Dodaj do ulubionych

Najwyzej mnie zlinczujecie

18.09.05, 22:59
A moderatorka da zakaz wchodzenia na forum i pisania nie na temat, ale nie
przezyje jak sie z Wami drogie forumki nie podziele ta wiescia:
moj D. mi sie oswiadczyl !!! Bylo i przyklekniecie i piekny pierscionek (sam
wybieral), tak sie rozbeczalam, ze nie moglam wydusci z siebie slowa, ale jak
juz sie przytulilam i uspokoilam odpowiedzialam: TAK teraz i TAK na zawsze smile
Obserwuj wątek
    • ania_z_poddasza GRatuluję! 18.09.05, 23:14
      i życzę DUŻO SZCZĘŚCIA big_grin
    • kati_p :)))) !!! 18.09.05, 23:17
      Lula, pięknie! Gratulacje i buziaki !!! big_grin smile smile smile
    • katarzynka_c Re: Najwyzej mnie zlinczujecie 18.09.05, 23:22
      Gratulacjesmile
    • chwilka13 gratulacje! :)))) 18.09.05, 23:29
    • pataryna Re: Najwyzej mnie zlinczujecie 18.09.05, 23:34
      Az mi sie przypomniało... 4 lata temu smile))

      Super!! gratuluję smile
    • szpinakk Re: Najwyzej mnie zlinczujecie 18.09.05, 23:48
      Lula gratulacje !!! I miło, że się dzielisz z nami tą radością
      A wiadomość jak najbardziej na temat bo w końcu pierścionek to PIĘKNA OZDOBA a
      i pod własnoręczny można podciągnąć bo w końcu na czyjej rączce (czytaj dłoni)
      będzie noszony - no z pewnością Twojej WŁASNEJ czyli wszystko zgodnie z nazwą
      forum wink
      • pepe27 Re: Lula-dużo szczęście 19.09.05, 00:12
        To teraz oczekujemy na " różowy" okres w Twojej twórczości.
        • k_izydorczyk Re: Lula-dużo szczęście 19.09.05, 01:24
          Gratulacje Lulasmile)))))))))))))))))))))))))) Z całego serduchasmile
      • lula25 Re: Najwyzej mnie zlinczujecie 19.09.05, 18:03
        Super tlumaczenie, i pieknie wszystkim dziekuje za odzew i zyczonka!!!
    • mamusia_piotrusia5 Re: Najwyzej mnie zlinczujecie 19.09.05, 00:22
      Gratulacje!!! Lula
      To wspaniała wiadomośc
      Życzę wszystkiego naj najsmile)

      Pozdrawiam serdecznie
      • lazure Re: Najwyzej mnie zlinczujecie 19.09.05, 07:06
        moje najserdeczniejsze gratulacje kiss*
        • reni_aferka Re: Najwyzej mnie zlinczujecie 19.09.05, 07:15
          wzruszylam sie smilesmile

          GRATULACJE !! I PIEKNEGO ZYCIA RAZEM NA ZAWSZE smilesmile
    • artistry1 Re: Najwyzej mnie zlinczujecie 19.09.05, 07:20
      gratulujęsmile
    • greengreengrass :) 19.09.05, 07:40
      uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, gratulacyje przeogromne!
      supe super super!
      • mrouh Re: :) 19.09.05, 08:25
        Lula, gratuluję i życzę szczęścia! Wow... To jednak jest niesamowity momentbig_grin
    • miecia7 Re: Najwyzej mnie zlinczujecie 19.09.05, 08:31
      Lula, nie znam D ale z całego serca mu gratuluję, a jak Ty jestes szczęsliwa to
      ciesze się z Tobą
    • dana1958 Re: Najwyzej mnie zlinczujecie 19.09.05, 08:49
      Oby słonko Wam zawsze świeciło i miłość wypełniała każdy dzień.
    • loriaan Re: Najwyzej mnie zlinczujecie 19.09.05, 08:58
      duzo szczescia lulasmile)
      • anatolka1 Re: Najwyzej mnie zlinczujecie 19.09.05, 09:07
        życzę dużo pięknych,słonecznych i radosnych dni zawsze razem...
        gratulacje!!!

        najmilsza wiadomość jaką można przeczytać na rozpoczęcie dnia
        smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile
        • lamarta Re: Najwyzej mnie zlinczujecie 19.09.05, 09:15
          Fiu fiuuuu, ale przeżyciewink Wszystkiego dobrego na nowej drodze życiawink))
          • mijake2 Re: Najwyzej mnie zlinczujecie 19.09.05, 15:41
            Dołączam się do wszystkich życzeń. Przede wszystkim szczęścia!!!
    • toxicloki Re: WOW!!!!! 19.09.05, 09:20
      no pod warazeniem jestem!!!i az sie boje jak teraz beda wygladaly twoje prace -
      usta milcza, dusza spiewasmile)) h7ym.. cytatem ci rzuce ktory lubie z tej okazjismile

      "Miłość to nie pojedynczy uczynek, lecz pewien klimat, w którym żyjemy, to
      podejmowane przez całe życie ryzyko, dzięki któremu nieustannie się uczymy,
      odkrywamy, wzrastamy. Miłość jest klimatem - klimatem serca."
      Ardis Whitman
    • koczes Re: Najwyzej mnie zlinczujecie 19.09.05, 09:28
      Lulabig_grin
      Tylko pogodnych dni na nowej drodzebig_grin
      BTW przypomniało mi się, jak to mój Pan Mąż mierzył zręczynowy pierścionek po
      ciemku, a na dodatek nie mógł trafić na palec, a potem musiał zapalić światło i
      kazał mi oczy zamykać i nie podglądać, heheh -fajnie było, ale już stare
      dziejewinkbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin
      Jeszcze raz wszystkiego dobrego i gratulujębig_grin
      Aga
    • t.he Re: Najwyzej mnie zlinczujecie 19.09.05, 11:28
      To ja do powyższych życzeń dodam jeszcze jedno: dobrej zabawy przy "oprawie
      plastycznej" akcji pod tytulem slub wink))

    • strzelinianka Re: Najwyzej mnie zlinczujecie 19.09.05, 11:58
      wszyscy gratulują, nie pozostaje mi więc nic innego jak dołączyć się do chóru
      śpiewającego "100 lat", oczywiście za czas jakiś nie omieszkamy
      zaśpiewać "Gorzka wódka..."
      • laferme Re: Najwyzej mnie zlinczujecie 19.09.05, 12:11
        samych serdecznosci LULA !!!!
        gratulki znad samego morza smile))
        • ewana3 Re: Najwyzej mnie zlinczujecie 19.09.05, 16:15
          Lulasmile gratuluję z całego serducha
          super że podzieliłaś się z nami tą wieściąsmile
          pozdrowionka dla Was obojga
          • toska.a Re: Najwyzej mnie zlinczujecie 19.09.05, 16:24
            Wszystkiego najlepszego! Dużo uśmiechu i miłych chwilwink
    • sasanka21 Re: Najwyzej mnie zlinczujecie 19.09.05, 16:35
      scena jak z filmu: TAK teraz i TAK na zawsze smile
      sama się wzruszyłam smile))

      gratuluje i duzo szczęścia!!!!!!!!!!!!!

      sasanka
    • sweetkate Re: Najwyzej mnie zlinczujecie 19.09.05, 17:05
      Lula, gratulacje!! smile
      Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Zdrowej, wiecznej miłości i
      czułości w Waszym związku! I wszystkiego czego sobie życzycie! kiss kiss kiss

      Możesz nie wierzyć, ale cieszę się z Tobą jak dziecko. smile))
      Ładnie teraz zaczniesz szaleć artystycznie.. Ciekawe jak kompik wytrzyma tyle
      otwieranych linków. wink)
      • lula25 Dziekuje 19.09.05, 18:06
        jeszcze raz za wszystkie grattulacje! Jestem przeszczesliwa smile))
        • reni_aferka off ale prawie na temat :) 19.09.05, 18:30
          czytam sobie wiadomosci ..i popatrzcie smile

          Certyfikat dobrego małżonka






          pi, IAR 19-09-2005, ostatnia aktualizacja 19-09-2005 15:52

          Ośrodek Edukacyjny w Hołownie wystawia certyfikaty przydatności do małżeństwa.

          Jeżeli dobry małżonek - to tylko z certyfikatem potwierdzającym jego "klasę".
          Certyfikat poświadczający, że jego posiadacz jest idealnym kandydatem do
          małżeństwa, można uzyskać w Ośrodku Edukacyjnym w Hołownie w powiecie
          parczewskim.

