maciekk123pl
07.05.11, 18:41
Dawno mnie tutaj nie było, przez ten czas uzbieralo się troche problemów z kwiatami - po zimowych... Do rzeczy... Nolina - wygląda źle, mam ją kupe lat nigdy tak nie wyglądała - wszystkie młode liscie wisza do dołu... domyślam się, ze to spowodowane zimowym brakiem slonca, ale dlaczego teraz , czemu wczesniej nie bylo tego problemu?? Wyniosłem ją do ogrodu moze odzyje... Mial ktos taka sytuacje?
Kolejna sprawa dotyczy zamiokulkasa, ktory wydał w jesieni 5 bardzo wysokich, grubych lisci... wszystkie sie połamały, były wielkie, około 120 cm, odpadły po prostu, gieły sie i odpadły... Czemu?
Kolejne pytanie dotyczy daktylowca kanaryjskiego, czy warto uprawiac do latem na zewnatrz... jezeli tak, to jakie stanowisko. Domyslam sie ze slonce ale czy nie zaszkodza mu ulewne deszcze albo wiatr?
Prosze o pomoc:)