michaelandro
09.02.06, 18:12
Udało mi się wychodować ładnego cycasa. Niestety jego liście zaczęły żółknąć-
od końców. Baaaardzo powoli, ale systematycznie. Nie daje poza tym śladów
życia. Czy myślicie, że uda mi się go uratować? Naprawdę dużo czasu
poświęciłem na to, by z tej małej szyszki wyrosło coś zielonego ;) i
chciałbym jeszcze trochę się nim cieszyć.