          Pracownicy Ośrodka wpadli na pomysł, aby uczyć młodych ludzi garncarstwa,
          tkactwa i pracy w polu. Przyszli małżonkowie uczą się także m.in. posługiwania
          cepem i rąbania drewna, a kobiety - pieczenia chleba.
          • lula25 :D 19.09.05, 18:32

            • reni_aferka Re: :D 19.09.05, 18:59
              te cepy sa ciekawe ;P
              • kasiaba1 Lula... 19.09.05, 19:17
                kiss kiss kiss
          • toxicloki Re: Reni, no!!!:)))) 20.09.05, 11:46
            cholera, przez ciebie w meza zwatpilamsmile jak sobie wyobraze mojego programola z
            cepem w dloni to ze smiechu na monitor plujesmile)))

            swoja droga... ja sie wkroptce na wies przeprowadzam, moze by mu sie przydalo?tongue_outP

            eee... juz predzej sama sie zapiszesmile

            zaraz... kurde.... wlasnie doszlam do wniosku, ze jestem mezem prawie
            idealnymsmile)garncartwo z papier mache mam, tkactwo na ZPT w podstawowce
            odchaczone, praca w polu i rabanie drewna co roku na zniwach u rodziny (choc od
            kilku lat nie jezdzesad(( a i cepem mnie uczyli mlocic, choc sami wola kombajnbig_grin
            chyba zaczne zony szukacsmile))
            • toxicloki odhaczone... ale mi wstyd! <burak>n/t 20.09.05, 11:47

        • a19a24 Zakaz kategoryczny!!! 19.09.05, 19:17
          No to masz rację!! Już więcej nic nie pisz na forum, jeszcze nie na tematwink
          Ach, ja pamiętam moje...
    • alisaga Re: Najwyzej mnie zlinczujecie 19.09.05, 19:31
      Lula, jak to miło usłyszeć coś dobrego! Cieszę się razem z Tobą i ściskam Cię
      mocno. Bądz zawsze taka szczęśliwa!
      PS A tak przy okazji - jak to zrobiłaś?
      • lula25 Re: Najwyzej mnie zlinczujecie 19.09.05, 20:27
        smile)
        Czekalam "cierpliwie" 7 lat...
        • miska_malcova Re: Najwyzej mnie zlinczujecie 19.09.05, 21:35
          no, gratuluję... ja to przezyłam 6 lat temu smile miło było...
        • fusiaf Re: Najwyzej mnie zlinczujecie 19.09.05, 22:35
          Ja też czekałam 7 lat... a potem 3 lata na ślub. Warto było big_grin

          Gratuluję z całego serca i życzę wiele szczęścia.
    • eight Re: Najwyzej mnie zlinczujecie 19.09.05, 22:21
      Gratulacje! ... i żyli długo i szczęśliwie... smile
      • magnolia76 Re: Najwyzej mnie zlinczujecie 20.09.05, 08:49
        Gratuluje, to będzie piękny okres w Waszym życiu smile

        Pozdrawiam
        Mariola
    • magiczna_chwila Re: Najwyzej mnie zlinczujecie 20.09.05, 10:38
      Lula... cieszę się Twoim szczęściem. smile)
      OGROMNIE smile)
    • makoz14 Re: Najwyzej mnie zlinczujecie 20.09.05, 11:12
      lula25 napisała: Bylo i przyklekniecie i piekny pierscionek (sam
      > wybieral), tak sie rozbeczalam, ze nie moglam wydusci z siebie slowa, ale jak
      > juz sie przytulilam i uspokoilam odpowiedzialam: TAK teraz i TAK na zawsze smile

      Ochsmile Lula , jak to przeczytałam dzisiaj, to też się rozbeczałam. To naprawdę
      wzruszające. Wzruszające chwile dla Ciebie i wzruszające dla nas, bo dzielisz
      się tym z nami, tak jakbyśmy były jedną wielką rodziną.
      O kurde, ale to patetyczne, ale tak czuję i jużsmile


      Życzę Ci szczęścia, szczęścia i jeszcze raz szczęścia
    • hebanik Re: Najwyzej mnie zlinczujecie 20.09.05, 11:30
      Lula gratuluję Ci z całego serca. Życzę dużo szczęścia we Wspólnym Nowym
      Życiu smile
    • kitiw Re: Najwyzej mnie zlinczujecie 20.09.05, 14:43
      Ja to wczoraj przeczytałam i się tak na siebie zezłościłam, że ja przyjęłam
      oświadczyny bez klękania, że wieczorem już się w domu gotowała mała
      awanturka... a tu mój ślubny przypomniał, że oświadczał mi się na wyciągu
      narciarskim, w słonecznych alpach, z nartami na nogach i z tym klękaniem to
      byłoby trudno, i wtedy mi się to podobało...
      No więc dziś, po tym jak odetchnęłam, gorące gratulacje - i zapamietaj tę
      chwilę na całe życie, bo inaczej mogą być kłopotysmile)))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka