Dodaj do ulubionych

pytanie do forumowiczów

30.06.10, 18:52
sklepów jakiej branży brakuje wam w Ostrowie?
Obserwuj wątek
    • chantal10 Re: pytanie do forumowiczów 30.06.10, 21:05
      Ze zdrową i ekologiczną żywnością jest jeden, może jakiś bardzo dobrze
      zaopatrzony zielarski by się przydał? Poza tym - z punktu widzenia kobiety
      powiem, że brakuje dobrego sklepu z (nie koniecznie markową) bielizną w
      niestandardowych rozmiarach. Poza tym na krótkiej Wrocławskiej kiedyś była
      kawiarnia z prawdziwego zdarzenia, gdzie można było nie tylko napić się
      przepysznej kawy ale także różne jej gatunki kupić, w tym prażone ziarna kawy w
      dwóch różnych polewach. Tego mnie najbardziej brakuje.
      • plisak Re: pytanie do forumowiczów 26.07.10, 22:24
        Eeee tam. Przynjmniej mam dobry pretekst, wybrać się raz w miesiącu
        do wrocka po prażoną kawę i zieloną, liściastą herbatę Yunan. A na
        najznakomiciej warzoną w ostrówku kawę, zapraszam do Retro. Cymes.
        Paluszki bęsziesz lizać. Gdy wszystko jest na zawołanie i
        wyciągniecie ręki, miasto przestaje być barwne i atrakcyjne.
        Lepsze jest wrogiem dobrego. Wiwat Ostrów, nasza duma.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka