progress04 30.06.10, 18:52 sklepów jakiej branży brakuje wam w Ostrowie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
chantal10 Re: pytanie do forumowiczów 30.06.10, 21:05 Ze zdrową i ekologiczną żywnością jest jeden, może jakiś bardzo dobrze zaopatrzony zielarski by się przydał? Poza tym - z punktu widzenia kobiety powiem, że brakuje dobrego sklepu z (nie koniecznie markową) bielizną w niestandardowych rozmiarach. Poza tym na krótkiej Wrocławskiej kiedyś była kawiarnia z prawdziwego zdarzenia, gdzie można było nie tylko napić się przepysznej kawy ale także różne jej gatunki kupić, w tym prażone ziarna kawy w dwóch różnych polewach. Tego mnie najbardziej brakuje. Odpowiedz Link Zgłoś
plisak Re: pytanie do forumowiczów 26.07.10, 22:24 Eeee tam. Przynjmniej mam dobry pretekst, wybrać się raz w miesiącu do wrocka po prażoną kawę i zieloną, liściastą herbatę Yunan. A na najznakomiciej warzoną w ostrówku kawę, zapraszam do Retro. Cymes. Paluszki bęsziesz lizać. Gdy wszystko jest na zawołanie i wyciągniecie ręki, miasto przestaje być barwne i atrakcyjne. Lepsze jest wrogiem dobrego. Wiwat Ostrów, nasza duma. Odpowiedz Link Zgłoś