem efekt jest rewelacyjny, nieporównywalny z zabiegami w żadnym innym gabinecie. Możesz spróbować też będziesz bardzo ale to bardzo zadowolona. IZA.
        • Gość: RENIA o focusie Re: FOCUS RF plus IP: *.play-internet.pl 23.05.14, 12:20
          5
        • Gość: RENIA o focusie Re: FOCUS RF plus IP: *.play-internet.pl 23.05.14, 12:43
          Dziękuje Ci Iza namówiłaś mnie na świetny zabieg.Tych różnych maseczek nasze buzie miały już bardzo dużo a to jest coś innego.Zabieg jest przyjemny nic nie boli wręcz lekko ogrzewa.Efekt jest widoczny po pierwszym zabiegu i to bardzo wyrażnie.Ceny Pani Ela ma umiarkowane dużo niższe niż we Wrocławiu.Parking jest w podwórku darmowy. Sam gabinet jest bardzo ładny.Jestem zadowolona i szczerze mogę polecić.Patrzyłam do internetu ten gabinet ma autoryzacje to znaczy że FOCUS RF plus jest prawdziwy nie podróbka. Podam Wam numer do tego gabinetu 504031453.
          • Gość: porachanamaksa Re: FOCUS RF plus IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.14, 22:47
            ale zalosna reklama o_O
            • Gość: GOść Re: FOCUS RF plus IP: *.play-internet.pl 18.02.16, 13:25
              Miła gościóweczko napewno jesteś niedoinformowana niedoczytana.Dużo informacji na temat
              Fokusa jest w internecie więc poczytaj skorzystaj a póżniej zabieraj głos. Napewno FOKUS RF plus 3d jest jednym z najlepszych aparatów kosmetycznych na rynku a że jest naprawde drogi
              to nie tak zaraz każdy gabinet może go mieć.
              Ale żałosna reklama Gość porachanamaksa sprawdz to prosze. WSZYSTKIEGO MIŁEGO gość
    • Gość: hieronim Re: Szalińska salon IP: *.play-internet.pl 04.04.16, 13:55
      Wszystko po 5 zł
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka